пр-т Гагаріна, 30

Вт. - Сб. з 9:00 до 20:00

Лазерна епіляція ніг у Кривому Розі

лазерная эпиляция ног
иконка

Чи можна назавжди позбутися волосся на ногах і забути про постійне використання бритви, електроепіляцію, шугаринг або воскову депіляцію? Методів, які дозволяють видалити небажану рослинність безповоротно, на сьогодні не існує, проте забезпечити гладкість шкіри на довгі роки все ж таки можливо.

иконка

Лазерна епіляція ніг у Кривому Розі в центрі ТК Laser – найкращий варіант для криворожан та гостей міста, які бажають отримати очікуваний результат швидко, безболісно та за вигідною ціною. У нашому салоні проводяться процедури видалення волосяного покриву на нижніх кінцівках повністю, на гомілках, стегнах, пальцях, колінах, верхній частині стоп.

иконка

Сучасне обладнання, затишна обстановка, турбота та чуйність персоналу забезпечують максимальний комфорт під час сеансу. Пройшовши курс процедур у салоні, наші відвідувачі стають постійними клієнтами та не повертаються до інших методів.

лазерная эпиляция ноги

Секрет ефективності апаратної методики

Лазерна епіляція

ніг, як й інших частин тіла, заснована на впливі фотоімпульсів на фолікули волосяного покриву. Світловий потік, який випромінюється маніпулою лазерного приладу, притягується меланіном волосся та гемоглобіном крові капілярів, які живлять волосяні стрижні. Внаслідок потрапляння світла цибулини нагріваються і розплавляються, кровоносні судини коагулюються (їх стінки «склеюються»). Волосся, яке позбавлене джерела живлення, відмирає і протягом 2-3 тижнів випадає.

Енергія лазера

діє волоски, що у стадії активного зростання. Для видалення «сплячих» волосків необхідно дочекатися їхнього «пробудження» і відвідувати сеанси згідно з рекомендованим косметологом графіком.
Лазерна епіляція ніг у Кривому Розі виконується діодним лазером із довжиною хвилі 800–810 нм. Для комфорту процедури в апараті передбачена система охолодження, для полегшення ковзання маніпули та посилення дії світлового потоку використовується контактний гель. Від фотоепіляції методика відрізняється більш вузьконаправленим, селективним спалахом, а відповідно, більш високою (до 20%) ефективністю.

Переваги процедури

Лазерна епіляція ніг повністю та окремих ділянок цих частин тіла – методика не нова, проте дуже популярна. Її затребуваність викликана цілим списком переваг у порівнянні з альтернативними способами видалення неестетичної рослинності.

эпиляция лазерная ноги
01.

Помітний результат. Буквально за одну процедуру можна надовго позбутися 7-20% волосяного покриву.

02.

Висока ефективність. За відгуками клієнтів косметологічних салонів, після курсу лазерної епіляції на ногах (на оброблених ділянках) більше 98% волосків.

03.

Довготривалий ефект. При проходженні курсу сеансів, рекомендованого фахівцем, проведенні підтримуючих маніпуляцій, шкіра залишається гладкою до 5–10 років.

04.

Мінімальні витрати тимчасових ресурсів. Лазерна епіляція гомілок та стегон окремо триває півгодини, пальців та верхньої частини стоп – 10, нижніх кінцівок повністю – до 50 хвилин. Відвідувати спеціаліста необхідно не частіше ніж раз на місяць. Епіляцію воском, шугаринг, електроепіляцію необхідно проводити раз на 3-4 тижні, ефекту від бритви та епіляційного крему вистачає на лічені дні.

05.

Відсутність неприємних відчуттів. Численні відвідувачі салонів мережі TK Laser відзначають, що маніпуляції проходять безболісно, ​​під час ковзання маніпули апарату по шкірі, відчувається лише легке тепле поколювання. Клієнти з низьким больовим порогом завжди можуть вибрати процедуру зі знеболюванням. Як місцевий анестезуючий засіб використовується гель на основі лідокаїну.

06.

