Консультація Записатися на прийом
UAUA

Питання та відповіді

1.Чи боляче робити лазерну епіляцію?

Ми використовуємо обладнання нового покоління з охолоджуючою системою, тому процедура проходить безболісно. Але все ж таки не варто забувати про Вашу індивідуальну чуттєвість, від якої і будуть залежати відчуття. Клієнти описують їх словами від «нічого не відчуваю», «звичайний дискомфорт» до «легкого короткочасного покалування». Дівчата, які раніше користувались такими методами, як епілятор, віск і шугаринг можуть взагалі нічого не відчувати. Але якщо Ви все ж таки побоюєтесь болю, то майстер може запропонувати Вам зробити додаткове знеболення (на зону процедури наноситься знеболюючий гель з лідокаїном)

2. Чи можна робити процедуру під час менструації?

На сьогоднішній день немає ніяких протипоказань, які б забороняли епілювати волосся лазером в певний день циклу. Немає серйозних наукових досліджень, підтверджуючих негативний вплив на жіночі репродуктивні органи. При гарному самопочутті та високому больовому порозі у Вас не повинно виникнути ніяких проблем. Але часто менструація супроводжується неприємними відчуттями внизу живота і пониженням больового порогу. Тому перед записом на процедуру, подумайте, чи буде Вам комфортно проводити процедуру прямо зараз. Ми не рекомендуємо робити лазерну епіляцію зони бікіні в критичні дні.

3. Чому не можна видалити волосся за одну процедуру?

Лазер впливає тільки на те волосся, що знаходяться в активній фазі росту (анагені) і містить максимальну кількість меланіну. Такого волосся на тілі близько 30%, частина з них буде видалена вже під час першої процедури. Волосся, що знаходяться в неактивних фазах (катагені, телогені) до часу наступної процедури «прокинуться» і так само будуть частково видалені. Таким чином, поступово (за 6-8 сеансів) шкіра стане гладкою.

4. Чи можна поєднувати процедури на різних видах лазерів?

Так, можна, якщо в цьому є необхідність. Головне, дотримуватись інтервалів між процедурами і всі рекомендації фахівця.

5. Для лазерної епіляції потрібно відрощувати волосся?

Діодний лазер працює по гладкій і поголеній шкірі з нанесенням гелю. Перед процедурою необхідно поголитися і прийти без щетинки.

6. Лазер це небезпечно?

Незважаючи на безліч суперечок і міфів, за багато років лазерна технологія довела свою високу ефективність і абсолютну безпеку. Вона існує на ринку косметологічних послуг вже майже 30 років, за цей час накопичилося достатньо інформації, щоб говорити з упевненістю про відсутність негативного впливу на організм (при відсутності у клієнта протипоказань до процедури).

7. Чи залишаються після лазерної епіляції опіки?

Лазерна епіляція є цілком безпечною процедурою, що не порушує цілісності шкіри. І тільки в разі, якщо Ви не дотримуєтеся рекомендацій фахівців можуть з’явиться опіки. Тому не можна робити процедуру на засмаглу шкіру і засмагати після процедури (не менш двох тижнів). Обов’язково користуватися Пантенолом або Бепантеном (протягом 3-х днів після процедури).

8. Скільки процедур лазерної епіляції потрібно, щоб повністю позбутися від небажаного волосся?

Видалення волосся – це не одноразова процедура, а цілий курс! Він включає в себе від 8 до 10 процедур, які можуть регулюватися фахівцем в залежності від індивідуальних особливостей. Для видалення волосся в зоні обличчя в середньому може знадобитися 10-12 процедур.

9. Які проміжки повинні бути між процедурами лазерної епіляції?

У нас існує два графіка відвідування процедур. У першому випадку необхідно проводити процедури щомісяця. У другому графіку інтервал між процедурами 4,6,8,10,12,14 тижнів. Графік підбирається індивідуально.

10. Лазерна епіляція це вигідно?

