Глибоке бікіні для чоловіків
825 грн

Лазерне видалення волосся в зоні бікіні у чоловіків

Волосся в зоні бікіні часто не тільки перешкоджають підтриманню чистоти статевих органів, а й доставляють чимало дискомфорту. До того ж у чоловіків анатомічні особливості промежини ускладнюють самостійне видалення рослинності. На щастя, сучасна косметологія розвинулася настільки, що допоможе чоловікам без проблем забути про цю проблему назавжди.

Спеціальні пропозиції Для вас найсучасніші технології, краща косметика з усього світу і адекватні ціни на послуги зі знижками

Переваги лазерного видалення волосся в інтимній зоні у чоловіка

Видалення волосся лазером в зоні бікіні чоловікові є найбільш ефективним і безпечним способом боротьби з небажаною рослинністю. Крім того, ніжна шкіра інтимної зони при лазерної епіляції не піддається механічних пошкоджень на зразок синців або порізів, тим самим виключаючи інфікування отриманих ран. А завдяки безконтактному методу лазерна депіляція бікіні у чоловіка абсолютно безболісна.

Компанія ТК-Лазер використовує тільки лазерне обладнання німецького виробництва D-Las нового покоління. Завдяки трьом типам охолодження і доданими лазерів процедура епіляції проходить максимально безпечно і ефективно одночасно, виключаючи опіки і неприємні відчуття. Уже після першого сеансу ви помітите, що ріст волосся призупинився, а після завершення курсу вони підуть до кінця життя. Ми можемо працювати як з областю бікіні уздовж кордонів нижньої білизни, так і виконувати повну обробку інтимної зони. Замовляючи лазерну епіляцію у нас, ви отримуєте переваги:

  • висока швидкість роботи;
  • безпеку;
  • безболісність;
  • ефективність.

Наша компанія ТК-Лазер дорожить репутацією на українському ринку. Ми працюємо вже більше 5 років і постійно вдосконалюємось, покращуючи професійні навички співробітників і використовуючи тільки сучасну техніку. Ви можете відвідати наші салони в Києві, Харкові, Львові, Чернівцях, Одесі, Івано-Франківську, Дніпрі, Запоріжжя.

Якщо вас цікавить, скільки коштує лазерна епіляція зони бікіні у чоловіків, її особливості, а також будь-які інші питання, ми Булем раді з вами зв’язатися – для цього вам варто лише заповнити форму зворотного дзвінка.

Дякую
за оформлену заявку!
З вами найближчим часом зв'яжеться менеджер.
Записатися на прийом
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Задати питання
Залиште заявку з вашими контактними даними і питанням і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Передзвоніть мені
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Залишити відгук
Залиште заявку з вашими контактними даними і відкликанням і ми додамо його найближчим часом
Ваші дані захищені
Передзвоніть мені
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені