Питання та відповіді

1.Чи боляче робити лазерну епіляцію?

Ми використовуємо обладнання нового покоління з охолоджуючою системою, тому процедура проходить безболісно. Але все ж таки не варто забувати про Вашу індивідуальну чуттєвість, від якої і будуть залежати відчуття. Клієнти описують їх словами від «нічого не відчуваю», «звичайний дискомфорт» до «легкого короткочасного покалування». Дівчата, які раніше користувались такими методами, як епілятор, віск і шугаринг можуть взагалі нічого не відчувати. Але якщо Ви все ж таки побоюєтесь болю, то майстер може запропонувати Вам зробити додаткове знеболення (на зону процедури наноситься знеболюючий гель з лідокаїном)

2. Чи можна робити процедуру під час менструації?

На сьогоднішній день немає ніяких протипоказань, які б забороняли епілювати волосся лазером в певний день циклу. Немає серйозних наукових досліджень, підтверджуючих негативний вплив на жіночі репродуктивні органи. При гарному самопочутті та високому больовому порозі у Вас не повинно виникнути ніяких проблем. Але часто менструація супроводжується неприємними відчуттями внизу живота і пониженням больового порогу. Тому перед записом на процедуру, подумайте, чи буде Вам комфортно проводити процедуру прямо зараз. Ми не рекомендуємо робити лазерну епіляцію зони бікіні в критичні дні.

3. Чому не можна видалити волосся за одну процедуру?

Лазер впливає тільки на те волосся, що знаходяться в активній фазі росту (анагені) і містить максимальну кількість меланіну. Такого волосся на тілі близько 30%, частина з них буде видалена вже під час першої процедури. Волосся, що знаходяться в неактивних фазах (катагені, телогені) до часу наступної процедури «прокинуться» і так само будуть частково видалені. Таким чином, поступово (за 6-8 сеансів) шкіра стане гладкою.

4. Чи можна поєднувати процедури на різних видах лазерів?

Так, можна, якщо в цьому є необхідність. Головне, дотримуватись інтервалів між процедурами і всі рекомендації фахівця.

5. Для лазерної епіляції потрібно відрощувати волосся?

Діодний лазер працює по гладкій і поголеній шкірі з нанесенням гелю. Перед процедурою необхідно поголитися і прийти без щетинки.

6. Лазер це небезпечно?

Незважаючи на безліч суперечок і міфів, за багато років лазерна технологія довела свою високу ефективність і абсолютну безпеку. Вона існує на ринку косметологічних послуг вже майже 30 років, за цей час накопичилося достатньо інформації, щоб говорити з упевненістю про відсутність негативного впливу на організм (при відсутності у клієнта протипоказань до процедури).

7. Чи залишаються після лазерної епіляції опіки?

Лазерна епіляція є цілком безпечною процедурою, що не порушує цілісності шкіри. І тільки в разі, якщо Ви не дотримуєтеся рекомендацій фахівців можуть з’явиться опіки. Тому не можна робити процедуру на засмаглу шкіру і засмагати після процедури (не менш двох тижнів). Обов’язково користуватися Пантенолом або Бепантеном (протягом 3-х днів після процедури).

8. Скільки процедур лазерної епіляції потрібно, щоб повністю позбутися від небажаного волосся?

Видалення волосся – це не одноразова процедура, а цілий курс! Він включає в себе від 6 до 8 процедур, які можуть регулюватися фахівцем в залежності від індивідуальних особливостей. Для видалення волосся в зоні обличчя в середньому може знадобитися 10-12 процедур.

9. Які проміжки повинні бути між процедурами лазерної епіляції?

У нас існує два графіка відвідування процедур. У першому випадку необхідно проводити процедури щомісяця. У другому графіку інтервал між процедурами 4,6,8,10,12,14 тижнів. Графік підбирається індивідуально.

10. Лазерна епіляція це вигідно?

Напевно, найважливішим фактором є ціна послуги лазерної епіляції. У нашому салоні регулярно проводяться знижки та акції, які дозволяють зробити курс лазерної епіляції за дуже вигідною ціною. Так само, за правилами нашої мережі, акція фіксується для нашого клієнта на весь курс. Безперечно, за один сеанс доведеться заплатити в рази більше, ніж за процедуру депіляції або шугаринга. Різниця лише в тому, що необхідно пройти курс процедур лазерної епіляції і забути про небажане волосся і грошові витрати. А ось до решти методів потрібно повертатись регулярно з місяця в місяць, з року в рік. Зваживши всі ЗА і ПРОТИ, і спираючись на відгуки, лазерна епіляція – найкомфортніша, швидка, безпечна процедура, ми пропонуємо Вам саме цей вид видалення небажаного волосся.

11. З якого віку можна робити лазерну епіляцію?

Лазерну епіляцію можна проводити з моменту стабілізації гормонального фону (14-15 років). Підліткам до 18 років необхідна присутність і письмовий дозвіл батьків або офіційного опікуна.

12. Чи підходить лазерна епіляція, тим, у кого пушкове, руде, світле або сиве волосся?

На жаль, лазерна епіляція не підходить для пушкового, сивого, рудого та  світлого волосся. Воно практично не пігментовано і не піддається лазерному впливу.

13. Чим лазерна епіляція відрізняється від фотоепіляції?

