Інтимна лазерна епіляція в Луцьку

Інтимна епіляція – це те, що починає хвилювати дівчат з юного віку та вимагає ретельного пошуку саме свого способу. Доволі чутлива зона вимагає особливого підходу. Річ у тім, що постійне гоління може викликати серйозні подразнення, а терпіти сильний біль від воску чи шугарингу може далеко не кожна панянка. Потрібно шукати щось дієве, але менш дискомфортне.
Як на рахунок лазерної епіляції? Лише один повний курс дозволить на 5-10 років позбутися небажаного волосся повністю.
Лазерна епіляція – це давно популярний та улюблений для багатьох дівчат метод видалення волосся, який відкрив абсолютно нові зручності в догляді за собою. Ми запрошуємо вас оцінити переваги лазерної інтимної епіляції в ТК Laser в Луцьку.

Вартість лазерної епіляції в салонах ТК Laser визначається обсягами оброблюваних ділянок тіла. Наша принципова позиція: послуги лазерної епіляції повинні залишатися доступними!

Тому ми регулярно проводимо акції, тішимо постійних клієнтів щедрими знижками та рекомендуємо обробляти відразу декілька зон - так ви можете істотно заощадити.

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Показання до виконання процедури

Ваше бажання мати гладку, ніжну шкіру в зоні бікіні та завжди почуватися впевнено в купальнику – ось і беззаперечний аргумент, аби спробувати лазер. Специфічних показань для вибору саме цього методу не потрібно, але він виявиться єдиним прийнятним в разі:

/ 01.

підвищеної чутливості шкіри;

/ 02.

проблеми вростаючого волосся;

/ 03.

надто активного росту волосся і низькій ефективності інших методів.

До та після

Протипоказання

Лазерна епіляція – це повністю безпечна технологія, проте, як і всюди, тут є свої нюанси, які потрібно врахувати при плануванні курсу лазера. Проведення процедури заборонене при:

лазерна епіляція ноги повністю
/ 01.

вагітності та грудному вигодовуванні на ранніх термінах;

/ 02.

бактеріальних, вірусних грибкових інфекціях шкірного покриву;

/ 03.

ранах в областях, які підлягають обробці;

/ 04.

цукровому діабеті в стані гіперглікемії;

/ 05.

підвищеній температурі тіла, запальних процесах в організмі;

/ 06.

онкології;

/ 07.

епілепсії;

/ 08.

проблемах із згортанням крові.

уход за кожей

Особливості підготовки до проведення процедури

Є кілька важливих пунктів, приступити до виконання яких потрібно майже за місяць до запланованого візиту:

лазерна епіляція ніг

Етапи проведення процедури

Первинна консультація. Спеціаліст повинен переконатися, що ви готові до процедури і не маєте жодних протипоказань для її проведення.

Підготовка. Після огляду шкіри майстер під ваші індивідуальні потреби налаштує лазер, нанесе контактний гель та запропонує захисні окуляри;

Процедура. З допомогою лазера спеціаліст опрацює зону бікіні. Якщо клієнт відчуває дискомфорт, який складно терпіти, то можна використати додаткове знеболення;

Завершення. Майстер забере залишки гелю та нанесе засіб для заспокоєння шкіри.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Періодичність

Орієнтовно 8-10 сеансів знадобиться, щоб повністю забрати волосся з інтимної зони. Індивідуальний графік ваш майстер запропонує після перших кількох процедур, коли будуть помітні результати. Залежно від інтенсивності росту нового волосся та темпів випадання визначаються оптимальні інтервали між сеансами. Рекомендуємо дотримуватися порад майстра, адже він розробляє графік відповідно до фаз росту волосся.

Обладнання, що використовується

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

лазерная эпиляция ягодиц у женщин

Догляд за шкірою після процедури

Перша доба

Заборонено механічний вплив на оброблені ділянки, користування засобами, до складу яких входить спирт.

2-4 дні

На оброблені зони двічі на добу рекомендується наносити мазь, крем або мус на основі декспантенола (бепантен, пантестин, пантенол). Бажано віддавати перевагу нижній білизні з бавовняної тканини.

3 дні

Не рекомендується займатися в спортзалі, плавати в басейні, відвідувати лазню та сауну.

2 тижні

Під забороною засмага в солярії, а також сонячні ванни.

ефективна лазерна епіляція волосся

Необхідна кількість процедур

Обробка всієї зони глибокого бікіні, включаючи лобок, міжсідничну область, займає до 20 хвилин, зі знеболенням - 35-40 хвилин.
Для досягнення стійкого і тривалого результату жінкам потрібно 8-10, чоловікам - 10-12 сеансів. Точну кількість визначає майстер. Крім того, після проходження курсу 1 або 2 рази на рік необхідно проводити підтримуючі процедури.
Вже після першого відвідування салону протягом 14-21 дня випадає від 7 до 20% волосяних стрижнів. При проходженні повного курсу і правильній підготовці до сеансів, дотриманню графіку, призначеного майстром, та рекомендацій можна надовго позбутися майже 98% волосяного покриву.

Вартість лазерної епіляції в ТК Laser в Луцьку

Всі розцінки вказані в актуальному прайсі, а також будь-які деталі можна уточнити при записі на сеанс. Ми зорієнтуємо щодо діючих акцій та підкажемо, які знижки можна використати. Найбільш вигідно робити кілька зон одночасно.
Чекаємо на вас та бажаємо якнайшвидше прийти до ідеальної гладкості шкіри!