вул. Волошина, 2А

Вт. - Сб. з 9:00 до 20:00

Лазерне видалення судинних зірочок

Одним із поширених косметичних дефектів на обличчі є судинні зірочки, які можуть впливати на зовнішній вигляд та самопочуття. Однак, завдяки сучасним технологіям, фотовидалення судинних зірочок стало доступною та ефективною процедурою, яку проводять у сучасному центрі TK Laser в місті Ужгород.
Фотовидалення - це процедура, яка використовується для лікування капілярних варикозних зірочок на обличчі та тілі. Процедура здійснюється за допомогою високоінтенсивних світлових імпульсів, які направляються на пошкоджені капіляри, знищуючи їх. Фотовидалення судинних зірочок є безпечним і малоінвазивним методом, який дозволяє покращити зовнішній вигляд шкіри без необхідності проведення хірургічного втручання.

Ціни на послуги в Ужгороді

Переваги

Дівчина з чудовою усмішкою
01.

Однією з головних переваг фотовидалення є його безпечність. Технологія TK Laser є безпечною для шкіри, оскільки вона дозволяє ретельно контролювати глибину проникнення світла. Високий рівень точності та неінвазивність знижують ризик пошкодження навколишніх тканин.

02.

Іншою важливою перевагою даної процедури є її ефективність. Фотовидалення судинних зірочок може значно зменшити або повністю усунути капілярні варикозні зірочки, покращуючи тим самим зовнішній вигляд шкіри.

Показання

Фотовидалення показане для лікування проблеми з капілярними варикозними павутинками на обличчі та тілі. Зазвичай, такі явища виникають у зв'язку зі змінами в структурі судин, а також внаслідок впливу негативних факторів, таких як ультрафіолетове випромінювання, травми або гормональні зміни.

Протипоказання

Хоча фотовидалення судинних зірочок є безпечною процедурою, воно має деякі протипоказання. Наприклад, процедура не рекомендується у випадках:

Фотовидалення судинних зірочок
/ 01.

Вагітність і лактація (перші 2-3 місяці після народження дитини);

/ 02.

Гормональні збої в організмі;

/ 03.

Інфекційні та грибкові захворювання шкіри - герпес, лишай та ін.;

/ 04.

Сильне пошкодження шкіри в області обробки;

/ 05.

Цукровий діабет при декомпенсації;

/ 06.

Онкологічні захворювання;

/ 07.

Гепатит типу В і С;

/ 08.

Келоїдні рубці або металеві імпланти в зоні обробки;

/ 09.

Низький рівень згортання крові.

Перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися зі спеціалістом, який здійснить оцінку стану шкіри та визначить можливі ризики та обмеження.

Підготовка до процедури

Перед фотовидаленням судинних зірочок важливо проконсультуватися з косметологом. Він здійснить огляд шкіри та оцінить стан капілярів, а також підбере оптимальний режим процедури.
Перед процедурою рекомендується уникати активних сонячних променів, використовувати захисний крем з високим фактором захисту та уникати прийому препаратів, що підвищують фоточутливість.

Етапи проведення сеансу

Щоб індивідуально налаштувати апарат і виключити протипоказання, косметолог салону TK Laser оглядає шкіру клієнта. Майстер відповість на всі запитання про особливості лазерної технології і очікуваний ефект від сеансу.
Після чого приступить до підготовки апарату і видалення судинної сітки лазером:

Фотовидалення

Обробка маніпули обладнання дезинфікуючим засобом.

Якщо при огляді в зоні обробки були виявлені великі родимки або тату, вони обводятся і зафарбовуються спеціальним олівцем.

Клієнт надягає захисні окуляри.

Майстер налаштовує потужність і глибину впливу апарату.

На шкіру в зоні впливу наноситься гель-провідник, завдяки якому маніпула легко ковзає по шкірі.

Косметолог приступає до проведення маніпуляцій.

Після завершення видалення судинних сіточок лазером шкіра обробляється пінкою «Пантенол», що володіє заспокійливим і зволожуючим ефектом.
У салоні TK Laser серйозно ставляться до дотримання санітарно-гігієнічних норм, тому під час процедури використовуються тільки одноразові витратні матеріали. Устаткування ретельно дезінфікується до і після кожного клієнта. Досвідчені майстри проведуть процедуру на вищому рівні, подбають про безпечне і комфортне усунення естетичних дефектів шкіри.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити фотоепіляцію та фотоомолодження, карбоновий пілінг, а насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Після процедури

Після фотовидалення судинних зірочок важливо дотримуватися рекомендацій вашого спеціаліста. Шкіру слід захищати від прямого сонячного випромінювання, використовувати засоби з високим рівнем SPF та уникати фізичного навантаження. Після процедури можуть виникнути незначні почервоніння або легкий набряк, які зазвичай зникають протягом декількох днів.

Особливості процедури

Фотовидалення судинних зірочок в TK Laser в місті Ужгород є ефективною та безпечною процедурою для видалення капілярних варикозних зірочок на обличчі та тілі. Вона дозволяє покращити зовнішній вигляд, виправити недоліки та відновити природний колір дерми.
Перед процедурою необхідно проконсультуватися з косметологом та дотримуватися рекомендацій післядогляду для досягнення найкращих результатів. Фотовидалення судинних зірочок в TK Laser допоможе вам знов відчути себе впевнено та комфортно у своєму тілі.