вул. Київський шлях, 14ж

Вт. - Сб. з 9:00 до 20:00

эффективная лазерная эпиляция волос

Лазерна епіляція у Борисполі

Косметологічний салон TK Laser в місті Бориспіль

запрошує всіх охочих на лазерне видалення волосся на обличчі (вусиків) й тілі. Процедури проводять досвідчені косметологи, для видалення волосся використовуються сучасні діодні лазери, які дозволяють обробляти ділянки з небажаним волосяним покривом швидко та безболісно.

Вартість лазерної епіляції в Борисполі

Жінки Чоловіки
Популярне Ноги Інтимні зони Руки Обличчя Спина та живіт
Популярні зони Обличчя Руки Ноги Спина та живіт Інтимні зони

Головна мета TK Laser — зробити косметичні процедури доступними для всіх, тому вартість лазерної епіляції в наших центрах завжди радує демократичністю.
Ознайомитися з вартістю видалення волосся на різних ділянках обличчя і тіла ви можете на цій сторінці і в розділі сайту ціни.
При епіляції двох і більше зон в рамках одного сеансу передбачені знижки. Вигідні пропозиції діють щорічно. Ви також можете значно заощадити, купивши відразу курс процедур.

ДОВІРТЕ ТУРБОТУ ПРО ВАШУ ШКІРУ ФАХІВЦЯМ САЛОНУ TK LASER. ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ МАЙСТРА І ДОМОВТЕСЬ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ В ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС.

Записатись

Особливості процедури

Сенс методу

полягає у впливі на меланін волосяних цибулин світлових імпульсів, які генерує маніпула апарату. Енергія світла, перетворившись на тепло, нагріває фолікул і сприяє його руйнуванню. Одночасно запаюється кровоносна судина, яка живить волосяний стрижень. Волосся гине і протягом 14-20 днів випадає, нове на його місці не виростає. З кожною процедурою волосся слабшає, стає рідше і тонше.

Вибираючи видалення волосся лазером

варто знати, що світлові імпульси діють тільки на волосся, які знаходиться в стадії активного зростання. За один візит у салон TK Laser можна позбутися тільки 7-20% непотрібного волосяного покриву. Щоб видалити всю рослинність, потрібно пройти курс сеансів. Діодні лазери, які використовуються у нашому косметологічному центрі, діють на волосся не світліше темно-русого кольору, при світлому або трохи смуглому шкірному покриві.

лазерная эпиляция ноги полностью

Переваги лазерного методу

Жінки і чоловіки, які намагалися видаляти волосся за допомогою лазерних технологій, назавжди відмовляються від інших способів з більш короткостроковим ефектом. Апаратна методика користується популярністю завдяки її численним перевагам:

01.

Курс сеансів дозволяє повністю позбутися більш як 98% рослинності на обличчі або тілі.

02.

Промінь діє виключно на волосяні стрижні та прилеглі капіляри. Цілісність шкірного покриву не порушується, внутрішні органи і системи не зачіпаються.

03.

Процедури можна виконувати в будь-яку пору року. Метод ефективний для видалення волосся на будь-яких зонах, навіть з дуже чутливою шкірою. У салоні TK Laser можлива як лазерна епіляція пахв або іншої ділянки тіла, так і обробка відразу декількох областей за одну процедуру.

04.

За відгуками наших клієнтів, больових відчуттів під час сеансу немає, відчуваються тільки тепло і невелике поколювання в зоні впливу світлових імпульсів. Обладнання, що використовується для проведення маніпуляцій, обладнане охолоджувальною насадкою. Для кращого ковзання маніпули і пом'якшення дискомфорту процедури проводяться із застосуванням контактного гелю. При бажанні можна використовувати знеболювальний крем.

05.

Після процедур не залишаються опіки та шрами, волоски при відростанні не вростають у шкіру.

подготовка к лазерной эпиляции, бритье ног

Підготовка до видалення волосся лазером

Для підвищення ефективності процедури та уникнення побічних ефектів необхідно дотримуватися таких обмежень:

лазерная эпиляция спины

Етапи виконання процедури

У салоні TK Laser в місті Бориспіль лазерна епіляція обличчя та окремих ділянок на тілі виконується після проведення консультації, детального огляду шкірного покриву та виключення протипоказань.

Косметологічна маніпуляція здійснюється в такій послідовності:

Перед маніпуляцією

Клієнт розміщується на кушетці, надягає захисні окуляри. Майстер готує обладнання та витратні матеріали.

Підготовка шкіри

Фахівець очищає епідерміс, дезінфікує маніпулу приладу. Родимки, тату обводять спеціальним олівцем і не торкаються при обробці. На шкірний покрив в епільованих областях наноситься контактний гель.

Виконання епіляції

Фахівець обробляє зони із волосяним покривом світловими спалахами.

Завершення сеансу

Залишки гелю видаляються. На проепільовану шкіру наноситься зволожувальний і загоювальний засіб. Відразу після сеансу можуть виникнути почервоніння та набряк, який проходить протягом кількох годин.

рекомендованный график эпиляции лазером

Необхідна кількість процедур і рекомендований графік

Для повного позбавлення від рослинності

потрібно від 8 до 12 сеансів. Перші 3 маніпуляції виконуються щомісяця. Далі інтервал може бути збільшений до 1,5-2 місяців або залишитися колишнім. Графік визначає косметолог після оцінювання результатів перших процедур, спостереження за швидкістю відростання нового волосся. Профілактичні сеанси призначаються 1-2 рази на рік.

Показання до епіляції волосся лазером

Апаратний метод застосовується для видалення волосся в естетичних та гігієнічних цілях у зонах, де їх зростання є фізіологічною нормою (бікіні, пахви, гомілки, борода у чоловіків та вусики у жінок). Підходить для позбавлення від рослинності при гірсутизмі (зростанні волосся у жінок в андрогензалежних зонах), гіпертрихозі (надлишковій волохатості у чоловіків та жінок). Якщо ріст небажаного волосяного покриву спричинений гормональними розладами, епіляція можлива лише після лікування.

Протипоказання

лазерная эпиляция спины женщин
01.

Онкологія

02.

Аутоімунні хвороби

03.

Проблеми зі згортанням крові

04.

Шкірні інфекції

05.

Відкриті, рани, садна, порізи

06.

Запальні процеси в організмі

07.

Декомпенсований цукровий діабет

08.

Вагітність та перші 2-3 місяці грудного вигодовування

09.

Наявність металевих імплантів у зоні впливу лазера

Догляд за шкірою після процедури

Лазерна епіляція бікіні, пахвових западин, обличчя, живота, ніг буде максимально ефективною і пройде без побічних ефектів, якщо ви дотримуватиметеся простих правил постпроцедурного догляду:

01.

2–4 дні. Двічі на день на епільовані ділянки слід наносити пантенол.

02.

3 дні. Не можна користуватися косметикою на спирту, скрабами, відвідувати басейн та сауну.

03.

14 днів. Заборонено засмагати у солярії та на пляжі. При виході на вулицю відкриті ділянки обличчя та тіла варто захищати SPF-кремом.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон