Механічна чистка обличчя у Луцьку

Постійне забруднення пор та часті висипання турбують багатьох дівчат та хлопців ще з підліткового віку. На жаль, основна причина цього не лише гормональна перебудова організму в пубертатний період, але й безліч зовнішніх факторів, що лишаються актуальними надалі. Саме тому для постійного підтримання гарного стану шкіри необхідно дотримуватися якісного догляду та доповнювати його косметологічними процедурами.
Одна з найважливіших маніпуляцій для чистоти шкірного покриву — звісно, професійна чистка. В даному розділі сайту ми пропонуємо вам ознайомитися з особливостями та записатися на механічну чистку обличчя в ТК Laser у Луцьку. Це часто травматична, але максимально ефективна процедура, щоб очистити пори, відкриті та закриті комедони, запальні елементи.

Чистка обличчя до і після

Переваги процедури в салоні TK Laser

Наші досвідчені косметологи професійно володіють технологією мануального очищення шкіри, виконують все дбайливо та акуратно, дотримуються санітарно-гігієнічних норм та комплексно підходять до лікування висипань. Ви зможете не лише зробити обрану процедуру, але й отримати корисні поради щодо подальшого догляду, підтримання результату та попередження нових висипань. Переваги механічної чистки:

Показання

Мануальна чистка оптимальна для жирного, комбінованого типу шкіри з розширеними порами та надмірною роботою сальних залоз.
Показання для процедури:

- поява чорних крапок або відкритих комедонів;
- наявні закриті комедони;
- нерівний рельєф шкіри, тусклий, темний, сірий колір обличчя через надмірне забруднення шкіри.

Закупорення пор — це серйозна проблема, яку потрібно вирішувати регулярним професійним очищенням шкіри з супровідними лікувальними процедурами.

Догляд за шкірою після процедури

Внаслідок певної травматичності шкіри перші кілька днів можливі почервоніння, набряки. Не варто хвилюватися, вони швидко минуть і ви побачите, наскільки ваша шкіра оновилися. А щоб процес відновлення не забарився, дотримуйтеся в догляді кількох простих правил:

Догляд за обличчям
/ 01.

мінімізуйте використання декоративної косметики (протягом доби відмовтеся від макіяжу);

/ 02.

регулярно наносіть на шкіру зволожуючі, протизапальні доглядові засоби;

/ 03.

перед виходом на вулицю в сонячний день обробіть шкірні покриви сонцезахисним кремом;

/ 04.

протягом тижня не засмагати на пляжі, не відвідуйте солярій і не користуйтеся автозасмагою;

/ 05.

не займайтеся активними фізичними вправами і не відвідуйте басейн, лазню або сауну.

Важливо надати шкірі повноцінний правильний догляд. В цьому випадку можна подовжити і посилити ефект від косметичної процедури.

Вартість ручної чистки в ТК Laser у Луцьку

Ми дотримуємось принципів лояльної цінової політики. Що стосується таких базових косметологічних процедур як чистка, вони тим більше повинні бути доступними для жінок. Саме тому в нас часто діють додаткові знижки та спеціальні комплексні пропозиції, що дозволяють зробити одразу кілька маніпуляцій за зниженою ціною. Шукайте деталі на сайті у відповідних розділах та записуйтеся.

Дивіться також: Чистки.