вул. Київський шлях, 14ж

Вт. - Сб. з 9:00 до 20:00

ефективна лазерна епіляція волосся

Лазерна епіляція у Борисполі

Косметологічний салон TK Laser в місті Бориспіль

запрошує всіх охочих на лазерне видалення волосся на обличчі та тілі. Процедури проводять досвідчені косметологи, для видалення волосся використовуються сучасні діодні лазери, які дозволяють обробляти ділянки з небажаним волосяним покривом швидко та безболісно.

Вартість лазерної епіляції в Борисполі

Популярне Обличчя Інтимні зони Ноги Руки Спина та живіт

Головна мета TK Laser — зробити косметичні процедури доступними для всіх, тому вартість лазерної епіляції в наших центрах завжди радує демократичністю.
Ознайомитися з вартістю видалення волосся на різних ділянках обличчя і тіла ви можете на цій сторінці і в розділі сайту ціни.
При епіляції двох і більше зон в рамках одного сеансу передбачені знижки. Вигідні пропозиції діють щорічно. Ви також можете значно заощадити, купивши відразу курс процедур.

ДОВІРТЕ ТУРБОТУ ПРО ВАШУ ШКІРУ ФАХІВЦЯМ САЛОНУ TK LASER. ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ МАЙСТРА І ДОМОВТЕСЬ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ В ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС.

Записатись
Красива дівчина

Особливості процедури

Сенс методу

полягає у впливі потоку світла на меланін фолікула та судини, які живлять волосся. Світло, що випромінюється маніпулою апарату перетворюється на теплову енергію. За високої температури фолікул руйнується, капіляр коагулюється і поживні речовини перестають потрапляти до кореня волосяного фолікула. В результаті через 14-20 днів волосся починає випадати

Вибираючи видалення волосся лазером

варто знати, що світлові імпульси діють тільки на волосся, які знаходиться в стадії активного зростання. За один візит у салон TK Laser можна позбутися тільки 7-20% непотрібного волосяного покриву. Щоб видалити всю рослинність, потрібно пройти курс сеансів. Діодні лазери, які використовуються у нашому косметологічному центрі, діють на волосся не світліше темно-русого кольору, при світлому або трохи смуглому шкірному покриві.

лазерна епіляція ноги повністю

Переваги лазерного методу

Жінки і чоловіки, які намагалися видаляти волосся за допомогою лазерних технологій, назавжди відмовляються від інших способів з більш короткостроковим ефектом. Апаратна методика користується популярністю завдяки її численним перевагам:

01.

Курс сеансів дозволяє повністю позбутися більш як 98% рослинності на обличчі або тілі.

02.

Промінь діє виключно на волосяні стрижні та прилеглі капіляри. Не впливає на внутрішні органи і системи, цілісність шкірного покриву не порушується.

03.

Процедури можна виконувати в будь-яку пору року. Метод ефективний для видалення волосся на будь-яких зонах, навіть з дуже чутливою шкірою. У салоні TK Laser можлива як лазерна епіляція пахв або іншої ділянки тіла, так і обробка відразу декількох областей за одну процедуру.

04.

За відгуками наших клієнтів, больових відчуттів під час сеансу немає, відчуваються тільки тепло і невелике поколювання в зоні впливу світлових імпульсів. Обладнання, що використовується для проведення процедур, оснащене охолоджувальною насадкою, та для кращого ковзання маніпули процедури проводяться із застосуванням контактного гелю. При бажанні можна використовувати знеболювальний крем.

05.

Після процедур не залишаються опіки та шрами, волоски при відростанні не вростають у шкіру.

підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до видалення волосся лазером

Для підвищення ефективності процедури та уникнення побічних ефектів необхідно дотримуватися таких обмежень:

лазерная эпиляция спины

Етапи виконання процедури

У салоні TK Laser в місті Бориспіль лазерна епіляція обличчя та окремих ділянок на тілі виконується після проведення консультації, детального огляду шкірного покриву та виключення протипоказань.

Процедура лазерної епіляції здійснюється в такій послідовності:

Перед процедурою

Клієнт розміщується на кушетці, надягає захисні окуляри. Майстер готує обладнання та витратні матеріали.

Підготовка шкіри

Фахівець очищає шкіру, дезінфікує маніпулу. Татуювання заклеюють спеціальним пластиром, родимки обводять олівцем і не торкаються при обробці. На шкірний покрив в епільованих областях наноситься контактний гель.

Виконання епіляції

Фахівець обробляє зони із волосяним покривом світловими спалахами.

Завершення сеансу

Залишки гелю видаляються. На проепільовану шкіру наноситься зволожувальний і загоювальний засіб. Відразу після сеансу можуть виникнути почервоніння та набряк, які проходять протягом кількох годин.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур і рекомендований графік

Для повного позбавлення від волосся

потрібно від 8 до 12 сеансів. Перші 3 процедури виконуються щомісяця, далі інтервал може бути збільшений до 1,5-2 місяців або залишитися колишнім. Графік визначає косметолог після оцінювання результатів перших процедур, спостереження за швидкістю відростання нового волосся. Профілактичні сеанси призначаються 1-2 рази на рік.

Показання до епіляції волосся лазером

Апаратний метод застосовується для видалення волосся в естетичних та гігієнічних цілях у зонах, де їх зростання є фізіологічною нормою (бікіні, пахви, гомілки, борода у чоловіків та вусики у жінок). Підходить для позбавлення від волосся при гірсутизмі (зростанні волосся у жінок в андрогензалежних зонах), гіпертрихозі (надлишковій волохатості у чоловіків та жінок). Якщо ріст небажаного волосяного покриву спричинений гормональними розладами, епіляція можлива лише після лікування.

Протипоказання

лазерная эпиляция спины женщин
01.

Онкологія

02.

Аутоімунні хвороби

03.

Проблеми зі згортанням крові

04.

Шкірні інфекції

05.

Відкриті рани, садна, порізи

06.

Запальні процеси в організмі

07.

Декомпенсований цукровий діабет

08.

Вагітність та перші 2-3 місяці грудного вигодовування

09.

Наявність металевих імплантів у зоні впливу лазера

Догляд за шкірою після процедури

Лазерна епіляція бікіні, пахвових западин, обличчя, живота, ніг буде максимально ефективною і пройде без побічних ефектів, якщо ви дотримуватиметеся простих правил постпроцедурного догляду:

01.

2–4 дні. Двічі на день на епільовані ділянки слід наносити пантенол.

02.

3 дні. Не можна користуватися косметикою на спирту, скрабами, відвідувати басейн та сауну.

03.

14 днів. Заборонено засмагати у солярії та на пляжі. При виході на вулицю відкриті ділянки обличчя та тіла варто захищати SPF-кремом.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Борисполі, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.