вул. Волошина, 2А

Вт. - Сб. з 9:00 до 20:00

Фототерапія в Ужгороді

Поява пігментації, дрібних зморшок, судинної сітки засмучує кожну жінку. Здавалося б, це дрібниці які не псують зовнішність в цілому, проте хочеться мати чисту гладеньку шкіру без подібних недоліків. Ми вас чудово розуміємо, тому надаємо таку можливість. Досить ховати різні плямки під тональним кремом, ваша шкіра може бути білосніжною та ідеальною в своєму первозданному вигляді. Скористайтеся методами фототерапії та усуньте дрібні дефекти, що заважають в повній мірі насолоджуватися відображенням у дзеркалі.

В салоні ТК Laser в Ужгороді ви маєте змогу отримати якісні послуги фотолікування та примножити свою красу і особисте відчуття впевненості.

Вартість фототерапії в Ужгороді

Фотолікування Фотовидалення пігментації
Фотолікування Фотовидалення пігментації

Показання та протипоказання для проведення фототерапії

Фототерапія рекомендується для ефективного і безпечного усунення:

 • Судинних зірочок, які найчастіше з'являються на обличчі.
 • Пігментних плям, що виникають через фото- або природне старіння шкіри, з інших причин.
 • Слідів постакне. Проводимо фотолікування шкіри обличчя, шиї, області декольте, спини (повністю або тільки верхній частині).
 • Вікових змін, в тому числі зморшок на шкірі обличчя і шиї, в зоні декольте, на кистях рук.

Необхідно утриматися від фотолікування лазером в наступних випадках:

 • вагітність і лактація (перші 2-3 місяці після народження дитини);
 • гормональні збої в організмі;
 • інфекційні та грибкові захворювання шкіри - герпес, лишай та інші;
 • сильне пошкодження шкіри в області обробки;
 • цукровий діабет при декомпенсації;
 • онкологічні захворювання;
 • гепатит типу В і С;
 • келоїдні рубці або металеві імпланти в зоні обробки;
 • низький рівень згортання крові.

Лазерне фотолікування дозволяє без хірургічного втручання покращити стан шкіри, підвищити її пружність, еластичність, вирівняти колір, усунути недосконалості.

Красива дівчина

Принцип методу фототерапії

Фотолікування здійснюється на основі дії імпульсів світла. Світлові хвилі певної довжини та потужності (ці параметри індивідуально налаштовуються на обладнанні) точково діють на пігмент і руйнують його. Навколишні тканини та шкіра при цьому не пошкоджуються. Фотолікування не лише усуває пігментацію та працює за меланіном, але й у загальному покращує стан шкіри, усуває судинну сітку, дрібні зморшки, підвищує еластичність. Дія обладнання дбайлива, але достатньо потужна для отримання справді відчутних результатів.

Переваги фототерапії

Методика дозволяє вирішити найширший спектр естетичних проблем.

Технологія успішно працює з найширшим спектром естетичних недоліків шкіри. Підхід може використовуватися не тільки для лікування шкіри обличчя, але й обробки будь-яких ділянок тіла. Шкіра в цілому оздоровлюється та набуває ліпшого вигляду.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Тривалість процедури

Все залежить від зони обробки та її складності. В цілому сеанс може займати від 20-25 хв до години. В процесі відчувається мінімальний дискомфорт, схожий на поколювання. Наші майстри турбуються про вашу зручність та виконують маніпуляцію максимально дбайливо. Ви отримаєте рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою для підтримання результату. В разі необхідності майстер запропонує пройти фотолікування в Ужгороді курсом. Звертайтеся для консультації та запису на зручний час.