Фотоепіляція і лазерна епіляція мають загальний принцип дії, який носить назву селективного фототермоліза. Він полягає в тому, що світловий імпульс певної довжини поглинається пігментом меланіном, що містяться в волоссі, і призводить до його нагрівання і руйнування. Однак між лазерною та фотоепіляцією існують і деякі відмінності. Великий спектр випромінювання, який генерують криптонові лампи апарату для фотоепіляції, нагріває не тільки волосяну цибулину, а й шкірні покриви, що може призвести до опіків.Лазерний же промінь націлений тільки на фолікул і не пошкоджує шкіру. Відчуття під час процедури фотоепіляції досить болючі. Так само фотоепилятори створені більшою мірою для роботи із шкірою (акне, судинна сітка, зморшки), волосся сповільнюються в рості поки проводяться регулярні процедури, а потім поновлюється активний ріст, після завершення курсу.

14. Як підготуватися до лазерної епіляції?

Підготовка до процедури починається заздалегідь. За 14 днів до проведення процедури не можна відвідувати солярій або загоряти під прямими сонячними променями. За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити всі інші види депіляції, крім гоління. Не користуватися спиртовмісними лосьйонами / тоніком за 3 дні до процедури і 3 дні після проведення сеансу епіляції. За 14 днів до сеансу не приймати антикоагулянти, антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхінолонів. Перед процедурою провести ретельне гоління епільованої зони (уникати нанесення на поголені зони кремів, дезодорантів і ін.). В день процедури не використовуються лосьйони, масла, креми в зоні проведення процедури.

15. Як доглядати за шкірою після лазерної епіляції?

Як відомо, будь-яка процедура має свої позитивні і негативні сторіни. В цьому відношенні не є винятком і лазерна епіляція. Ось короткий список того, що не можна робити після лазерної епіляції: Не можна два тижні засмагати і довго перебувати на сонці, відвідувати солярій. Не можна виривати волосинки пінцетом, використовувати епілятор, робити воскову депіляцію і шугарінг протягом усього курсу. У найближчі 3 дні після процедури не використовувати пілінг, скраб, не відвідувати басейн, баню, сауну і не купатися у відкритих водоймах. Протягом 72 годин не робити масаж на ділянках тіла, де було проведено видалення волосся.

16. Чи існують протипоказання до лазерної епіляції?

Протипоказання до проведення лазерної епіляції

 • Цукровий діабет в будь-якій стадії,
 • онкологія,
 • келоїдні рубці,
 • незгортання крові,
 • гормональні порушення (полікістоз яєчників, підвищений тестостерон)
 • метал в тілі в зоні проведення процедури
 • гепатит,
 • засмагла і смаглява шкіра,
 • світеі, пушкове, руде і сиве волосся,
 • дерматологічні захворювання,
 • вагітність.
 • серцево-судинні захворювання
 • важка форма варикозу

17. Через скільки часу почне випадати волосся?

Після лазерної епіляції волосся випадає не відразу, а через 14 – 20 днів. Все залежить від глибини залягання волосяної цибулинки (фолікула), що, в свою чергу, залежить від зони обробки. Організму потрібен час, щоб виштовхнути волосинку. Зазвичай за одну процедуру випадає близько 7-30% волосся, з тих, що знаходяться у фазі активного росту. Тому класичний курс лазерної епіляції включає в себе від 6 до 8 процедур, в залежності від зони впливу та індивідуальних особливостей організму.

18. Чи можна робити процедуру на татуюванні, пігментних плямах і родимках?

Якщо у Вас є татуювання, будь-який вплив лазерної техніки зіпсує її назавжди. Лазер видаляє пігмент і дуже сильно пошкоджує шкіру з тату. Під час процедури майстер обходить цю ділянку.
На пігментні плями проводити процедуру можна, це не є протипоказанням.
Якщо родимка невелика, то без ризику для Вашого здоров’я лазер може проходити поверх неї. Якщо ж зустрічається велика родимка, то майстер буде її обходити.

19. Чи можна робити лазерну епіляцію вагітним і годуючим мамам?

Під час вагітності не рекомендується проводити процедуру лазерної епіляції. Але це пов’язано, перш за все, з больовими відчуттями, які може відчувати жінка і стрибками гормонів, в зв’язку з чим ефективність від процедури буде мінімальною. На сам плід лазер ніяк не вплине. Годування грудьми не є протипоказанням, тому через 2-3 місяці після пологів можна проводити курс епіляції. Особисті переживання і стрес можуть впливати на лактацію, тому для годуючих мам процедура повинна проходити максимально безболісно, ​​майстер підбирає потужність і швидкість, що не доставляє дискомфорту.

20. Чому не можна приймати антибіотики певної групи перед лазерною епіляцією?

Прийом антибіотиків тетрациклінової групи і фторхінолонів викликає підвищену фотосенсибілізацію, тобто, загострюється чутливість шкіри до різних видів випромінювання. Відповідно, під час прийому антибіотиків процедура лазерної епіляції може викликати роздратування, почервоніння і навіть опіки.

Дякую
за оформлену заявку!
З вами найближчим часом зв'яжеться менеджер.
Выберите ближайший к вам салон
Записатися на прийом
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Задати питання
Залиште заявку з вашими контактними даними і питанням і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Передзвоніть мені
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Залишити відгук
Залиште заявку з вашими контактними даними і відкликанням і ми додамо його найближчим часом
Ваші дані захищені