вул. Проскурівського підпілля, 48

Ср. - Нд. з 9:00 до 20:00

Салон TK Laser

Лазерна епіляція рук у Хмельницькому

Практично всі жінки та чоловіки прагнуть мати гладку, доглянуту шкіру на руках і користуються різноманітними методами порятунку від неестетичного волосся. Лазерна епіляція волосся на руках – найефективніший із усіх існуючих способів, який забезпечує тривалий, умовно назавжди.
У салоні TK Laser проводиться лазерна епіляція кистей рук, пальців, верхніх кінцівок до ліктя чи повністю. Сеанс відбувається у затишному кабінеті із сучасним обладнанням. Маніпуляції виконують досвідчені майстри, які пройшли спеціальне навчання та суворо дотримуються протоколу процедури.

Переваги процедури

Діодний лазер, що використовується в центрі TK Laser, ефективний тільки на світлій або злегка смугляватій шкірі при темних волосках. Для пушкових, світлих і сивих волосків варто обрати інший спосіб.

Вигідна комплексна пропозиція

Записатись

ЗНИЖКИ від -30%

Салон TK Laser регулярно пропонує своїм клієнтам знижки від -30% на епіляцію окремих зон та вигідні комплексні пропозиції.
Ознайомитись можете на сторінці «Акції» або зв'яжіться з нами зручним вам способом, щоб дізнатися про деталі акції та записатися на консультацію в салон до фахівця.

Показання до процедури

Лазерна епіляція на руках підходить чоловікам та жінкам, у яких наявність темного волосся спричинена спадковими факторами або підвищеним рівнем чоловічих гормонів. Процедура рекомендується людям зі схильністю до подразнень шкіри або вростання волосків у шкіру після гоління.

Протипоказання

  • Вагітність, лактаційний період
  • Свіжа засмага на шкірі
  • Онкологія
  • Проблеми зі згортанням крові, у тому числі при діабеті у стадії декомпенсації
  • Серцево-судинні захворювання
  • Інфекційні захворювання
  • Запалення шкірного покриву у зоні впливу
  • Незагоєні рани, екзема, псоріаз
рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Для досягнення бажаного ефекту майстер призначає 8-10 процедур. Перші три проводяться з місячним проміжком, надалі інтервал залишається тим самим або збільшується до 1,5-2 місяців. Підтримуючі сеанси необхідні 1-2 рази на рік.

Догляд після процедури

Догляд за шкірою після процедури

Перша доба

Необхідно мінімізувати дотик до епільованих ділянок. Не варто мити руки надто гарячою або холодною водою.

3 дні

Слід відмовитися від використання скрабів і спиртовмісних лосьйонів, від походу в баню, сауну, басейн.

2 тижні

Рекомендується утриматися від сонячних ванн, засмаги в солярії. При виході на вулицю у спеку на відкриті ділянки рук потрібно наносити SPF-крем.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Хмельницькому, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість процедур та знижки у Хмельницькому

Дізнатися, скільки коштує лазерна епіляція рук, можна ознайомившись з прайсом на даній сторінці або в розділі сайту «Ціни». Знижка передбачена при замовленні епіляції рук разом із іншими зонами. Можна суттєво заощадити купивши абонемент від 7 процедур.
Щоб записатися до майстра на найближчий час, зателефонуйте нам або залиште заявку в онлайн-формі.