вул. Проскурівського підпілля, 48

Ср. - Нд. з 9:00 до 20:00

ефективна лазерна епіляція волосся

Лазерна епіляція ніг у Хмельницькому

Сучасні жінки та чоловіки для видалення волосся на ногах використовують різні методи, які мають свої плюси та мінуси. Проте більшість із них дають лише короткочасний ефект – від кількох днів до 3–4 тижнів.
Якщо ви хочете забезпечити ідеальну гладкість шкіри надовго, найкращий вибір – лазерна епіляція волосся на ногах у салоні TK Laser. Процедура не займає багато часу, має мінімум протипоказань, проходить у комфортній обстановці. Курс сеансів, а потім додаткові профілактичні процедури дозволяють зберегти результат на 5-10 років.

Переваги процедури

Епіляція ніг лазером – зручна та вигідна з погляду фінансових та часових витрат альтернатива шугарингу, епіляції воском, електроепіляції та традиційному голінню.
Оцінивши всі переваги апаратної процедури, клієнти нашого салону вже не повертаються до інших способів.

01.

Обробка фолікул волосся лазером за курс сеансів, призначених фахівцем, дає змогу позбутися 98% волосяного покриву, після однієї процедури випадає разом із цибулею 7–20% волосків.

02.

У порівнянні з методами, що передбачають механічне висмикування волосків, лазерна епіляція ніг повністю, стегон, гомілок, пальців або стоп менш болісна. Обладнання, що використовується в нашому центрі, має охолоджувальну насадку, під час обробки поверхні ніг лазерними спалахами відчувається тільки тепло і поколювання. Місцева анестезія у вигляді гелю з лідокаїном застосовується за бажанням клієнтів.

03.

При дотриманні правил підготовки та постпроцедурного догляду лущення та роздратування, а також опіки, шрами та рубці не виникають. Відрослі волоски не вростають у шкіру.

04.

Сеанси лазерної епіляції можуть проводитися будь-якої пори року. Щоправда, у літню пору відкриті ділянки необхідно захищати від сонця кремом з UV-фільтром.

Акційний комплекс

ЗНИЖКА до -40% на лазерну епіляцію ніг повністю + глибоке бікіні + пахви.

Записатись

Салон TK Laser радить своїм клієнтам комплексну пропозицію, зі знижкою 40%.
Зв'яжіться зручним вам способом, щоб дізнатися подробиці акції і записатися на консультацію до фахівця.

Лазерна епіляція

Показання

Лазерна епіляція на ногах діодним лазером, який використовується в салоні TK Laser, рекомендується жінкам та чоловікам із темними та жорсткими волосками на світлій шкірі. Для світлого та пушкового волосся варто обирати інший метод.
Процедура особливо затребувана у людей зі схильністю до вростання волосків, у спортсменів (велосипедистів, тенісистів, футболістів), акторів та танцюристів.

Протипоказання

  • Онкологія, аутоімунні хвороби
  • Декомпенсований цукровий діабет
  • Наявність у нижніх кінцівках металоконструкцій
  • Варикоз
  • Інфекційні хвороби у стадії загострення
  • Рани та запалення шкірного покриву в зоні впливу
  • Вагітність, лактація (перші 2-3 місяці)
  • Екзема, псоріаз
підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до епіляції

Щоб забезпечити максимальний ефект від процедур, запобігти опікам і подразненням шкірного покриву, необхідно дотримуватися низки обмежень. Перед записом до майстра слід дотримуватися наступних рекомендацій.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Курс лазерної епіляції включає 8-10 сеансів, з яких перші три проводяться з місячним інтервалом. Надалі майстер оцінює результати процедур, швидкість відростання волосків і залишає графік незмінним або збільшує проміжок між відвідуваннями салону до 1,5-2 місяців. Профілактичні сеанси необхідно проводити 1-2 рази на рік.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Хмельницькому, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Ціни та знижки у м. Хмельницький

Щоб дізнатися, скільки коштує лазерна епіляція гомілок, стегон, стоп, пальців на ногах або видалення волосся на ногах, ознайомтеся з цінами в однойменному розділі або на цій сторінці. Знижка надається на епіляцію ніг разом з іншими зонами (бікіні, пахвами), а також при покупці абонементу (від 7 процедур).
Для уточнення деталей вигідних пропозицій або запису до майстра на зручний час зв'яжіться з нашим адміністратором або залиште заявку в онлайн-формі.