вул. Гоголя, 269

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерна епіляція вусиків та бороди в Черкасах

Проблема небажаного волосся актуальна для кожної жінки. Але одна справа, коли це ділянки, які не завжди знаходяться на виду, і зовсім інша, коли мова про обличчя. Нехай це ледь помітний та милий пушок над верхньою губою, але ж нам жінкам хочеться бути бездоганними і забрати навіть такі мінімальні дефекти. При цьому для обличчя особливо складно підібрати вдалий спосіб депіляції. Гоління не підходить в жодному разі, якщо ви не хочете мати незручності зі щетиною, а ось віск та шугаринг можуть виявитися надто травматичними для ніжної шкіри в цій ділянці. Це хороша нагода спробувати лазерну епіляцію. Ви зможете не тільки забрати небажані вусики, але й знайти чудовий спосіб боротьби з зайвим волоссям в інших зонах тіла.
Салон лазерної епіляції ТК Laser в Черкасах запрошує красунь на якісні послуги, які здатні спростити базовий догляд за собою.

Показання для лазерної епіляції обличчя

Щоб обрати для себе лазер, не потрібно спеціальних причин чи медичних показань. Це цілком універсальна методика, яка підходить більшості жінок. Лазер ефективний для будь-якої зони, а у випадку з обличчям підходить чи не найкраще. Після нього не буде проблеми вростаючого волосся, подразнень на ніжній та чутливій шкірі, а сам процес не принесе суттєвого дискомфорту.

лазерна епіляція обличчя
/ 01.

вростання волосся;

/ 02.

надмірної чутливості шкіри та постійних подразнень внаслідок депіляції;

/ 03.

низького больового порогу для більш травматичних способів;

/ 04.

активного росту волосся на обличчі.

Протипоказання для використання лазера

  • вагітність та перші три місяці грудного годування;
  • захворювання шкіри, рани чи пошкодження в зоні впливу;
  • онкологічні хвороби;
  • гепатит В і С;
  • цукровий діабет при декомпенсації;
  • келоїдні рубці;
  • серцево-судинні хвороби;
  • брекети, пластини, імпланти.
підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до сеансу

Для того, щоб всі сеанси проходили комфортно та ефективно, а ви якнайшвидше отримали гладеньку шкіру без подразнень, потрібно правильно підготуватися до початку курсу:

Особливості виконання процедури

Суть технології лазерної епіляції саме в тому, щоб зруйнувати волосяний фолікул, перекрити для нього живлення та тим самим унеможливити подальший ріст волосся. Завдяки цьому вдається досягти такого тривалого ефекту гладкості, адже нові волоски просто не мають з чого рости. При цьому всі інші методики спрямовані на те, аби вирвати волосся з коренем, але цибулина залишається цілою та придатною для подальшого росту волосся. Лазерний промінь точно діє на волосяний фолікул, не пошкоджуючи при цьому шкіру.
Процедура проводиться за наступними етапами:

лазерная эпиляция верхней губы
Консультація

майстер проводить консультацію, підтверджує відсутність протипоказань, оглядає шкіру на предмет готовності до впливу лазера;

Підготовчий етап

налаштування обладнання та нанесення контактного гелю;

Проведення процедури

обробка зони маніпулою лазера, у випадку вусиків та бороди це займає не більше 10 хв;

Завершення сеансу

нанесення спеціального крему з заспокійливим ефектом.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

За першу процедуру видаляється близько 20% волосся, яке в той момент знаходиться в фазі активного росту. Щоб прибрати всю рослинність, потрібно орієнтовно 8-10 сеансів – залежно від індивідуальних особливостей організму. Майстер з огляду на результати запропонує вам оптимальний графік процедур з інтервалами 1-2 місяці.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Черкасах, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Ціни на лазерну епіляцію в Черкасах

Ми розуміємо, наскільки жінкам важливо якісно доглядати за собою та мати на це можливість. Саме тому працюємо за лояльною ціновою політикою та стараємося робити лазерну епіляцію доступною для більшості. А постійні знижки цьому чудово сприяють. Ціни дивіться в прайсі, а також звертайтеся для консультації та запису.