Адреси салонів (8)

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

вул. Юрія Іллєнка, 6 вул. Велика Васильківська, 42Б Дніпровська наб., 26Б пр-т. Оболонський, 26 вул. Шота Руставелі, 36 пр-т. Голосіївський, 25 вул. Ревуцького, 40В пр-т Правди 45А

Зменшення носа ліполітиками у Києві

Зменшення носа ліполітиками - малоінвазивна косметологічна процедура, яку проводять у салоні TK Laser у Києві та інших містах. Косметолог вводить препарат під шкіру за допомогою ін'єкцій. Потрапляючи в середні та глибокі шари, активні компоненти розщеплюють жирову клітковину. Продукти розпаду виводяться з організму природним чином.
Уколи виконують надтонкою голкою, вводячи її на 0,5-2 мм. Така техніка дозволяє мінімізувати болючі відчуття. Реабілітаційний період після сеансу короткий, процедура не викликає ускладнень.

Проблемні області та результат

иконка

Препарати використовують для зменшення обсягів локального усунення жирових відкладень у проблемних зонах. Засіб вводять під очі, в щоки, вилиці, підборіддя та в ніс.

иконка

Ліпомоделювання носа проводять з метою його звуження, надання більш акуратної та загостреної форми. Найбільш поширена послуга: зменшення кінчика носа ліполітиками.

иконка

Також препарати активізують вироблення колагену в тканинах та покращують кровообіг, у зв'язку з чим вирівнюється тон шкіри.

Препарати

У косметологічному салоні TK Laser використовують препарати, що пройшли сертифікацію за стандартами ЄС. Фахівці підбирають препарати індивідуально. За бажанням клієта може бути виористаний інший засіб, узгоджується, та купується салоном, ціна індивідуальна.

Більшість процедур з ліпомоделювання носа майстри проводять іспанським препаратом PBSerum TRIADA Proteos Biotech. В основі – ферментні компоненти. За допомогою ліпази розщеплюється жир, колагеназа сприяє тому, щоб шкіра підтягнулася, а гіалуронідаза виводить зайву рідину з тканин. Для яскравого ліфтинг-ефекту без усунення підшкірного жиру використовують лише останні два ферменти.

Показання

У яких випадках косметологи радять вводити ліполітики в ніс? Ліпомоделювання показано, якщо у вас:

01.

змінився контур носа у зв'язку із набором ваги;

02.

є рубці та шрами на цій ділянці;

03.

широкі крила носа;

04.

широкий кінчик носа.

Курс та тривалість ефекту

иконка

Результат від застосування препарату помітний після першого сеансу. Проте спеціалісти салону TK Laser рекомендують проводити моделювання носа курсом. Завдяки кільком сеансам ефект закріпиться та посилиться.

иконка

Тривалість курсу залежить від препарату, поточного стану шкіри та бажаного результату. Щоб зменшити носа ліполітиками, знадобиться 2–4 процедури. Перерва між відвідуваннями салону може становити від 10 до 30 днів. Косметолог складе графік для вас з огляду на всі нюанси.

иконка

Ін'єкційний ліполіз локально розчиняє жири та покращує стан шкіри. Після розщеплення підшкірно-жирової клітковини покращується тургор шкіри. За рахунок цього створюється елегантний контур носа.

Протипоказання

Рекомендується перенести час сеансу або обрати іншу процедуру у таких випадках:

/ 01.

вагітність; лактація;

/ 02.

загострення герпесу; гарячка;

/ 03.

ГРВІ, грип, Ковід-19;

/ 04.

менше 30 днів після вірусної хвороби;

/ 05.

менше ніж 30 днів після вакцинування;

/ 06.

менше 14 днів після прийому антибіотиків;

/ 07.

онкологія - незалежно від виду та стадії;

/ 08.

цукровий діабет; аутоімунні недуги; епілепсія;

/ 09.

низька згортуваність крові; запалення на шкірі; наявність келоїдних рубців.

При непереносимості гіалуронової кислоти повідомте про це фахівця. Відкладіть сеанс при прийомі антикоагулянтів, ретиноїдів, гормональних препаратів та противірусних засобів. Отримайте розгорнуту консультацію про показання та протипоказання по телефону.

Ціна ліполітика для носа в м. Київ

иконка

Звуження носа ліполітиками в TK Laser проводять за доступною ціною. У салоні працюють дипломовані фахівці, які мають досвід у сфері ліпомоделювання. Під час сеансу гарантовано стерильність та комфорт. Кінцева вартість залежить від препарату та дозування.

иконка

Ми пропонуємо найкращу ціну на корекцію носа ліполітиками у Києві. До того ж, у салоні діють акції та знижки на косметичні процедури, які допомагають посилити та продовжити ефект ліпомоделювання.

иконка

Дізнатися точну ціну та записатися на сеанс можна за телефоном або залишивши заявку на сайті. Косметологи підберуть процедуру та препарат, завдяки яким ви отримаєте очікуваний результат.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон