вул. Соборна, 23

Ср. - Нд. з 9:00 до 20:00

Лікування ліполітиками у Кременчуці

В сучасному світі, культ здорового способу життя та естетики набуває все більшої популярності і на допомогу тут приходить ліпомоделювання, що успішно проводиться в центрі TK Laser в місті Кременчук.
Ліпомоделювання, - це ін'єкційний метод локального схуднення, що надає можливість досягти бажаного контуру тіла без хірургічного втручання.
Під час процедури використовуються спеціальні препарати для розщеплення жирових клітин в конкретних ділянках тіла. Зазвичай проводиться в зонах, де жирових відкладень важко позбутися за допомогою дієти або фізичних вправ.

До/Після процедури

Переваги

Основні переваги ліпомоделювання включають:

Препарати-ліполітики

В уколи для схуднення – ліполітики – входять натуральні компоненти – лецитини, які покращують кровообіг та обмін речовин, вітаміни, гіалуронова кислота та ін. Ефективність препаратів доведена клінічними дослідженнями. У салоні досвідчені косметологи підбирають засоби з різним складом для кожного клієнта, враховуючи характер проблеми та зону лікування.

У салоні TK Laser в Кременчуці доступні наступні ліполітики для підборіддя, обличчя та інших ділянок тіла:
Ін`єкції
PBSerum_TRIADA

PBSerum TRIADA Proteos Biotech

Виконується корекція нижньої третини обличчя філерами з багатим складом. Компоненти препарату – ліпаза, колагеназа, гіалуронедаза – розщеплюють жири, запускають синтез колагену, коригують кількість рідини у тканинах. Живлення шкіри зсередини покращує її колір, надає пружності, підтягнутості, позбавляє зморшок та інших дефектів. Зони застосування: обличчя, підборіддя, руки, декольте, тіло.

RRS HA Cellutrix

Входять до складу ліполітики, гіалуронова кислота, вітаміни, амінокислоти, які здатні позбавити шкіру сухості, надлишку жиру і рідини. Препарат активно усуває целюліт. Застосовується на ділянках рук, ніг, сідниць та живота.

Ліпомоделювання

Показання

Ліполітики призначені для роботи з локалізованими жировими відкладеннями, які не усуваються дієтою та фізичними навантаженнями. Типові області включають живіт, боки, сідниці, підборіддя та шию.

Ін'єкції будуть корисні при:

Дівчина робить процедури
01.

Корекції овалу обличчя та силуету.

02.

Жирових відкладеннях під очима.

03.

Жирових "пакетах" на підборідді та щоках.

04.

В'ялій шкірі обличчя і тіла, що втратила пружність.

05.

Бажання знизити вираженість носогубних складок.

06.

Поліпшенні рельєфу шкіри.

07.

Набряклості і темних колах під очима.

08.

Локальних жирових відкладеннях в проблемних зонах.

09.

Наявності целюліту на стегнах, сідницях та інших ділянках тіла.

Процедура ліпомоделювання може бути виконана як самостійна процедура або включена в комплексну програму зниження ваги й боротьби з целюлітом. Ін'єкційний ліполіз може бути ефективно поєднаний з апаратними методиками для посилення та доповнення їх дії.

Протипоказання

Є певні протипоказання, які слід враховувати під час проведення ліполітичних процедур:

Ін`єкції
/ 01.

Онкологія будь-якого типу та на будь-якій стадії.

/ 02.

Хвороби, пов'язані з порушенням імунної системи.

/ 03.

Псоріаз, екзема та інші шкірні захворювання.

/ 04.

Гостра форма герпесу.

/ 05.

Схильність до появи келоїдних рубців.

/ 06.

Епілепсія та психічні розлади.

/ 07.

Цукровий діабет у стадії декомпенсації.

/ 08.

Запалення шкірних покривів.

/ 09.

ГРВІ та тяжкі вірусні інфекції, включаючи грип та COVID-19.

/ 010.

Період вагітності та грудного вигодовування (2-3 місяці).

/ 011.

Геморагічні хвороби.

/ 012.

Системний прийом антикоагулянтів, кортикостероїдних гормонів, ретиноїдів.

/ 013.

Індивідуальна непереносимість компонентів препарату та ін'єкцій з гіалуроновою кислотою.

Перед проведенням процедури необхідно обов'язково повідомити косметолога про будь-які проблеми зі здоров'ям або наявність протипоказань, щоб уникнути можливих негативних наслідків.

Догляд після процедури

Щоб максимізувати результати ліпомоделювання та забезпечити швидке відновлення, важливо дотримуватися порад косметолога і здорового способу життя. Зокрема, косметологи радять уникати активних сонячних променів, дбати про зволоження шкіри, підтримувати збалансований раціон та вживати достатню кількість води.

Ефективність процедури

Ліпомоделювання в центрі TK Laser у Кременчуці - це швидкий та дієвий спосіб досягнення потрібних об’ємів та контурів тіла без хірургічного втручання. Завдяки цій ін'єкційній методиці, клієнти можуть отримати бажаний ефект, безпечно, ефективно та з мінімальним часом для відновлення.
Правильний догляд після процедури та дотримання здорового способу життя допомагають зберегти отримані результати на більш тривалий термін.