вул. Михайла Драгоманова, 4

Вт. - Сб. с 9:00 до 20:00

Лікування ліполітиками у Коломиї

Інколи, навіть з дотриманням дієти та регулярними фізичними вправами, деякі проблемні зони тіла залишаються впертими і дуже погано піддаються корекції. В таких випадках, ін'єкції ліполітиків можуть стати ефективним і безпечним методом для локального розщеплення жиру та моделювання фігури. Один із найкращих центрів, де проводиться ця процедура - TK Laser в місті Коломия.

Ліполітики - це процедура ін'єкційного введення спеціальних розчинів у підшкірний жир для розщеплення жирових клітин і подальшого виведення їх з організму природним шляхом. Цей метод дозволяє ефективно зменшити об'єми у проблемних зонах, таких як живіт, стегна, спина, бедра та підборіддя.

До/Після процедури

Переваги

Виділимо основні переваги даної процедури:

Препарати-ліполітики

В уколи для схуднення – ліполітики – входять натуральні компоненти – лецитини, які покращують кровообіг та обмін речовин, вітаміни, гіалуронова кислота та ін. Ефективність препаратів доведена клінічними дослідженнями. У салоні досвідчені косметологи підбирають засоби з різним складом для кожного клієнта, враховуючи характер проблеми та зону лікування.

У салоні TK Laser в Коломиї доступні наступні ліполітики для підборіддя, обличчя та інших ділянок тіла:
Ін`єкції
PBSerum_TRIADA

PBSerum TRIADA Proteos Biotech

Виконується корекція нижньої третини обличчя філерами з багатим складом. Компоненти препарату – ліпаза, колагеназа, гіалуронедаза – розщеплюють жири, запускають синтез колагену, коригують кількість рідини у тканинах. Живлення шкіри зсередини покращує її колір, надає пружності, підтягнутості, позбавляє зморшок та інших дефектів. Зони застосування: обличчя, підборіддя, руки, декольте, тіло.

RRS HA Cellutrix

Входять до складу ліполітики, гіалуронова кислота, вітаміни, амінокислоти, які здатні позбавити шкіру сухості, надлишку жиру і рідини. Препарат активно усуває целюліт. Застосовується на ділянках рук, ніг, сідниць та живота.

Ліпомоделювання

Показання

Ліполітики призначені для роботи з локалізованими жировими відкладеннями, які не усуваються дієтою та фізичними навантаженнями. Типові області включають живіт, боки, сідниці, підборіддя та шию.

Також, ін'єкції будуть корисні при:

Дівчина робить процедури
01.

Корекції овалу обличчя та силуету.

02.

Жирових відкладеннях під очима.

03.

Жирових "пакетах" на підборідді та щоках.

04.

В'ялій шкірі обличчя і тіла, що втратила пружність.

05.

Бажання знизити вираженість носогубних складок.

06.

Поліпшенні рельєфу шкіри.

07.

Набряклості і темних колах під очима.

08.

Локальних жирових відкладеннях в проблемних зонах.

09.

Наявності целюліту на стегнах, сідницях та інших ділянках тіла.

Процедура ліпомоделювання може бути виконана як самостійна процедура або включена в комплексну програму зниження ваги й боротьби з целюлітом. Ін'єкційний ліполіз може бути ефективно поєднаний з апаратними методиками для посилення та доповнення їх дії.

Протипоказання

Є певні протипоказання, які слід враховувати під час проведення ліполітичних процедур:

Ін`єкції
/ 01.

Онкологія будь-якого типу та на будь-якій стадії.

/ 02.

Хвороби, пов'язані з порушенням імунної системи.

/ 03.

Псоріаз, екзема та інші шкірні захворювання.

/ 04.

Гостра форма герпесу.

/ 05.

Схильність до появи келоїдних рубців.

/ 06.

Епілепсія та психічні розлади.

/ 07.

Цукровий діабет у стадії декомпенсації.

/ 08.

Запалення шкірних покривів.

/ 09.

ГРВІ та тяжкі вірусні інфекції, включаючи грип та COVID-19.

/ 010.

Період вагітності та грудного вигодовування (2-3 місяці).

/ 011.

Геморагічні хвороби.

/ 012.

Системний прийом антикоагулянтів, кортикостероїдних гормонів, ретиноїдів.

/ 013.

Індивідуальна непереносимість компонентів препарату та ін'єкцій з гіалуроновою кислотою.

Перед проведенням процедури необхідно обов'язково повідомити косметолога про будь-які проблеми зі здоров'ям або наявність протипоказань, щоб уникнути можливих негативних наслідків.

Результати

Після курсу процедур ліпомоделювання у центрі TK Laser, більшість клієнтів помічають значне зменшення об'ємів в проблемних зонах. Фігура стає більш виразною, а контури - чіткими та пропорційними. Завдяки сприянню синтезу колагену, шкіра стає більш еластичною, що забезпечує гарний зовнішній вигляд та запобігає можливому обвисанню.

Етапи проведення процедури

Процедура ін’єкцій ліполітиків в центрах TK Laser проходить за визначеною процедурою.

Молода дівчина після процедури
01.

Консультація з фахівцем. Перший крок перед початком процедури - це зустріч з досвідченим лікарем-косметологом. Під час консультації спеціаліст оцінить стан проблемних зон, дізнається про медичну історію клієнта та його цілі щодо корекції фігури.

02.

Розробка індивідуального плану. Після оцінки всіх аспектів, косметолог розробить індивідуальний план процедур, враховуючи потреби та бажані результати.

03.

Проведення ін'єкцій. Процедура ліполітиків полягає у введенні спеціальних розчинів безпосередньо в жирові відкладення під шкірою. Використані препарати активно діють на жирові клітини, розщеплюючи їх та знищуючи. Згодом, розщеплені клітини виводяться з організму за допомогою лімфатичної системи.

Ефективність процедури

Ліполітики - це сучасний та ефективний метод для корекції фігури та зменшення об'ємів у проблемних зонах. Цей безпечний метод, доступний у центрі TK Laser в місті Коломия, забезпечує мінімальний період відновлення та помітні результати.
Після курсу процедур можна насолоджуватися гарною фігурою та окресленими контурами без необхідності виснажливих фізичних навантажень або хірургічного втручання.
Ліпомоделювання це чудове рішення для тих, хто прагне досягти гармонії свого тіла та покращити своє самопочуття і зовнішній вигляд.