вул. Ярослава Мудрого, 11

Ср. - Нд. з 9:00 до 20:00

Ін`єкції

Ін'єкційний ліполіз у Білій Церкві

Однією з сучасних процедур у сфері косметології, яка ефективно допомагає корегувати та моделювати тіло й обличчя - є ін'єкції ліполітиків, які проводиться в центрі TK Laser у місті Біла Церква.

Ін'єкційний ліполіз - це дієвий метод схуднення, який включає в себе введення спеціальних мезопрепаратів у жирову тканину, для розщеплення та виведення зайвих жирів з певної області. Для процедури використовуються лише сертифіковані препарати, призначені для поверхневих та глибоких ін'єкцій. Ліпомоделювання дозволяє клієнтам позбавитися від жирових відкладень на проблемних ділянках, таких як живіт, стегна, сідниці, підборіддя та інші.

До/Після процедури

Зони обробки

Уколи ліполітика в обличчя або ліпомоделювання живота та інших частин тіла дають видимий результат. Але щоб зберегти пружність шкіри та акуратність ліній, важливо правильно харчуватися, дотримуватися режиму сну та займатися спортом. Переїдання, малорухливий спосіб життя швидко нівелюють ефект, що дає корекція філерами. Введення мезопрепарату можливе в такі проблемні зони:

Ін`єкції
01.

В обличчя. Введення ліполітиків на цій ділянці дозволяє зменшити носа, прибрати друге підборіддя. За допомогою препаратів усувають рубці від акне, позбавляються темних кіл під очима. Можлива корекція носослізної борозни гіалуроновою кислотою. Мезококтейлі вводять у щоки та в шию для розчинення жирової тканини та отримання ліфтинг-ефекту. Після процедури нормалізуються кровообіг та лімфоток, що перешкоджає появі та посиленню птозу.

02.

В руки та ноги. Уколи дозволяють підтягнути шкіру на ділянці від пахвової западини та плеча до згину ліктя. Забрати об'єми можна з кисті рук. За допомогою ліполітиків усувають жирові валики, які з'являються над колінами. У ноги вводять препарат з метою позбутися розтяжок, целюліту, зменшити стегна чи ікри.

03.

У живіт та бока. Зменшити об'єми, прибрати складки та змоделювати талію: все це можуть уколи ліполітиків у живіт. До процедури вдаються, коли дієта та фізичні навантаження не дають належного ефекту.

04.

У сідниці. Корекція філерами дозволяє позбутися розтяжок та целюліту, підтягнути шкіру, зробити її більш пружною у цій ділянці. Після введення засобів розсмоктуються старі шрами та рубці.

Переваги препаратів

Процедура має багато переваг в порівнянні з іншими методами схуднення, виділимо основні:

Препарати-ліполітики

Фахівці в салоні для ін'єкцій використовують препарати зарубіжного виробництва, які підтвердили свою якість в дії.

В TK Laser використовують такі ліполітики:
Ін`єкції
PBSerum_TRIADA

PBSerum TRIADA Proteos Biotech

Іспанський ферментний засіб з трьома активними компонентами: ліпаза (розщеплює жирові «пакети»), колагеназа (стимулює вироблення колагену) і гіалуронідаза (виводить зайву рідину, стимулює кровообіг, лімфоток, зменшує набряклість і покращує трофіку). Щоб зменшити жирові тканини в області нижньої частини обличчя (вилиці, підборіддя), на шиї використовують ліполітик тріада. Засіб використовують і для тіла: грудей, спини, рук, ніг, живота, сідниць – на всіх ділянках, де потрібно зменшити об'єми та підвищити еластичність шкіри. Можлива виключно підтяжка та ущільнення шкірних покривів: у цьому випадку використовують лише два ферменти: колагіназу та гіалуронідазу.

Slimming (Innoaesthetics)

Іспанський комплекс відповідає за нормалізацію мікроциркуляції та обміну речовин. Ліполітик з гіалуроновою кислотою включає вітаміни (ретинол, вітамін С, лактофлавін), мікроелементи, амінокислоти та антиоксиданти. Завдяки складу жирові відкладення повільно виводяться з організму. З його застосуванням проводять курс процедур для живота, стегон, сідниць, ніг та інших ділянок.

Ліполітик Slimming

Показання до проведення процедури

Ліполітики призначені для роботи з локалізованими жировими відкладеннями, які не усуваються дієтою та фізичними навантаженнями. Ліполітики призначені для роботи з локалізованими жировими відкладеннями, які не усуваються дієтою та фізичними навантаженнями. Типові області включають живіт, боки, сідниці, підборіддя та шию.

Ін'єкції будуть корисні при:

inektsii
/ 01.

Корекції овалу обличчя та силуету.

/ 02.

Жирових відкладеннях під очима.

/ 03.

Жирових "пакетах" на підборідді та щоках.

/ 04.

В'ялій шкірі обличчя і тіла, що втратила пружність.

/ 05.

Бажання знизити вираженість носогубних складок.

/ 06.

Поліпшенні рельєфу шкіри.

/ 07.

Набряклості і темних колах під очима.

/ 08.

Бажання знизити вираженість носогубних складок.

/ 09.

Локальних жирових відкладеннях в проблемних зонах.

/ 010.

Наявності целюліту на стегнах, сідницях та інших ділянках тіла.

Процедура ліпомоделювання може бути виконана як самостійна процедура або включена в комплексну програму зниження ваги й боротьби з целюлітом. Ін'єкційний ліполіз може бути ефективно поєднаний з апаратними методиками для посилення та доповнення їх дії.

Протипоказання до ліпомоделювання

Є певні протипоказання, які слід враховувати під час проведення ліполітичних процедур:

 • онкологія (незалежно від стадії);
 • аутоімунні недуги;
 • шкірні хвороби (екзема, псоріаз та дерматит);
 • прогресуючий герпес;
 • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
 • епілепсія;
 • непереносимість гіалуронової кислоти та ін. компонентів;

Тимчасово утримуйтесь від сеансу при:

 • вагітності, періоді лактації (2-3 місяці);
 • прийомі ретиноїдів, кортикостероїдних гормонів, антикоагулянтів;
 • ГРВІ, вірусних інфекціях, лихоманці;
 • прийомі антибіотиків, противірусних препаратів в останні 14 днів;
 • перенесенні COVID-19, грипу, ГРВІ за останні 30 днів;
 • останньому місяці вакцинації.
 • келоїдних рубцях.

Перед проведенням процедури необхідно обов'язково повідомити косметолога про будь-які проблеми зі здоров'ям або наявність протипоказань, щоб уникнути можливих негативних наслідків.

Результати після процедури

Після проведення ін'єкційного ліполізу, клієнти помічають видиме зменшення об'ємів на обраних ділянках тіла й обличчя. Жири розщеплюються та поступово виводяться з організму природним шляхом. Важливо зазначити, що результати можуть варіюватися в залежності від індивідуальних особливостей організму і кількості проведених процедур.

Догляд після процедури

Після ліпомоделювання важливо дотримуватися певних рекомендацій:

Красива дівчина
01.

Уникайте сильних фізичних навантажень протягом перших декількох днів після процедури.

02.

Дотримуйтесь принципів здорового харчування та активного способу життя.

03.

Використовуйте косметичні засоби та зволожуючі креми, які порекомендував ваш косметолог.

04.

Захищайте шкіру від активного сонячного випромінювання.

Ефективність процедури

Ін'єкційний ліполіз у центрі TK Laser в місті Біла Церква - це ефективний і безпечний спосіб схуднення та моделювання фігури. Він має ряд переваг, таких як мінімальна травматичність, помітні результати та збереження природної краси. Результати після процедури залежать від індивідуальних особливостей організму та вашого способу життя.
Ліполітики - це відмінний вибір для тих, хто мріє про чіткі контури та пружність шкіри, без ризику хірургічних втручань.