Бездоганна гладкість шкіри. Крім видалення небажаної рослинності, лазер значно покращує стан епідермісу, шкіра стає більш рівною, пігментні плями і шрами стають менш помітними. Крім того, після обробки лазером волоски не вростають, не з'являються фолікуліт та подразнення.

07.

Безпечність методу для організму. Дію лазерних променів спрямовано суворо на фолікул, епідерміс не травмується, цілісність дерми не порушується. Світловий потік не надає негативного впливу на лімфатичну систему та функціонування внутрішніх органів.

Акційний комплекс

ЗНИЖКА до -40% на лазерну епіляцію ніг повністю + глибоке бікіні + пахви.

Записатись

Салон TK Laser радить своїм клієнтам комплексну пропозицію, зі знижкою 40%.
Зв'яжіться зручним вам способом, щоб дізнатися подробиці акції і записатися на консультацію до фахівця.

Показання та протипоказання до проведення процедури

Епіляція ніг з використанням лазерного апарату рекомендована за наявності таких показань:

 • зростання жорсткого термінального волосся у представниць жіночої статі за чоловічим типом (наприклад, на гомілках, стегнах);
 • гіпертрихоз – надмірне зростання волосяних стрижнів у зонах, не залежних від гормонів, наявність темної та щільної рослинності на ділянках, де вони, як правило, не ростуть (пальці, коліна);
 • підвищена чутливість до шкіри;
 • схильність до подразнень, вростання волосків, неможливість підібрати інший метод.

Заборонена епіляція ніг повністю або частково при:

 • цукровому діабеті у стадії декомпенсації;
 • травмах, запаленні епідермісу;
 • вагітності, післяпологовому періоді (при грудному вигодовуванні);
 • онкології;
 • інфекційних хворобах;
 • варикозах;
 • гіпертонії;
 • серцевій недостатності.

Підлітковий вік не є абсолютним протипоказанням, проте через гормональні зміни, які відбуваються в молодому організмі, досягнення бажаного результату гарантувати неможливо. Тому бажано застосовувати методику з 18 років.

Діодний лазер ефективний тільки для чорного, темно-русявого, волосся відтінку шатен і не підходить при сивому, світлому (у тому числі пушковому), рудому волоссі. Апаратна методика призначена для клієнтів із світлим або трохи смаглявим шкірним покривом.

подготовка к лазерной эпиляции, бритье ног

Підготовка до лазерної епіляції на ногах

Перед процедурою лазерної епіляції на ногах клієнтам потрібно підготуватися заздалегідь.

рекомендованный график эпиляции лазером

Графік процедур

Лазерна епіляція ніг у салоні у Кривому Розі.

передбачає проведення від 8 до 12 процедур, точна кількість залежить від генетичних факторів, гормонального фону, структури волосся клієнта. При перших трьох візитах до центру ТК Laser інтервал між сеансами становить 1 місяць, надалі проміжок збільшується до 1,5–2 місяців або залишається незмінним.

Етапи проведення процедури

лазерная эпиляция ноги полностью

Консультативний прийом

Консультування клієнта майстром, огляд волосистих зон. Вибір параметрів апарата.

Підготовка

Підготовка до сеансу (фахівець і клієнт одягають окуляри, шкіра в зонах, яка епілюються, дезінфікується, при необхідності наноситься анестетик, в обов'язковому порядку використовується контактний гель).

Лазерна епіляція

Проведення лазерної епіляції гомілок та/або інших ділянок на ногах з небажаним волосяним покривом.

Зволоження шкіри

Видалення залишків контактного гелю, нанесення на шкіру заспокійливого засобу – пантенолу, надання рекомендацій щодо догляду після процедури.

Вартість лазерної епіляції ніг у Кривому Розі

Дізнатися, скільки коштує видалення волосся у певній зоні, ви можете на цій веб-сторінці або в розділі «Ціни». Якщо ви бажаєте епілювати відразу кілька волосистих ділянок на тілі, скористайтесь вигідною пропозицією та запишіться на комплексну процедуру зі знижкою. Щоб домовитися про дату та час відвідування салону, зв'яжіться з нами по телефону або надішліть заявку через онлайн-форму.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон