Чоловіча спина
1260 грн

Лазерна епіляція спини у чоловіка

До недавнього часу рясний ріст волосся на спині вважався у чоловіків нормою. Однак навряд чи хтось сперечатиметься, що ця фізіологічна особливість здатна завдавати безліч незручностей, починаючи з естетичної непривабливості і закінчуючи неприємним запахом і дерматологічними захворюваннями шкіри спини. Крім того, в домашніх умовах самостійне видалення волосся на спині у чоловіків практично неможливо, що значно ускладнює догляд за цією зоною. Тому єдиним способом вирішення цього завдання буде салонне видалення волосся.

Спеціальні пропозиції Для вас найсучасніші технології, краща косметика з усього світу і адекватні ціни на послуги зі знижками

Переваги лазерної депіляції спини чоловікові

На відміну від інших салонних видів депіляції, видалення волосся на спині лазером у чоловіків проходить практично безболісно. Це відбувається завдяки виборчому дії лазера на пофарбовані пігментом волосся. Сучасні лазерні апарати забезпечені надійною системою охолодження, не дозволяючи контактують зі шкірою елементів перегріватися і пошкоджувати шкіру. Також процедура лазерної депіляції спини у чоловіків максимально гігієнічна – безконтактний спосіб видалення волосся не порушує цілісності шкірних покривів, а ретельна дезінфекція лазерів і використання тільки одноразових витратних матеріалів виключає занесення хвороботворних мікроорганізмів.

ТК-Лазер забезпечує свої салони тільки новим європейським обладнанням. Наші діодні лазери D-Las забезпечені манипулой з сапфіровим склом, а також потрійною системою охолодження, що дозволяє видаляти волосся максимально безболісно, ​​швидко, а головне – безпечно. Наші фахівці завжди практикують індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи особливості його фізіології. Підсумовуючи, можна виділити наступні переваги лазерної депіляції спини у чоловіків:

  • безпеку процедури;
  • мале число сеансів і їх віддаленість один від одного;
  • повне припинення росту волосся на спині.

Компанія ТК-Лазер завжди рада вам допомогти. Ми регулярно робимо знижки на наші процедури, роблячи пропозиції ще більш вигідними. Для закріплення результату вам буде потрібно всього кілька процедур, після чого ви забудете про зростання небажаних волосся на багато років. Ви можете записатися в наші салони Києва, Запоріжжя, Чернівців, Харкова, Львова, Одеси, Дніпра, Івано-Франовска. Ви завжди можете зв’язатися з нами, заповнивши дані для зворотного дзвінка. Ми вам передзвонимо і відповімо на всі ваші запитання, у тому числі вартість лазерного видалення волосся на спині у чоловіків, особливо процедури і все, що для неї буде потрібно.

Дякую
за оформлену заявку!
З вами найближчим часом зв'яжеться менеджер.
Записатися на прийом
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Задати питання
Залиште заявку з вашими контактними даними і питанням і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Передзвоніть мені
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Залишити відгук
Залиште заявку з вашими контактними даними і відкликанням і ми додамо його найближчим часом
Ваші дані захищені
Передзвоніть мені
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені