Сідниці
285 грн

Лазерна епіляція сідниць

Небажаний ріст волосся хвилює сьогодні багатьох, оскільки крім естетичної непривабливості, надмірна рослинність приносить дискомфорт і складності в підтримці гігієни. При цьому тема росту волосся на сідницях для багатьох залишається інтимної, про неї воліють замовчувати, не дивлячись на складність самостійного видалення волосся в зоні сідниць. На щастя, медична косметологія на сьогодні досить розвинена, щоб усунути цю проблему.

Спеціальні пропозиції Для вас найсучасніші технології, краща косметика з усього світу і адекватні ціни на послуги зі знижками

Переваги лазерної депіляції сідниць

Лазерна епіляція сьогодні вважається однією з найбільш ефективних процедур для видалення волосся на сідницях. Цей спосіб максимально ефективний і в той же час щадний для чутливої ​​зони сідниць. Завдяки виборчому впливу промені впливають лише на волосся і його фолікул, не травмуючи шкірні покриви, а також знижуючи ризик виникнення врослого волосся.

Ми пропонуємо найкращі лазерні пристрої німецького виробництва Dilas, забезпечені доданими елементом, що робить лазерну депіляцію максимально ефективною. Завдяки сучасному обладнанню швидкість роботи лазера буде високою, а потужна система охолодження апарату і професійна робота наших фахівців запобіжить опіки і зробить процедуру практично безболісною. Вибираючи видалення волосся на сідницях лазером, ви отримуєте наступні переваги:

  • Швидкість процедури. Видалення волосся в зоні сідниць займе не більше 20 хвилин.
  • Безпека. Ризик отримати опіки і інші ускладнення зведений до нуля.
  • Ефективність. Вже після першої процедури волоски припинять зростання на кілька місяців, а через кілька сеансів зникнуть назовсім.
  • Економія. Вартість лазерного видалення волосся на сідницях хоч і здається високою, але окупається з часом, економлячи ваш бюджет, сили і час.

Ми працюємо більше 5 років, допомагаючи нашим клієнтам з максимальним комфортом видалити зайву рослинність в зоні сідниць. Ви завжди можете замовити у нас лазерну депіляцію за вигідними цінами. У ТК-Лазер постійно проводяться акції і даються вигідні знижки на процедури депіляції.

Мережа салонів ТК-Лазер охоплює всю Україну, наші філії розташовані в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Івано-Франківську, Чернівцях.

Якщо вас цікавить вартість лазерного видалення волосся на сідницях, залишилися питання або ви хочете записатися на процедуру, натисніть на кнопку зв’язку, а потім заповніть форму зворотного дзвінка, і ми з вами обов’язково зв’яжемося.