вул. Нове шосе, 16

Чт. - Нд. з 9:00 до 20:00

Карбокситерапія

Здорова, очищена, пружна та молода шкіра – те, про що мріє кожна жінка. Чудово, якщо пощастило з генетикою та природними даними, проте без якісного догляду не обійтися. Поряд з домашньою турботою про шкіру мають бути й регулярні косметологічні процедури.
На щастя, сучасна косметологія пропонує безліч цікавих методик для вирішення і попередження будь-яких проблем зі шкірою. Однією з популярних серед жінок послуг, яка вражає своєю ефективністю, є карбокситерапія. Процедура націлена на максимальне відновлення шкіри з хорошим омолоджуючим ефектом. Можна сміливо заявити, що аналогів цій технології серед безін’єкційних підходів немає.
Наша клініка TK Laser запрошує вас особисто оцінити всі переваги методики, аби зберегти та примножити красу вашої шкіри.

Особливості карбокситерапії

Суть методу полягає в дії на шкіру через глибоке проникнення в епідерміс та дерму вуглекислого газу. Клітини відновлюються та вдається значно покращити стан шкіри.
В нашій клініці вже доступна нова послуга – карбокситерапія на основі препаратів Demax. Це одна з кращих косметичних лінійок для омолодження шкіри. Косметика з доведеною ефективністю вирішує проблеми сухості та зморшок, пігментації, куперозу, запальних процесів, акне та постакне.

01.

підвищити загальний тонус та пружність;

02.

шкіра стає оксамитовою, набуває здорового та сяючого вигляду;

03.

розгладжуються зморшки;

04.

зникають темні круги під очима;

05.

вирівнюється колір обличчя;

06.

ефективно усуваються сліди від акне та постакне.

Кому рекомендується процедура

Попри те що, карбокситерапія часто сприймається як суто омолоджуюча процедура, вона рекомендована для дівчат вже з 20-річного віку. Адже насправді вирішує набагато більше проблем, ніж просто зморшки. Ви можете сміливо розглядати проходження курсу карбоксі в разі наявності наступних недосконалостей шкіри:

Етапи проведення процедури:

Ми створили максимально комфортну атмосферу, аби ви розслабилися та отримали лише позитивні емоції від відвідування салону.
Процедура повністю безболісна та неінвазивна, разом з підготовчими маніпуляціями займає до 40 хв, а результат помітний одразу.

Спеціаліст по карбокситерапії:

Догляд за шкірою

огляне вашу шкіру та уточнить деталі щодо наявності протипоказань;

очистить обличчя;

нанесе препарат;

відповідно до типу шкіри застосує сироватку;

нанесе захисний крем;

дасть рекомендації щодо подальшого догляду.

Показання до проведення процедури

  • темний, тьмяний колір обличчя;
  • відсутність тонусу шкіри та дряблість;
  • темні кола під очима;
  • мімічні та вікові зморшки;
  • сліди від висипань та пігментні плями;
  • помітні судини;
  • порушена жирність шкіри й надмірне виділення сального жиру.

Чи є протипоказання?

  • хронічні та інфекційні захворювання;
  • наявність запалень на обличчі;
  • підвищення температури тіла.

Внаслідок дії лише вуглекислого газу карбокситерапія має мінімальний перелік протипоказань та ніяким негативним чином не може діяти на організм.
Якщо у вас є сумніви щодо деяких протипоказів, ви завжди можете проконсультуватися зі спеціалістом TK Laser. Косметолог огляне стан шкіри та підкаже, чи можна робити процедуру вже зараз, зорієнтує в її ефективності для вирішення саме ваших проблем.

Яка тривалість курсу?

Процедура карбоксітерапія дає накопичувальний ефект, а тому для найкращого результату бажано пройти курс. Спеціаліст залежно від наявних проблем та бажаних цілей визначить потрібну вам кількість процедур. Як правило, курс займає 4-9 процедур з інтервалом до 2 тижнів. Проходити курс можна один раз на рік як в цілях лікування певних проблем, так і профілактики.

Догляд після процедури

Через те, що процедура не травмує шкіру, то й не вимагає якогось особливого догляду опісля. Проте шкірний покрив стає більш чутливим і рекомендується не перебувати кілька днів під прямими сонячними променями, а знаходячись на вулиці, використовувати сонцезахисний крем.

Вартість процедури в ТК Laser

Переглянути розцінки на всі процедури для різних зон можна у відповідному розділі. Зверніть увагу, що в нашій клініці часто діють акції, спеціальні бонусні пропозиції. Обов’язково стежте за актуальними знижками перед плануванням запису.
Ми завжди раді вам та готові працювати на красу, здоров’я, доглянутість вашої шкіри. Чекаємо!

Дивіться також: Пілінги, Чистки.