Лазерна епіляція вусиків та бороди в Луцьку

Хвилює зайве волосся на обличчі? Шукаєте ефективний спосіб позбутися вусиків? Чому б не пройти курс лазерної епіляції та не позбутися ненависного пушка надовго? Гоління для жінок в такому випадку – не варіант, адже волоски ставатимуть жорсткіші та темніші та відростатимуть на наступний день. А для шугарингу чи воскової епіляції незручно відрощувати волосся, до того ж це надзвичайно боляче.
Лазерна епіляція вусів та бороди також актуальна і для чоловіків, які втомилися від щоденного гоління. Якщо ви певні, що не захочете через певний час завести бороду, чому б не скористатися довготривалим способом видалення волосся? Ми запрошуємо вас в салон лазерної епіляції ТК Laser в Луцьку. Професіоналізм майстрів та відмінний сервіс гарантовані.

Показання для лазерної епіляції обличчя

Є зайве волосся, якого хотілося б позбутися надовго? Ось і основна причина для того, щоб скористатися послугами лазерної епіляції. Крім того, технологія буде особливо актуальна, якщо:

лазерна епіляція обличчя
/ 01.

у жінки волосся на обличчі росте надто активно за чоловічим типом;

/ 02.

після інших методів епіляції є врослі волоски;

/ 03.

шкіра чутлива і не сприймає більш травматичні способи видалення волосся.

Переваги лазерної епіляції вусиків та бороди

Якщо будь-який альтернативний спосіб видалення волосся має певні плюси та мінуси, то що стосується лазерної епіляції позитивні сторони значно переважають. Це один з найсучасніших методів видалення волосся, в якому враховані недоліки попередніх — болючість, травматичність та короткотривалий ефект. А тому при використанні лазера ви можете розраховувати на:

Протипоказання для використання лазера

  • вагітність та перші три місяці грудного годування;
  • захворювання шкіри, рани чи пошкодження в зоні впливу;
  • онкологічні хвороби;
  • гепатит В і С;
  • цукровий діабет при декомпенсації;
  • келоїдні рубці;
  • серцево-судинні хвороби;
  • брекети, пластини, імпланти.
підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до сеансу

Рекомендуємо записуватися завчасно, адже підготовка починається майже за місяць до візиту та передбачає наступні етапи:

Особливості виконання процедури

В нашому салоні ТК Laser в Луцьку вас зустріне привітний майстер, проведе до кабінету та допоможе зручно розташуватися. Спершу спеціаліст проведе консультацію, переконається, що ви не маєте протипоказань для процедури та уточнить всі моменти, які можуть зацікавити вас. Далі майстер огляне шкіру, підбере відповідні налаштування лазера та нанесе контактний гель, обробить зону лазером та застосує заспокійливий засіб.

лазерная эпиляция верхней губы
Консультація

Первинна консультація, при якій спеціаліст переконується, що у клієнта немає протипоказань та він правильно підготувався до впливу лазера.

Підготовчий етап

Налаштування обладнання та нанесення контактного гелю;

Проведення процедури

Безпосередньо процедура – обробка зони лазером.

Завершення сеансу

Забираються залишки гелю та наноситься заспокійливий засіб.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

За першу процедуру видаляється близько 20% волосся, яке в той момент знаходиться в фазі активного росту. Щоб забрати всю рослинність, потрібно орієнтовно 8-10 сеансів – залежно від індивідуальних особливостей організму. Майстер з огляду на результати запропонує вам оптимальний графік процедур з інтервалами 1-2 місяці.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Луцьку, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість лазерної епіляції в ТК Laser в Луцьку

Зона вусиків та бороди – найменша за площею та не складна за рельєфом, тому процедура найбільш доступна по вартості. Ціни можна переглянути в прайсі. Не забувайте при плануванні кожного візиту слідкувати за акціями – у нас постійно діють цікаві пропозиції. А при обробці від двох зон одночасно буде хороша знижка. Можливо, це знак, що одразу потрібно зробити гладкими ніжки або бікіні? Чекаємо на вас.