Обличчя
570 грн

Видалення волосся з обличчя лазером

Обличчя – це перше, на що звертають увагу при зустрічі. Тому за ним потрібен особливий догляд, щоб виглядати бездоганно. Щоб скорегувати брови, лінію росту волосся, а також прибрати вусики і волоски на підборідді, потрібно вкрай дбайливий підхід до видалення волосся. У домашніх умовах ідеального результату без ризиків пошкодити шкіру обличчя домогтися вкрай складно, тому кращим рішенням буде салонна лазерна депіляція особи.

Спеціальні пропозиції Для вас найсучасніші технології, краща косметика з усього світу і адекватні ціни на послуги зі знижками

Перевага лазерної епіляції вусів

Видалення волосся над губою лазером по праву вважається найбільш оптимальною процедурою. Зона над губою вкрай чутлива, багата нервовими закінченнями і кровоносними судинами, тому грубе виривання волосся або їх сбривание загрожує не найприємнішими наслідками. Лазерна епіляція вусиків відрізняється безболезненностью, безпекою застосування, а також виключення ускладнень на зразок запалення або розвитку інфекцій.

ТК-Лазер використовує тільки одноразові стерильні витратні матеріали, а також дезінфікує інструменти відповідно до санітарно-гігієнічними правилами. Наші салони оснащені новітніми діодними лазерами 2018-2019 року випуску, а персонал регулярно проходить підвищення професійної кваліфікації. Лазерна епіляція верхньої губи проводиться у нас з ретельним підбором параметрів в залежності від фототипу і інших особливостей організму, тим самим мінімізуючи виникнення побічних ефектів. Видалення волосся на обличчі лазером має ряд переваг:

  • безпеку процедури;
  • збереження ефекту на багато років;
  • безболісне видалення волосся.
  • Переваги лазерної епіляції брів

Для тих, хто втомився постійно коригувати форму брів, видаляючи знову і знову ростуть волоски, лазерна епіляція брів допоможе раз і назавжди надати вашим бровам ідеальну форму. Наші фахівці ретельно підготують ваші брови і міжбрів’ї до епіляції, щоб не видалити зайвого.

Ви завжди можете замовити у нас епіляцію будь-якої зони особи, будь то лазерна епіляція волосся на підборідді, у зони росту волосся або вибравши епіляцію всіх зон особи. ТК-Лазер має багаторічний досвід роботи, а також підлаштовується під бажання кожного клієнта.

Ви можете відвідати наші філії в Харкові, Києві, Чернівцях, Львові, Дністрі, Запоріжжя, Івано-Франовске та Одесі.

Щоб уточнити вартість лазерного видалення волосся на обличчі, ви можете зв’язатися з нашими менеджерами, всього лише заповнивши форму зворотного дзвінка.

Дякую
за оформлену заявку!
З вами найближчим часом зв'яжеться менеджер.
Записатися на прийом
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Задати питання
Залиште заявку з вашими контактними даними і питанням і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Передзвоніть мені
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Залишити відгук
Залиште заявку з вашими контактними даними і відкликанням і ми додамо його найближчим часом
Ваші дані захищені
Передзвоніть мені
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені