пр-т Гагаріна, 30

Вт. - Сб. з 9:00 до 20:00

эпиляция лазерная живота

Лазерна епіляція живота у Кривому Розі

Темна та жорстка рослинність

в області пупка доставляє незручностей як жінкам, так і чоловікам, позбавлення від неї особливо актуальне перед початком купального сезону або поїздкою до спекотних країн. Лазерна епіляція живота – один із найбільш швидких, ефективних та безболісних способів видалення волосся у чутливій зоні.

Центр TK Laser

запрошує на процедуру в місті Кривий Ріг усіх бажаючих. Вже після першого відвідування салону через пару тижнів шкіра стає гладкою та доглянутою. Вибравши лазер в якості постійного засобу видалення волосся на животі, ви на довгі роки забудете про врослі волосяні стрижні, чорні точки, запалення і подразнення. Завдяки увазі та чуйності фахівців, затишній та доброзичливій атмосфері процедура проходить максимально комфортно.

Особливості процедури

лазерная эпиляция спины
иконка

Лазерна епіляція живота не втрачає популярності вже близько 30 років, більш ефективних та безболісних альтернатив цієї методики поки що не існує. При фотоепіляції світловий спалах має менш точну спрямованість, тому для отримання бажаного результату потрібно більше сеансів. Професійна салонна епіляція ефективна і для більшості клієнтів болісна.

иконка

Сенс лазерної методики полягає у впливі на фолікули світлового потоку та «спалюванні» волосків разом із коренем. Промінь світла, поглинається ендогенним хромофором меланіну волосся та гемоглобіном кровоносної судини, який живить цибулину, і акумулює теплову енергію. При високій температурі фолікул плавиться, стінки капіляра запаюються. Волосяні волокна, втративши джерело живлення, з часом випадають.

иконка

Енергія світла діє тільки на волоски, які знаходяться у стадії активного зростання. Надалі активізуються «сплячі» стрижні, для їх видалення потрібно проходження курсу сеансів.
Лазерна епіляція зони білої лінії живота в мережі TK Laser здійснюється діодним лазером, який працює виключно з темним волоссям.

Переваги лазера

Видалення волосся лазером користується все більшою популярністю, оскільки, має безліч незаперечних плюсів.

01.

Оперативність проведення лазерної епіляції живота. Обробка волосистих зон апаратом займає трохи більше 15 хвилин. На знеболення ділянки, яка епілюється, гелем з лідокаїном (виконується за бажанням клієнта) займає всього 5 хвилин.

02.

Наявний ефект. Після першого сеансу знищується 7-20% небажаних волосків. Після їх випадання шкіра надовго стає рівною та гладкою. При проходженні рекомендованого спеціалістом курсу можна позбутися понад 98% непотрібної рослинності.

03.

Мінімум дискомфорту. Маніпула апарату має функцію охолодження. Під час маніпуляції є лише легке поколювання. Больові відчуття після сеансу, за спостереженнями наших клієнтів, виникають рідко.

04.

Відсутність реабілітаційного періоду. Після відвідування салону можна одразу повертатися до звичного способу життя. Після лазерної епіляції на животі практично не буває подразнень та запалень шкірного покриву.

05.

Безпечність. При епіляції живота дерма та епідерміс не ушкоджуються, внутрішні органи не зачіпаються. Жодної небезпеки для здоров'я правильно проведена процедура не становить. У салоні TK Laser дотримуються всіх санітарних норм: шкіра та обладнання дезінфікуються, для проведення маніпуляції використовуються одноразові витратні матеріали.

Підготовка до видалення волосся на животі у Кривому Розі

Перед лазерною епіляцією живота клієнту буде потрібна попередня підготовка, щоб процедура пройшла успішно.

Показання та протипоказання до проведення процедури

Апаратна методика рекомендується при різних показаннях, спричинених спадковими факторами або гормональними змінами в організмі:

 • гірсутизм - ріст волосся в андрогензалежних зонах у жінок (живот відноситься до таких), які проявляються після пологів, при менопаузі, ендокринних порушеннях;
 • гіпертрихоз – зайва рослинність у представників обох статей;
 • підвищена чутливість шкіри;
 • неможливість застосування інших методів;
 • схильність до вростання волосяних стрижнів.

Лазерна епіляція живота протипоказана при:

 • вагітності, грудному годуванні у перші три місяці після пологів;
 • онкології;
 • інфекційних хворобах;
 • травмованій шкірі;
 • наявності металу в епільованій зоні;
 • проблемах зі згортанням крові;
 • декомпенсованому цукровому діабеті.

Жінки вдаються до лазерного видалення рослинності з естетичних міркувань, чоловіки, які частіше пітніють – з метою уникнення подразнень, лущення шкіри. Не рекомендується епілювати тіло та обличчя підліткам. Оскільки, в зростаючому організмі, відбуваються активні гормональні зміни, жоден фахівець не може гарантувати позитивний результат.

Етапи проведення процедури лазерної епіляції живота

Консультація

Майстер переконується у відсутності протипоказань, оглядає ділянки, які підлягають обробці, підбирає налаштування апарату.

Підготовка до сеансу

Шкірний покрив та маніпула приладу дезінфікуються, на тіло наноситься провідниковий гель.

Проведення маніпуляції

Під час процедури клієнт та спеціаліст перебувають у захисних окулярах.

Завершення сеансу

Залишки гелю видаляють, заспокоюють шкіру пантенолом.

Догляд за шкірою білої лінії живота після лазерної епіляції

3–4 дні

Заспокоювати шкіру кремом з алое, бепантеном або пантенолом (1-2 раза в день), не користуватьись лосьйонами з вмістом спирту.

2 тижні

Не відвідувати пляж, солярій.

Протягом усього курсу

Не вищипувати відрослі волоски пінцетом, не користуватися електроепілятором, воском, цукровою пастою. При виході на пляж наносити на шкіру сонцезахисний крем.

Вартість лазерної епіляції живота у Кривому Розі

З актуальними цінами ви можете ознайомитись у розділі «Ціни» або на цій сторінці. Чоловіча епіляція обходиться трохи дорожче за жіночу. При комплексному видаленні волосся діють вигідні пропозиції.
Щоб записатися на процедуру на зручний для вас час, зв'яжіться з адміністратором салону або залиште заявку у формі зворотного зв'язку.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон