Спина
860 грн

Лазерна епіляція спини

Сучасна мода диктує свої правила. З їх числа – гладка шкіра всього тіла без натяку на рослинність. Проблема волосся на спині стосується багатьох дівчат. Головна складність цієї зони – неможливість самостійного депіляції в домашніх умовах. Крім того, видалення волосся на спині досить болісно через чутливість цієї області. Тому найкращим рішенням сьогодні залишається лазерна епіляція спини.

Спеціальні пропозиції Для вас найсучасніші технології, краща косметика з усього світу і адекватні ціни на послуги зі знижками

Переваги лазерної епіляції спини

Завдяки своїй фотоселектівносіі лазер здатний направлено впливати на волосся і його фолікул, залишаючи недоторканими інші структури. Це властивість дозволяє проводити видалення волосся на спині лазером без ризику занести хвороботворні мікроорганізми. А сучасні апарати не дозволяють елементам лазера перегріватися, тим самим виключаючи опіки.

Ми використовуємо тільки нове європейське обладнання. Наші діодні лазери D-Las забезпечені манипулой з вбудованим сапфіром, а також потрійною системою охолодження, що дозволяє проводити видалення волосся максимально швидко і ефективно, а головне – безпечно. Ми завжди підходимо до кожного клієнта індивідуально, з огляду на особливості організму, а також роблячи все можливе для вашої зручності. Для закріплення результату буде потрібно всього кілька процедур, після чого ви забудете про зростання небажаних волосся на багато років. Переваги епіляції спини лазером очевидні:

  • безболісність;
  • безпеку;
  • довготривалий результат;
  • економія часу і бюджету.

ТК-Laser вас завжди порадує знижками на послуги. Маючи багаторічний досвід роботи на території України, ми гарантуємо якісне виконання послуг. У нас ви проведете час з усіма зручностями і комфортом.

Ви можете записатися до нас на лазерну депіляцію спини. Наші салони є в багатьох містах України: Одеса, Київ, Харків, Івано-Франовск, Львів, Дніпро, Чернівці та Запоріжжя.

Щоб уточнити вартість лазерного видалення волосся на спині або задати інший питання, що цікавить, потрібно просто відкрити форму зворотного дзвінка і заповнити її, після чого наші співробітники зв’яжуться з вами як можна швидше.

Дякую
за оформлену заявку!
З вами найближчим часом зв'яжеться менеджер.
Записатися на прийом
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Задати питання
Залиште заявку з вашими контактними даними і питанням і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Передзвоніть мені
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені
Залишити відгук
Залиште заявку з вашими контактними даними і відкликанням і ми додамо його найближчим часом
Ваші дані захищені
Передзвоніть мені
Залиште заявку з вашими контактними даними і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Ваші дані захищені