Напевно, найважливішим фактором є ціна послуги лазерної епіляції. У нашому салоні регулярно проводяться знижки та акції, які дозволяють зробити курс лазерної епіляції за дуже вигідною ціною. Так само, за правилами нашої мережі, акція фіксується для нашого клієнта на весь курс. Безперечно, за один сеанс доведеться заплатити в рази більше, ніж за процедуру депіляції або шугаринга. Різниця лише в тому, що необхідно пройти курс процедур лазерної епіляції і забути про небажане волосся і грошові витрати. А ось до решти методів потрібно повертатись регулярно з місяця в місяць, з року в рік. Зваживши всі ЗА і ПРОТИ, і спираючись на відгуки, лазерна епіляція – найкомфортніша, швидка, безпечна процедура, ми пропонуємо Вам саме цей вид видалення небажаного волосся.

11. З якого віку можна робити лазерну епіляцію?

Лазерну епіляцію можна проводити з моменту стабілізації гормонального фону (14-15 років). Підліткам до 18 років необхідна присутність і письмовий дозвіл батьків або офіційного опікуна.

12. Чи підходить лазерна епіляція, тим, у кого пушкове, руде, світле або сиве волосся?

На жаль, лазерна епіляція не підходить для пушкового, сивого, рудого та  світлого волосся. Воно практично не пігментовано і не піддається лазерному впливу.

13. Чим лазерна епіляція відрізняється від фотоепіляції?

Фотоепіляція і лазерна епіляція мають загальний принцип дії, який носить назву селективного фототермоліза. Він полягає в тому, що світловий імпульс певної довжини поглинається пігментом меланіном, що містяться в волоссі, і призводить до його нагрівання і руйнування. Однак між лазерною та фотоепіляцією існують і деякі відмінності. Великий спектр випромінювання, який генерують криптонові лампи апарату для фотоепіляції, нагріває не тільки волосяну цибулину, а й шкірні покриви, що може призвести до опіків.Лазерний же промінь націлений тільки на фолікул і не пошкоджує шкіру. Відчуття під час процедури фотоепіляції досить болючі. Так само фотоепилятори створені більшою мірою для роботи із шкірою (акне, судинна сітка, зморшки), волосся сповільнюються в рості поки проводяться регулярні процедури, а потім поновлюється активний ріст, після завершення курсу.

14. Як підготуватися до лазерної епіляції?

Підготовка до процедури починається заздалегідь. За 14 днів до проведення процедури не можна відвідувати солярій або загоряти під прямими сонячними променями. За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити всі інші види депіляції, крім гоління. Не користуватися спиртовмісними лосьйонами / тоніком за 3 дні до процедури і 3 дні після проведення сеансу епіляції. За 14 днів до сеансу не приймати антикоагулянти, антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхінолонів. Перед процедурою провести ретельне гоління епільованої зони (уникати нанесення на поголені зони кремів, дезодорантів і ін.). В день процедури не використовуються лосьйони, масла, креми в зоні проведення процедури.

15. Як доглядати за шкірою після лазерної епіляції?

Як відомо, будь-яка процедура має свої позитивні і негативні сторіни. В цьому відношенні не є винятком і лазерна епіляція. Ось короткий список того, що не можна робити після лазерної епіляції: Не можна два тижні засмагати і довго перебувати на сонці, відвідувати солярій. Не можна виривати волосинки пінцетом, використовувати епілятор, робити воскову депіляцію і шугарінг протягом усього курсу. У найближчі 3 дні після процедури не використовувати пілінг, скраб, не відвідувати басейн, баню, сауну і не купатися у відкритих водоймах. Протягом 72 годин не робити масаж на ділянках тіла, де було проведено видалення волосся.

16. Чи існують протипоказання до лазерної епіляції?

Протипоказання до проведення лазерної епіляції

 • Цукровий діабет в будь-якій стадії,
 • онкологія,
 • келоїдні рубці,
 • незгортання крові,
 • гормональні порушення (полікістоз яєчників, підвищений тестостерон)
 • метал в тілі в зоні проведення процедури
 • гепатит,
 • засмагла і смаглява шкіра,
 • світеі, пушкове, руде і сиве волосся,
 • дерматологічні захворювання,
 • вагітність.
 • серцево-судинні захворювання
 • важка форма варикозу

17. Через скільки часу почне випадати волосся?

Після лазерної епіляції волосся випадає не відразу, а через 14 – 20 днів. Все залежить від глибини залягання волосяної цибулинки (фолікула), що, в свою чергу, залежить від зони обробки. Організму потрібен час, щоб виштовхнути волосинку. Зазвичай за одну процедуру випадає близько 7-30% волосся, з тих, що знаходяться у фазі активного росту. Тому класичний курс лазерної епіляції включає в себе від 8 до 10 процедур, в залежності від зони впливу та індивідуальних особливостей організму.

18. Чи можна робити процедуру на татуюванні, пігментних плямах і родимках?

Якщо у Вас є татуювання, будь-який вплив лазерної техніки зіпсує її назавжди. Лазер видаляє пігмент і дуже сильно пошкоджує шкіру з тату. Під час процедури майстер обходить цю ділянку.
На пігментні плями проводити процедуру можна, це не є протипоказанням.
Якщо родимка невелика, то без ризику для Вашого здоров’я лазер може проходити поверх неї. Якщо ж зустрічається велика родимка, то майстер буде її обходити.

19. Чи можна робити лазерну епіляцію вагітним і годуючим мамам?

Під час вагітності не рекомендується проводити процедуру лазерної епіляції. Але це пов’язано, перш за все, з больовими відчуттями, які може відчувати жінка і стрибками гормонів, в зв’язку з чим ефективність від процедури буде мінімальною. На сам плід лазер ніяк не вплине. Годування грудьми не є протипоказанням, тому через 2-3 місяці після пологів можна проводити курс епіляції. Особисті переживання і стрес можуть впливати на лактацію, тому для годуючих мам процедура повинна проходити максимально безболісно, ​​майстер підбирає потужність і швидкість, що не доставляє дискомфорту.

20. Чому не можна приймати антибіотики певної групи перед лазерною епіляцією?

Прийом антибіотиків тетрациклінової групи і фторхінолонів викликає підвищену фотосенсибілізацію, тобто, загострюється чутливість шкіри до різних видів випромінювання. Відповідно, під час прийому антибіотиків процедура лазерної епіляції може викликати роздратування, почервоніння і навіть опіки.

21. Чому не можна сприймати вітаміни в період проходження курсу лазерної епіляції?

Існують особливі комплекси вітамінів, підібрані для поліпшення структури волосся і нігтьових пластин. Рекомендується зробити паузу в прийомі таких вітамінних комплексів на період проведення лазерних епіляції. Як правило, мова йде про фолієвої кислоти, біотин, вітаміни групи Е і цинку.

Ці вітаміни містять безліч мікроелементів, що підсилюють і прискорює ріст нових волосків по всьому тілу.

У разі суміщення прийому вітамінних комплексів і процедур по епіляції, ми зіткнемося з наступним рядом проблем.

 • Волосся стануть менш сприйнятливі до дії лазера.
 • Збільшиться обсяг нових волосків.
 • Після процедури зменшиться кількість випав волосків.

22. Коли ж я побачу результат?

Ви побачите результат відразу після першого сеансу, коли через 14-20 днів після процедури випаде від 7 до 30% волосся, що знаходяться в стадії активного росту.

Через два-три тижні після процедури волоски починають відростати більш тонкими і слабкими, спрощуючи гоління. Дійсно, між процедурами ви можете використовувати свій звичайний бритва, однак гоління вже не буде приносити такого дискомфорту, як раніше, – волоски стають тоншими, відростають повільніше, врослих волосків теж стає менше або вони зникають зовсім.

Щоб волосся перестали рости, необхідно зробити курс з 6-8 сеансів. Це не маркетинговий прийом, а обумовлена ​​нашою фізіологією необхідність. Лазер може впливати тільки на волоски в активній фазі росту – їх приблизно 20-30% від загальної кількості фолікулів. Для того щоб забезпечити результат на багато років і не зробити клієнта заручником лазерної епіляції необхідно, на високих потужностях, простимулювати зростання сплячих волосся на 2, 3 і 4 процедурах. Це стосується всіх зон на тілі, крім особи. На обличчі процедури потрібно проводити частіше і в більшій кількості (індивідуально).

Результат – ви позбудетеся від необхідності частого гоління, воскової епіляції, вищипування, а разом з цим – від ранок і подряпин, врослого волосся, роздратування. Вам більше не доведеться витрачати на це час і кошти і засмучуватися, якщо ви не встигли поголитися перед виходом з дому.

