вул. Волошина, 2А

Вт. - Сб. з 9:00 до 20:00

Лазерне видалення тату і татуажу в Ужгороді

Перманентний макіяж ― зручна річ, проте з часом він втрачає початковий вигляд, починає змінювати колір та форму. Якщо немає бажання на постійній основі робити корекцію, то доводиться шукати варіант його видалення. Та сама історія і з татуюваннями, які можуть перестати подобатися, набриднути чи втратити закладений в малюнок/напис сенс.
Якщо раніше вважалося, що тату робиться на все життя, то сьогодні є можливість його безпечного та ефективного видалення. Це не означає, що подібні маніпуляції на тілі варто робити бездумно, проте за необхідності власну помилку або ж неякісну роботу майстра можна усунути. І ми вам в цьому допоможемо.
Салон ТК Laser в Ужгороді пропонує дбайливе та ефективне виведення татуажу лазерним методом. Це один із найефективніших підходів, з яким ви можете розраховувати на ідеальну чисту шкіру без значного дискомфорту.

До та після видалення перманентного макіяжу

Ціни на видалення тату в Ужгороді

Переваги лазерного виведення татуювань

Застосування лазерного обладнання для таких цілей дозволяє максимально бережно та природно вивести будь-який малюнок зі шкіри. Без випалювання, травмування покриву, шрамів та рубців ми руйнуємо лазерним променем пігмент, після чого він природним чином самостійно виводиться з організму. Серед інших плюсів підходу:

- висока ефективність, незалежно від місця розташування малюнку, його форми та розмірів, глибини залягання пігменту;
- можливість виконання в будь-яку пору року, зокрема й влітку, якщо дотримуватися порад спеціаліста;
- швидкість процесу ― одна процедура займає від 15 до 25 хв залежно від складності роботи, а для повного виведення тату знадобиться кілька сеансів.

Щодо больових відчуттів ― не можна сказати, що процедура повністю безболісна, але легке поколювання не порівнюється з іншими методами, при яких шкіра травмується, лишаються опіки та рубці.

Видалення татуажу лазером

Результат після процедури

Лазерний вивід тату в салоні TK Laser

Після першого сеансу ви помітите, наскільки колір став світлішим, а контури більш розмитими. Остаточний ефект після кожного підходу проявляється через 3-4 тижні, коли пігмент виводиться з організму. Залежно від вашого індивідуального випадку спеціаліст надасть рекомендації щодо тривалості та графіку курсу для повного виведення татуажу.

Протипоказання

Лазерне обладнання є повністю безпечним для здоров’я людини, проте, як і кожна апаратна технологія, має певні обмеження. Відмовитися від виведення тату лазером доведеться при наявності наступних захворювань та симптомів:

Салон Коломия
/ 01.

онкологія;

/ 02.

порушення цілісності шкірного покриву в зоні впливу;

/ 03.

інфекційні та грибкові захворювання шкіри;

/ 04.

порушення гормонального фону;

/ 05.

діабет в стадії декомпенсації;

/ 06.

гепатит B і C;

/ 07.

ішемічна хвороба серця;

/ 08.

келоїди в зоні обробки;

/ 09.

металеві імпланти в області, де проводиться процедура;

/ 010.

гемофілія.

Крім того, майстри салону TK Laser порадять перенести процедуру лазерного видалення татуажу, зведення татуювання на інший час при наявності свіжої засмаги на шкірі.

Необхідна кількість процедур

Це визначає спеціаліст після огляду вашої шкіри. На тривалість процесу виведення тату впливає якість пігменту, глибина його залягання та інші індивідуальні моменти. В середньому для виведення перманентного макіяжу може знадобитися 8-10 сеансів, а проміжки між ними складають до двох місяців.

Як проходить сеанс зведення тату

Для початку спеціаліст огляне шкіру, переконається, що немає жодних перешкод для виконання процедури, а потім слідуватиме наступному алгоритму:

Видалення татуажу лазером
/ 01.

Очищає і знезаражує шкіру клієнта.

/ 02.

Обробляє антисептиком маніпулу лазерного апарату.

/ 03.

Просить клієнта надіти захисні окуляри.

/ 04.

Індивідуально налаштовує обладнання.

/ 05.

Наносить на область впливу гель-провідник.

/ 06.

Обробляє заплановані зони лазером.

Після процедури виведення татуажу, майстер TK Laser наносить на шкіру пінку «Пантенол», яка має заспокійливі і доглядові властивості.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Скільки коштує виведення тату в Ужгороді

Точна вартість буде залежати від типу малюнка (татуювання, перманентний макіяж, зона), а загальні розцінки ви можете переглянути в прайсі на сайті. Наш високий рівень сервісу гармонійно поєднується з доступними цінами. А постійні акції роблять ваші візити ще приємнішими. Працюємо для вас та чекаємо в гості. Уточнити деталі та записатися на зручний час можна по телефону або на сайті.