вул. Недецеї, 9

Вт. - Сб. с 9:00 до 20:00

Лазерна епіляція вусиків та бороди в Мукачево

Кожна жінка прагне виглядати доглянуто. І важливою запорукою цього є ідеальна гладкість шкіри – як на тілі, так і на обличчі. Якщо ви досі в пошуках свого ефективного способу видалення волосся, пропонуємо оцінити всі плюси лазерної епіляції.
Це сучасна технологія, яка має перевагу над іншими способами за всіма критеріями – ефективність, комфорт, тривалість результату. Методика підходить для будь-яких зон, зокрема для ділянки над верхньою губою та підборіддя. Ми запрошуємо жінок та чоловіків в салон ТК Laser в Мукачево на епіляцію вусиків та бороди. Ви будете задоволені результатом на всі сто.

Показання для лазерної епіляції обличчя

Для жінок основна причина обрати лазер – втома від постійного використання воскових смужок над верхньою губою чи походів на шугаринг, а для чоловіків – бажання відпочити від щоденного гоління. А в деяких випадках лазер буде чи не єдиним ефективним рішення, як наприклад:

лазерна епіляція обличчя
/ 01.

вросле волосся;

/ 02.

надмірне подразнення шкіри від інших видів депіляції та низький больовий поріг;

/ 03.

активний ріст волосся на обличчі.

Протипоказання для використання лазера

  • вагітність та перші три місяці грудного годування;
  • захворювання шкіри, рани чи пошкодження в зоні впливу;
  • онкологічні хвороби;
  • гепатит В і С;
  • декомпенсований цукровий діабет;
  • келоїдні рубці;
  • серцево-судинні хвороби;
  • брекети, пластини, імпланти.
підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до сеансу

Рекомендуємо записуватися завчасно, адже підготовка починається майже за місяць до візиту та передбачає наступні етапи:

Особливості виконання процедури

Своєю появою лазерна епіляція здійснила справжній фурор в б’юті-індустрії – всі жінки давно чекали саме такого рішення. Проте через новизну технології у багатьох на початках до лазера була недовіра. Конкуренція на ринку спровокувала різноманітні міфи щодо безпеки процедури. Проте на щастя, тепер сумнівів щодо якості та надійності лазерної епіляції не залишилось ні в кого. Лазер активно застосовується в медицині та косметології. У випадку з видаленням волосся лазерний промінь діє виключно на волосяну цибулину та руйнує її, перешкоджаючи тим самим подальшому росту нового волосся. Впливу на внутрішні органи та шкіру обладнання не здійснює. Як проходить сама процедура:

лазерная эпиляция верхней губы
Консультація

майстер проводить консультацію, розповідає, як все відбуватиметься, та відповідає на ваші запитання;

Підготовчий етап

спеціаліст оглядає шкіру, переконується, що немає протипоказань для епіляції, налаштовує лазер та наносить контактний гель;

Проведення процедури

манупілою лазера опрацьовується обрана ділянка шкіри;

Завершення сеансу

забираються залишки гелю та наноситься заспокійливий крем.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

За першу процедуру забирається близько 20% волосся, яке в той момент знаходиться в фазі активного росту. Щоб забрати всю рослинність, потрібно орієнтовно 7-10 сеансів – залежно від індивідуальних особливостей організму. Майстер з огляду на результати запропонує вам оптимальний графік процедур з інтервалами 1-2 місяці.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Мукачево, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Ціни на лазерну епіляцію в Мукачево

Вартість кожної з послуг салону вказана на сайті. В розділі Акції можна ознайомитися з актуальними бонусними пропозиціями. Оскільки епіляція зони над верхньою губою займає до 10 хв, то зручно одразу опрацювати інші ділянки та отримати додаткову знижку.
Записуйтеся на зручний час. Чекаємо на вас.