Лазерна епіляція рук в Луцьку

Надмірна рослинність на руках – не привід засмучуватися чи комплексувати. Це можливість знайти свій ідеальний спосіб епіляції. Ця зона специфічна тим, що практично завжди відкрита, але при цьому досить чутлива. Тому щодня голити руки – не надто вдалий варіант, а віск чи шугаринг можуть провокувати подразнення.
Лазерна епіляція в цьому випадку підходить чи не найкраще. Ми будемо раді бачити вас в нашому салоні ТК Laser у Луцьку та запропонувати найкращі рішення для ефективного видалення зайвого волосся.

Показання

Найвагоміша причина обрати лазер та остаточно розв’язати проблему зайвого волосся – ваше бажання. Проте в деяких випадках інших варіантів не лишається в силу більшої травматичності альтернативних способів. Показання для вибору лазера:

результат лазерної епіляції
01.

складно терпіти біль від воску, шугарингу чи епілятора;

02.

постійні подразнення на руках від травматичних механічних способів видалення волосся;

03.

проблема вростаючого волосся;

04.

надмірна рослинність, з якою інші методи ефективно не справляються.

Протипоказання

Процедура абсолютно безпечна для здоров'я. Але в окремих випадках сеанс не рекомендується проводити, щоб виключити побічні реакції організму:

удаление волос на спине лазером
/ 01.

вагітність і годування груддю перші 2-3 міс.;

/ 02.

інфекційні та грибкові захворювання шкіри;

/ 03.

онкологічні хвороби, ішемія;

/ 04.

металеві імпланти в області проведення процедури;

/ 05.

гепатит типу В і С;

/ 06.

келоїдні утворення;

/ 07.

порушення гормонального фону;

/ 08.

цукровий діабет при декомпенсації;

/ 09.

низький рівень згортання крові.

Якщо ви нещодавно приїхали з відпустки та гарно засмагли, відвідування салону доведеться відкласти на кілька тижнів. Шкіра після дії сонця потребує відновлення, тому заплануйте сеанс трішки пізніше. Це ж стосується відвідування солярію.

Переваги процедури

Лазерна епіляція руки повністю застосовується у всьому світі, вважається однією з кращих технологій боротьби з небажаними волосками. Все більше жінок і чоловіків вдаються до цієї процедури і залишаються повністю задоволені результатом.
Технологія заснована на тепловій дії лазера на волосяні цибулинки. «Провідником» для променя служить пігмент, що міститься в фолікулах. Саме тому лазерна епіляція руки найбільш ефективна і рекомендована для видалення темних волосків, в яких міститься більша кількість меланіну.
Серед основних переваг процедури варто виділити наступні:

  • Повна безпека. Під час роботи лазер діє тільки на волосяні фолікули, не зачіпаючи тканини навколо та внутрішні органи. В результаті після процедури не з'являються такі негативні наслідки, як пошкодження шкіри, запалення.
  • Можливість позбутися врослих волосків. Вростання волосся - поширене явище при використанні травматичних способів епіляції. Лазер не провокує появи врослих волосків на шкірі і навіть допомагає видалити їх, повертаючи шкірі доглянутий вигляд і неперевершену гладкість.
  • Ефект на багато років вперед. Після курсу процедур шкіра залишається гладкою протягом 5-10 років. Щоб підтримувати її стан, необхідно всього лише не пропускати профілактичні процедури 1-2 рази в рік. Більше не доведеться щодня витрачати час на гоління волосся або щомісяця відрощувати волоски та йти на ваксинг і шугарінг.

Процедура проводиться в будь-який час року. При дотриманні рекомендацій косметолога, правильній підготовці і догляду після сеансу не виникає негативних реакцій.

Використовуване обладнання

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Етапи проведення процедури

Процедура проходить в комфортних умовах з приємним сервісом. Зручно обладнані кабінети, сучасне обладнання та професійний ввічливий персонал забезпечать вам чудовий настрій на весь курс лазера.
Консультація. Майстер визначить тип шкіри та волосся, відповідно до цього підбере режим роботи лазера. Попередньо спеціаліст уточнить всі деталі щодо протипоказів та дотримання правил підготовки.
Підготовка. Якщо потрібно, майстер поголить волоски, що залишилися, нанесе контактний гель, за вашого бажання – засіб додаткового знеболення.
Видалення волосся. Для захисту очей вам потрібно буде одягнути спеціальні окуляри та тоді спеціаліст почне процедуру. В процесі ви відчуватимете тепло та поколювання, зазвичай це мінімальний дискомфорт, який легко терпіти.
Обробка зони заспокійливими та відновлювальними засобами, щоб попередити реакцію шкіри.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Кількість процедур для повного видалення волосся визначається спеціалістом індивідуально. Перші три сеанси потрібно провести з інтервалом в один місяць, а далі майстер формує графік залежно від результатів. Рекомендується дотримуватися запропонованого спеціалістом курсу, щоб якнайшвидше досягти результату. Як правило, повний курс включає 8-10 процедур та займає близько року.

Догляд за обличчям

Догляд за шкірою після сеансу

2-3 тижні не рекомендується засмагати на дворі чи в солярії. Якщо ви почали курс влітку, то виходячи на вулицю, наносьте на руки сонцезахисний крем;

3-5 днів не наносьте на шкіру спиртовмісні засоби догляду. Бажано додатково зволожувати руки кремом на основі пантенолу;

2-3 дні після візиту утримайтеся від активних занять спортом, відвідування басейну чи лазні;

протягом курсу не користуйтеся механічними методами висмикування волосся (пінцет, шугаринг, віск) чи кремом для депіляції, лише бритвою.

Скільки коштує лазерна епіляція рук в Луцьку

Всі розцінки описані в розділі прайсу. Візьміть до уваги, що в нас часто діють знижки на певні зони, а при одночасній обробці кількох ділянок ви гарантовано отримаєте знижку. Плануйте свої візити в салон відповідно до актуальних акційних пропозицій та вдало заощаджуйте бюджет.