провулок Андрія Ліпатова, 3

Вт. - Сб. з 9:00 до 20:00

Лазерна епіляція вусиків та бороди у Кропивницькому

Небажане волосся з давніх часів турбує жінок. Навіть тисячоліття тому панянки винахідливо знаходили способи забрати зайву рослинність на своєму тілі. Нам пощастило більше – ми маємо у своєму розпорядженні багато варіантів депіляції і можемо значно простіше та ефективніше доглядати за собою.
Пропонуємо розглянути найсучасніший підхід, в якому зібрані всі переваги попередніх методів та усунуті їх недоліки. Звісно, мова про лазерну епіляцію. Технологія підходить для будь-яких зон та структури волосся. З допомогою лазера вдасться забрати той ненависний пушок над верхньою губою, який так надокучає дівчатам. А чоловіки, які точно не прагнуть заводити бороду і втомилися щодня її голити, теж можуть скористатися технологією. Ми запрошуємо вас в салон лазерної епіляції ТК Laser у Кропивницькому.

Показання для лазерної епіляції обличчя

Лазерна епіляція вважається повністю універсальною процедурою, а тому підходить кожному, незалежно від зони обробки та структури волосся. Проте в деяких випадках вона впорається найкраще за будь-які альтернативні методи. Це стосується:

лазерна епіляція обличчя
/ 01.

вростання волосся;

/ 02.

надмірної чутливості шкіри та постійних подразнень внаслідок депіляції;

/ 03.

низького больового порогу для більш травматичних способів;

/ 04.

активного росту волосся на обличчі.

Протипоказання для використання лазера

  • вагітність та перші три місяці грудного годування;
  • захворювання шкіри, рани чи пошкодження в зоні впливу;
  • онкологічні хвороби;
  • гепатит В і С;
  • цукровий діабет при декомпенсації;
  • келоїдні рубці;
  • серцево-судинні хвороби;
  • брекети, пластини, імпланти.
підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до сеансу

Щоб весь курс пройшов успішно, а ви на всі сто лишились задоволені результатом, важливо правильно готуватися до процедури. Є кілька важливих правил:

Особливості виконання процедури

Лазер діє принципово відмінно від більшості методів, з якими ви могли бути знайомі. Бритва просто зрізає волосинку, після чого вона швидко відростає, а віск чи шугаринг передбачають висмикування волосся з коренем. Протягом кількох тижнів воно не росте, але через те, що сама цибулина лишилась цілою, то ефект тримається не так довго, як нам хотілось би. Лазерна епіляція націлена на руйнування самої цибулини. Саме тому можна розраховувати на гладкість шкіри протягом 5-10 років. Промінь лазера точно діє на фолікул, при цьому не впливаючи ні на шкіру, ні на внутрішні органи.
Процедура відбувається за наступним алгоритмом:

лазерная эпиляция верхней губы
Консультація

Спеціаліст огляне шкіру, відповість на ваші запитання та переконається, що немає протипоказань.

Підготовчий етап

майстер підготує обладнання, задасть індивідуальні налаштування обладнання та нанесе контактний гель.

Проведення процедури

обробка шкіри лазером;

Завершення сеансу

нанесення заспокійливого засобу та сонцезахисного крему.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

За першу процедуру видаляється близько 20% волосся, яке в той момент знаходиться в фазі активного росту. Щоб прибрати всю рослинність, потрібно орієнтовно 8-10 сеансів – залежно від індивідуальних особливостей організму. Майстер з огляду на результати запропонує вам оптимальний графік процедур з інтервалами 1-2 місяці.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Кропивницькому, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість лазерної епіляції в Кропивницькому

Ми надаємо якісні послуги з розумним співвідношенням ціни. В цьому ви можете переконатись, зазирнувши в прайс. Невід’ємною частиною нашої цінової політики є постійне проведення акцій. Тому стежте за актуальними пропозиціями. Будемо раді вас проконсультувати та записати на зручний час.