23. Лазерна епіляція: скільки треба сеансів і чому?

Кількість процедур лазерного видалення волосся, необхідних для усунення волосся, залежить від кількох факторів, таких як вік, тип шкіри, кількість волосся в оброблюваній зоні, текстура і інтенсивність забарвлення волосся, товщина, а також гормональний баланс, оскільки гормони можуть знижувати або підвищувати ріст волосся з плином часу. Лазер ефективно впливає тільки на темний волосся (чорний і шатен)! Світлий, рудий, сивий і пушковий волосся не видаляється.

Крім того, волосся мають різні стадії зростання. Одна з них – активна стадія, також звана стадією анагену. У будь-який момент часу від 20% до 30% волосся на тілі знаходяться в активній стадії (в залежності від зон). Під час лазерної епіляції усуваються тільки ті волоски, які активні. Таким чином, за одну процедуру забирається всього лише 15-20% волосся. Інші волоски в тілі знаходяться в фазі катагена – перехідна фаза, коли зростання волосся зупиняється, а зовнішня оболонка кореня стискається і прикріплюється до нього. 3% вашого волосся, скоріш за все, зараз знаходяться на стадії катагена. Від 15% до 20% ваших волосся знаходяться на стадії телогена. Це стадія спокою волосяного фолікула. Людина щодня втрачаєте від 25 до 100 телогеном волосся.

Тому за одну процедуру не вдасться впливати на всі волосяні фолікули відразу і необхідно стимулювати зростання сплячих волосся, для того щоб на наступній процедурі їх ефективно видалити.

Лазерна епіляція у одних людей дає кращий ефект, ніж у інших, оскільки у різних людей волосся регенерують по-різному. Але вже після 5 процедури віддалиться 50% волосся. Протягом восьми процедур це число найчастіше виросте до 90% остаточно усунених волосся.

Зниження регенерації при лазерному видаленні волосся також буде залежати від зони обробки. На деяких частинах тіла волоски більш пігментовані, ніж на інших. А чим більше темним є волосся, тим краще він проводить лазерний імпульс до фолікулу.

Так само, відповідаючи на питання, скільки знадобиться процедур лазерної епіляції для певної ділянки тіла потрібно відштовхуватися від кількості волосся, їх густоти і фізіології тіла (наскільки швидко Ваш організм відновлює знищені волосяні фолікули).

24. Лазерна епіляція: інтервал між процедурами

Наш салон протестував два графіка, які є ідентичними за паливною ефективністю. Різниця полягає лише в швидкості проведення курсу, фізіологічної особливості та фінансової можливості клієнта.

Перший графік – щомісячне проведення процедури. Він призначається в разі швидкого відновлення волосяних фолікул. Для зони обличчя використовується виключно цей інтервал між процедурами.

Другий графік – 4,6,8,10,12, 14 тижнів. Так само, майстер може в індивідуальному порядку коригувати графік лазерної епіляції в залежності від результатів і переваг клієнта.

Для досягнення бажаного результату необхідно дотримуватися графіка.

25. Скільки потрібно процедур, щоб прибрати волосся в зоні особи?

Оскільки на обличчі особливо важливо позбутися всіх неугодних волосків, епіляцію на цій зоні роблять раз на місяць, а курс, як правило, складається з 10-12 процедур. Але це дуже індивідуально, в більшій мірі залежить від гормонального фото, структури і кольору волосся.

Цей майстер може порадити Вам не проводити процедуру в зоні особи, якщо волосся недостатньо темний і жорсткий. Так само, необхідно бути готовим до того, що весь курс можна виключно голити волосся в зазначеній зоні.

26. Що робити після лазерної епіляції?

Дотримуйтесь графік і рекомендації, які надав вам ваш фахівець. Це дозволить вам добитися хорошого результату. Ефект від лазерної епіляції зберігається до 5-7 років, але все ж вас можуть турбувати рідко проростають волоски. Гормональні перебудови організму, як, наприклад, під час вагітності можуть спровокувати посилену регенерацію волосся. Тому рекомендується виконувати одну-дві підтримують процедури в рік. Так ви збережете ефект від лазерної епіляції назавжди.