пр-т Гагаріна, 30

Ср. - Нд. з 9:00 до 20:00

Ін'єкції диспорту та ботоксу

Сучасна косметологія пропонує широкий спектр процедур для збереження молодості та покращення зовнішнього вигляду. Однією з найефективніших та безпечних методів корекції вікових змін обличчя є ботулінотерапія, що проводиться в центрі TK Laser у місті Кривий Ріг.

Ботулінотерапія, часто відома як "ботокс", полягає в ін'єкціях ботулотоксину типу A, який тимчасово “блокує” м'язи, відповідальні за утворення зморшок та ліній на обличчі. Це дозволяє зменшити їх виразність та надати обличчю свіжий, відпочилий та молодший вигляд.

До та після процедури

Вартість ін'єкцій

Переваги

Основні переваги процедури включають:

Ін`єкції
01.

Безпечність. Ботулінотерапія вирізняється максимальною безпекою та мінімальною інвазивністю. Процедура не потребує хірургічних втручань та тривалого відновлення, що робить її ідеальним вибором для тих, хто шукає ефективний метод омолодження, без операційних ризиків.

02.

Доведена ефективність. Ботулінотерапія відзначається доволі швидкими результатами. Клієнти можуть очікувати на помітні зміни вже протягом 1-2 тижнів після сеансу.

03.

Довготривалий ефект. Однією з головних переваг процедури є її довготривалий ефект. Результати можуть зберігатися і радувати вас до 6 місяців, в залежності від індивідуальних особливостей організму та реакції на препарат. За потреби, можна повторити процедуру для підтримки бажаного ефекту.

Препарати

У салоні фахівці працюють виключно за допомогою сертифікованих препаратів ботулотоксину. Це є гарантією безпеки процедур і дає впевненість в ідеальному результаті. Зробити ботокс для обличчя бажають і чоловіки, і жінки. Процедура добре рятує людей, які страждають на схильність до ранньої появи зморшок і в'янення шкіри. Застосовувати препарат можна з 18 років.

Косметологи в салоні TK Laser використовують такі препарати:
Пілінги
Botox

«Ботокс»

Згладити зморшки, поліпшити усмішку, усунути проблему рясноного потовиділення можна за допомогою препарату «Ботокс». Виробляється компанією Allergan (Америка). Засіб працює за рахунок ботулінічного токсину А, який блокує імпульси нервових закінчень.

«Диспорт»

Препарат виробляється французькою компанією Ipsen. Впливає на шкіру за рахунок ботулотоксину А, який допомагає блокувати імпульси нервових закінчень. Завдяки речовинам, які знаходяться в препараті, він позбавляє від зморшок, зменшує потовиділення, робить привабливішою посмішку.

Disport
Ін`єкції

Етапи проведення

Початок процедури передбачає огляд шкіри клієнта косметологом, уточнення про відсутність будь-яких протипоказань для проведення ін’єкцій.

Підбір препарату та дозування ін'єкції залежить від віку, особливостей проблемних зон та бажаного результату.

Перед початком процедури шкіра очищається та дезінфікується. Якщо клієнт має низький больовий поріг, може застосовуватися місцевий анестетик, хоча в більшості випадків уколи добре переносяться.

За допомогою одноразового шприца та тонкої голки, косметолог точно вводить препарат підшкірно в м'язи заздалегідь визначених зон для обробки.

Після завершення процедури, шкіра повторно обробляється антисептичним засобом, який не висушує шкірні покриви та зменшує ризик негативних наслідків після ін'єкцій.

Тривалість сеансу залежить від області обробки та, зазвичай, складає від 30 до 45 хвилин. Після цього косметолог TK Laser надасть клієнту рекомендації щодо належного догляду за шкірою та правила, яких слід дотримуватися безпосередньо після процедури та протягом періоду дії препарату.

Показання та протипоказання

Ботулінотерапія показана для вирішення різних естетичних проблем та медичних станів. Зокрема, вона ефективна, якщо у вас є:

 • Мімічні зморшки на лобі, у зоні міжбрів'я.
 • Поява «гусячих лапок» навколо очей.
 • Шкірні заломи в області перенісся.
 • Вертикальні складки навколо рота.
 • Опущення куточків рота.
 • Сильно виражені верхні ясна під час посмішки.
 • Гіпергідроз пахвових западин, долонь, стоп.
 • М'язовий гіпертонус обличчя та шиї.
 • Купероз та розацеа.

Попри те, що ботулінотерапія є безпечною процедурою, вона має деякі протипоказання, про які слід знати. Заборонено проводити цю процедуру при:

 • Вагітності та періоді лактації (2-3 місяці).
 • Онкозахворюваннях будь-якої стадії.
 • Хворобах аутоімунної системи.
 • Псоріазі та екземі.
 • Запаленні на шкірі.
 • Гострій стадії герпесної інфекції.
 • Схильності шкіри до появи келоїдів.
 • Епілептичних та психічних розладах.
 • Цукровому діабеті в стадії декомпенсації.
 • Геморагічних хворобах.
 • ГРВІ, грипі, COVID-19.

Ефект від ін'єкцій «Диспорт» та «Ботокс» на обличчі починає проявлятися через кілька годин після процедури, а найбільш помітні результати спостерігаються від 7-го до 14-го дня. Ботулінотерапія являється всесезонною процедурою.
Перед початком проведення будь-якої процедури важливо повідомити косметолога про всі проблеми зі здоров'ям, оскільки це допоможе запобігти можливим ускладненням та забезпечить максимальну ефективність від ін’єкцій.

Результати після процедури

Клієнти, які звертаються до TK Laser задля ботулінотерапії, вже після першого сеансу помічають видимі результати. Зморшки стають менш помітними, покращуються контури, підвищується тонус шкіри, а обличчя виглядає більш відпочилим та молодим.

Ефективність процедури

Ботулінотерапія – це високоефективний метод для покращення зовнішнього вигляду, який дарує можливість виглядати молодше та свіжіше без серйозних хірургічних втручань. Індивідуальний підхід косметологів, перевірені препарати та мінімальний ризик – ось ключові чинники, які роблять ботулінотерапію в TK Laser такою популярною та затребуваною.
Результати після цієї процедури будуть радувати вас ще довгий час!