Лазерна епіляція пахв в Луцьку

Епіляція пахв лазером - одна з найбільш затребуваних послуг наших центрів. Звертаються як чоловіки, так і жінки. Складність роботи в цій зоні пов'язана з ніжністю шкіри і рельєфом шкірного покриву.
Волосся в пахвовій западині росте в трьох напрямках, тому самостійно домогтися гладкості шкіри досить складно. Гоління викликає роздратування, і дає дуже короткочасний результат.
Тому всіх, хто втомився боротися з небажаними волоссям самостійно, запрошуємо в ТК Laser. Уже після першого сеансу ви побачите результат, а коли пройдете повний курс лазерного видалення волосся, сміливо можна буде носити відкриті майки і сарафани без думки про волоски і темні плями на шкірі.

Акційний комплекс

Лазерне видалення волосся під пахвами і глибоке бікіні зі знижкою до 40%!

Записатись

Салон TK Laser пропонує своїм клієнтам скористатися акційною пропозицією за вигідною ціною. Обираючи комплексну процедуру, ви економите до 40%.
Зв'яжіться з нашим контакт-центром, щоб дізнатися подробиці акції і записатися на консультацію до фахівця.

Показання до проведення процедури

Вагомим аргументом на користь процедури є навіть просто ваше бажання зробити шкіру ідеально гладкою. І вже тим більше записатися на прийом в один з наших центрів вам необхідно, якщо:

результат лазерної епіляції

Ефективна лазерна епіляція пахв для всіх, хто відчуває незручності через занадто інтенсивний ріст волосся.

/ 01.

на гоління або видалення волосся епілятором, воском, пастою для шугаринга шкіра реагує сильним роздратуванням;

/ 02.

ви страждаєте від постійного вростання волосків;

/ 03.

після гоління на шкірі залишаються занадто помітні чорні цятки;

/ 04.

спостерігається підвищене потовиділення.

Протипоказання до лазерної епіляції

эпиляция лазерная для мужчин и женщин

Пахви - гормонально залежна область. Це означає, що будь-яка зміна рівня статевих гормонів в організмі відразу позначається на інтенсивності росту волосся в цій зоні. Саме тому фахівці наших центрів рекомендують майбутнім мамам відкласти процедуру до народження малюка і почати курс не раніше третього місяця грудного вигодовування.

Абсолютними протипоказаннями є схильність до утворення келоїдних рубців, цукровий діабет в період декомпенсації, гепатит В і С, ішемічна хвороба серця, онкологія, грибкові та інфекційні захворювання шкіри, незгортуваність крові.

Наші фахівці також змушені відмовити в проведенні процедури, якщо клієнт прийшов на процедуру зі свіжою засмагою. Після інтенсивного впливу ультрафіолету - будь то сонце або лампа солярію, шкірі потрібно дати час відновитися. На це потрібно не менше 14 днів.

До і після процедури

ефективна лазерна епіляція волосся

Підготовка до першого сеансу триває кілька тижнів

За 3 тижні

відмовтеся від альтернативних методів депіляції. Під забороною віск, цукрова паста, епілятор, депіляторний крем. Ви можете продовжувати видаляти волосся станком для гоління.

За 2 тижні

призупиніть прийом антибіотиків на основі тетрацикліну і фторхінолонів.

За 10-14 днів

відмовтеся від відвідування солярію і прийняття сонячних ванн. Автозагар теж доведеться відкласти.

За 3 дні

виключіть використання дезодорантів і антиперспірантів, в складі яких присутній спирт.

Перед відвідуванням салону

збрийте волосся в зоні впливу.

Необхідна кількість процедур

Саме з цієї зони зазвичай починають знайомство з лазерною косметологією ті клієнти, яких лякає висока ціна процедури. І наші фахівці підтримують такий вибір: область пахв - одна з найпопулярніших зон. Саме на цій ділянці ви максимально швидко помітите результат. І оцінити всі переваги лазерної епіляції.
Уже після першого сеансу буде видалено до 20% волосся. Але на цьому етапі відповісти на питання, коли ж настане абсолютна гладкість, не візьметься навіть найдосвідченіший майстер: все залежить від індивідуальних особливостей організму. Скільки всього буде потрібно процедур зазвичай стає зрозуміло приблизно після п'ятого відвідування салону, тоді ж ви зможете і розрахувати підсумкову ціну курсу.
Більшості клієнтів досить приблизно 8 сеансів з перервою між ними в 1-1,5 місяця. Графік відвідування фахівця в ТК Laser складається індивідуально. Важливо дотримуватися графіка, намагайтеся не пропускати сеанси.
Обов'язково дотримуйтесь рекомендації: в проміжках між відвідинами центру неприпустимо використовувати інші методи видалення волосся за винятком гоління.

підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Догляд за шкірою після сеансу

Відкладіть на три дні відвідування басейнів і спортзалів.

У перші дні виключіть з догляду за областю всі спиртовмісні засоби. Вони можуть спровокувати роздратування.

2 тижні діє заборона на солярій і прийняття сонячних ванн на пляжі.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Луцьку, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість процедури в м. Луцьк, TK Laser

Якщо ви весь час відкладаєте похід в салон через високу ціну процедури, обов'язково загляньте в розділ «Акції». Ми завжди йдемо назустріч і пропонуємо щедрі знижки при комбінуванні зон.
Щоб дізнатися більше про особливості лазерної епіляції пахв, цінах на процедуру, заповніть заявку на зворотний дзвінок або подзвоніть по одному з номерів на сайті. Адміністратор проконсультує і запише вас на зручний для вас час.