вул. Проскурівського підпілля, 48

Ср. - Нд. з 9:00 до 20:00

Лазерна епіляція на животі

Лазерна епіляція живота у м. Хмельницький

Лазерна епіляція – найбільш швидкий, комфортний та ефективний спосіб позбавлення небажаної рослинності в області живота. Метод підходить для видалення волосся на животі повністю або лише в області білої лінії.
Процедура у салоні TK Laser проводиться досвідченими майстрами з використанням професійного обладнання. Курс процедур дозволяє підтримувати ідеальну гладкість шкіри протягом 5-10 років.

Переваги процедури

Неінвазивний метод працює за рахунок впливу лазерних імпульсів безпосередньо на волосяні фолікули, внаслідок чого волоски випадають і нові на їхньому місці не відростають.
Окрім довготривалого ефекту лазерна епіляція доріжки на животі або більшої ділянки має цілий ряд додаткових переваг.

Протипоказання

  • Вагітність, перші 2-3 місяці лактації
  • Онкологія
  • Проблеми зі згортанням крові
  • Декомпенсований цукровий діабет
  • ГРВІ, підвищена температура тіла
  • Механічні ушкодження епідермісу
  • Шкірні інфекції
  • Прийом антибіотиків з ряду фторхінолонів, тетрациклінів.
подготовка к лазерной эпиляции, бритье ног

Підготовка до процедури

Щоб на обробленій ділянці, білої лінії живота лазерна епіляція не викликала подразнень та опіків, а також для отримання максимального ефекту перед записом до майстра необхідно дотримуватися наступних обмежень:

Догляд після процедури

Догляд за шкірою після епіляції

2-4 дні

На оброблені ділянки двічі на день наносити заспокійливий засіб (Пантенол, Пантестин або Бепантен).

3 дні

Необхідно відмовитися від скрабування шкірного покриву, використання жорсткої мочалки. Не можна паритися в лазні, відвідувати басейн та спортзал.

2 тижні

Обов'язково варто утриматися від сонячних ванн та засмаги в солярії.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Хмельницькому, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість процедур у Хмельницькому

Щоб дізнатися, скільки буде коштувати лазерна епіляція на животі, ознайомтесь із цінами у відповідному розділі або на цій сторінці. Істотно заощадити можна, замовивши одразу від 7 сеансів.
Щоб дізнатися деталі процедури або запису до майстра, зв'яжіться з адміністратором за телефоном вказаним на сайті або залиште заявку на зворотний дзвінок.