Мережа салонів лазерної епіляції

АКЦИЯ:

скидка массаж 30 %

каждому новому клиенту

Успей записаться
на массаж сегодня

До конца акции осталось:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
*Акция действительна до 30.06.2019 *-30% от текущей стоимости на сайте
Наши цены (Массаж)
О массаже

Массаж является одним из наиболее полезных процедур, которая помогает улучшить состояние нашего организма в целом. Главной чертой любого вида массажа является его комплексный положительное влияние на весь организм в целом, несмотря на то, что массажирование может только определенный участок тела. Происходит это благодаря тому, что в процессе массажа стимулируется кровообращение и отток лимфы из тканей. В результате улучшается питание клеток, они обогащаются кислородом. продукты метаболизма
выводятся из тканей с током крови. Раздражение рецепторов кожи, мышц, сухожилий, связок и стенок сосудов в процессе массажа вызывает секрецию медиаторов, передают импульсы в центральную нервную систему и головной мозг. под влиянием массажа в коже образуются и поступают в кровь биологически активные вещества, тканевые гормоны, происходит быстрое образование гистамина, эндорфина и других веществ, благотворно влияющих на организм.

woman__actions
Знижка-45%%

АКЦИЯ:

Лимфодренажный массаж

По самым низким ценам

Успей записаться
на лимфодренажный массаж сегодня

До конца акции осталось:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
*Акция действительна до 31.05.2019 *-40% только на лимфодренажный массаж
НастяНастя

Дуже приємна атмосфера. Робила перший в цьому салоні. Якщо все буде добре, буду продовжувати))) Наталі окреме спасибі)))

Марія СтаровойтМарія Старовойт

Хочу Поділитися своим враження. Сьогодні булу Вже 4 раз в ТК-laser что розташованій по вул. Басейна 5Б. Чудовий затишний салон з дуже пріємнім персоналом, всегда запропонують чай, каву та цукерки. Окрема Подяка Наталі. Процедура пройшла почти безболісно, приємно та непомітно. За Розмова з майстром та ее порадує бістро сплінув годину процедури)) Ціни, лояльні, а такоже Постійно в салоні діють Різні Акції, что НЕ может НЕ порадуваті, Акційна ціна залішається на весь курс процедури. Однозначно рекомендую. Чи не пошкодуєте)

Олена КарповаОлена Карпова

Таню я знайшла випадково, але як і все в житті це зовсім не випадковість) Це відмінний майстер, уважний і позитивний, душевний человек.Хорошій майстер, в наш час, на вагу золота (майстрів безліч, але хороші одиниці), а хороший Людина взагалі вимираючий вид. Одним словом, спробуйте - самі зрозумієте.

Карина ГудковаКарина Гудкова

Центр міста. Добиратися зручно. Завжди усміхнена зосереджена майстер. Результат. У підсумку я -постійний клієнт. Дякую за якість.

АнгелінаАнгеліна

Дорогі і шановні красуні столиці і не тільки) Майстер Тетяна - стане для Вас незамінним помічником у цьому настільки актуальному питанні, допомагаючи всім нам ставати більш досконалими і зберігаючи наші доходи) Ми співпрацюємо більш 2х років - на процедурі воскової епіляції і можу з гордістю повідомити, що Тетяна зробила для мене неймовірне! Я більше не волохатий мамонтеня) Волос майже на зростає, а якщо і проявляє свою напористість до життя, то виходить світлим і пухнастим, практично не помітним)

Преимущества массажа
Наші салонизавжди тепла, затишна і приємна атмосфера
Заходьте в наш Instagram -instagramtk.laser.kiev
Instagram has returned invalid data.
woman__actions
Знижка-%

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Карта наших салонів
Дякую
за оформлену заявку!
З вами найближчим часом зв'яжеться менеджер.
Записатися на прийом
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Задати питання
Залиште заявку з вашими контактними даними і питанням і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Передзвоніть мені
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Залишити відгук
Залиште заявку з вашими контактними даними і відкликанням і ми додамо його найближчим часом
Ваші дані захищені