Адреси найближчих салонів (6)

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

вул. Велика Васильківська, 42Б вул. Дніпровська набережна, 26Б пр-т Оболонський, 26 вул. Шота Руставелі, 36 проспект Голосіївський, 25 вулиця Юрія Іллєнка, 6

Масаж в Києві

Про вік жінки говорять її обличчя, шия і область декольте. Існує помилкова думка, що для того, щоб надовго зберегти молодість і свіжий зовнішній вигляд цих зон, досить регулярно використовувати креми, які підходять за віком. Це не зовсім так. Те, як виглядає обличчя, шия і декольте, безпосередньо залежить від процесів, що протікають в організмі, а також від тонусу м'язів. Не враховуючи цих факторів, неможливо отримати бажаний результат.
На допомогу прийде професійний ручний масаж. Це корисна процедура з широким спектром дії. Допомагає:

/ 01.

нормалізувати відтік лімфи (зняти набряклість);

/ 02.

поліпшити кровообіг (поліпшити колір обличчя);

/ 03.

отримати ефект ліфтингу;

/ 04.

зменшити прояв вікових змін шкіри.

Масаж в салоні TK Laser в м. Київ виконує фахівець, досконало володіючий технікою безпечного і ефективного оздоровчого впливу на тіло.

Класичний масаж в салоні

Класичний ручний масаж обличчя в TK Laser включає в себе безліч видів впливу: погладжування, щипки, вібрації та ін. Така техніка активізує приплив крові до масажованих областей, допомагаючи клітинам шкіри оновлюватися, а обличчю отримувати рівний тон та свіжий вигляд.
Ручний масаж обличчя показаний при:

01.

зниженні тонусу м'язів обличчя і шиї;

02.

сухій тьмяній шкірі;

03.

наявності набряків на обличчі;

04.

появі так званого «другого підборіддя»;

05.

наявності зморшок.

Зони для масажу

эпиляция лазерная в салоне
иконка

Класичний масаж в салоні ТК Laser в Києві зачіпає три зони: обличчя, шия, декольте.
Для комфортного проведення процедури фахівець підбирає відповідний по типу шкіри засіб, на якому буде проводиться вплив. Для сухої шкіри це може бути, наприклад, жирний живильний крем або молочко, для жирної ー легкий крем за типом шкіри.

иконка

Правильний мануальний вплив на ці зони працює як натуральний ліфтинг, допомагаючи ефективно підтримувати овал обличчя, молодість шкіри шиї та області декольте.
Всі рухи виконуються суворо по масажним лініям, у напрямку від центру обличчя до периферійної частини. На лоб додатково впливають по лінії росту волосся і в центральній частині.

иконка

На шиї і в зоні декольте масажні рухи спрямовані у напрямку потоку лімфи для лімфодренажного ефекту.
При класичному масажі фахівець весь сеанс не відриває руки від шкіри клієнта.
Тривалість одного сеансу становить 30 хвилин. Оптимально пройти курс з 8-10 процедур, що виконуються через день.

Переваги процедури

Особлива відмінність класичного ручного масажу в ТК Laser в тому, що вплив здійснюється тільки руками, без використання допоміжних пристосувань. Таким чином вплив на шкіру клієнта виходить м'якше і делікатніше, що зменшує кількість протипоказань для такої процедури. Однак ручний масаж для обличчя, зони декольте та шиї все ж протипоказаний при:

/ 01.

пошкодженнях шкірного покриву в областях впливу;

/ 02.

захворюваннях крові;

/ 03.

наявності новоутворень на шкірі (злоякісних або нез'ясованої природи);

/ 04.

підвищеній температурі тіла;

/ 05.

інфекційних процесах в організмі;

/ 06.

артеріальній гіпертензії.

Перед проведенням процедури наш фахівець обов'язково поцікавиться у клієнта про наявність протипоказань, а також індивідуально підбере силу і спосіб впливу.
При відсутності перерахованих протипоказань, класичний масаж рекомендований як жінкам, так і чоловікам. Після курсу таких процедур шкіра стане більш пружною і гладенькою. Корисні речовини, що входять до складу косметичних засобів, будуть краще проникати в шкіру і ефективніше працювати.
Крім поліпшення зовнішнього вигляду масажованих зон, процедура сприяє зняттю м'язової напруги, релаксуванню та поліпшенню емоційного стану клієнта. Адже часто внутрішнє напруження та відсутність якісного розслаблення негативно позначаються на зовнішньому вигляді.

Вартість ручного масажу в Києві

Класичний ручний масаж обличчя, шиї та зони декольте в ТК Laser доступний за приємною ціною. Наші кваліфіковані фахівці подбають про те, щоб ви отримали бажаний оздоровчий ефект від процедури.
Не відмовляйте собі в задоволенні отримати підтягнуту, здорову та сяючу шкіру за допомогою ручного масажу, вартість якого можна дізнатися в розділі «Наші ціни». Ми регулярно проводимо акції і робимо знижки для наших відвідувачів, щоб ви отримували ще більше задоволення від відвідування ТК Laser.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон