провулок Андрія Ліпатова, 3

Вт. - Сб. з 9:00 до 20:00

Лазерна епіляція в місті Кропивницький

Епіляція лазером - один з найбільш популярних і прогресивних способів позбавлення від небажаного волосся на обличчі і тілі. Метод підходить для жінок і чоловіків зі світлим кольором шкіри.
Суть процедури полягає у впливі на зони світлового потоку, що генерується маніпулою лазерного апарата. Світловий потік, потрапляючи всередину волосяних цибулин, нагріває колірний пігмент - меланін, що згодом призводить до руйнування фолікула. Через 2-3 тижні волосся випадає. Монохромні промені впливають виключно на волосяні цибулини, шкірний покрив не порушується. Проходження курсу процедур забезпечить гладкість шкіри на 5-10 років за умови дотримання всіх рекомендацій косметолога і проведення профілактичних процедур 1-2 рази в рік.

Вартість лазерної епіляції в Кропивницькому

Популярне Обличчя Інтимні зони Ноги

З цінами ви можете ознайомитися на поточній сторінці і в прайсі на сайті. Хочете заощадити на вартості послуг? Скористайтеся вигідними пропозиціями від нашої компанії і замовте обробку одночасно декількох зон.
Косметологічний салон TK Laser в м. Кропивницький (Кіровоград) пропонує послуги лазерної епіляції за вигідною ціною. Кваліфіковані чуйні майстри і сучасне обладнання забезпечать високу якість обслуговування в затишних кабінетах і тривалий результат від процедур.
Насолоджуйтесь відчуттям гладкої і доглянутої шкіри цілий рік!

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Переваги процедури в Кропивницькому

Не відкладайте турботу про власне тіло на потім, записуйтеся на прийом до косметолога вже сьогодні!

ефективна лазерна епіляція волосся
/ 01.

Помітний результат після першого сеансу

Відвідавши салон лазерної косметології вперше, ви будете приємно здивовані ефектом. Вже після першого відвідування косметолога ви зможете позбутися від 7-20% небажаного волосся на тілі.
Протягом двох тижнів після відвідування косметологічного кабінету можливий так званий «помилковий» ріст волосся: волосяні стрижні зі зруйнованими цибулинами виштовхуються шкірою і складається відчуття, ніби волосся росте як і раніше. Однак після виходу на поверхню вони випадають разом з коренем.

/ 02.

Мінімум витрат часу

Обробка волосистих ділянок проходить досить швидко. Видалення волосся на обличчі і під пахвами займає від 15 до 30 хвилин, в зоні бікіні - не більше години. На повну епіляцію ніг йде максимум півтори години.

/ 03.

Безпечно для здоров'я

Глибина проникнення лазерного променя - 1-2 мм, при цьому впливає він виключно на стрижень волосини і волосяну цибулину. Шкірний покрив, внутрішні органи і системи при цьому не піддаються впливу. Після процедури можливе лише невелике почервоніння, яке проходить досить швидко. Під час налаштування апарату фахівець обов'язково враховує всі індивідуальні особливості шкіри клієнта, структуру волосся.

/ 04.

Відсутність врослого волосся і рубців

Якщо порівнювати видалення небажаного волосся на обличчі і тілі за допомогою лазера з іншими методами на кшталт гоління, воскової депіляції, шугаринга, можна помітити, що процедура проходить набагато комфортніше. Оскільки цілісність епідермісу не порушується, то про рани і рубці не може бути й мови. Вростання волосся після сеансу епіляції не спостерігається, більш того, лазер рекомендується, якщо врослі волоски доставляють дискомфорт.

/ 05.

Доступна вартість лазерної епіляції

При знайомстві з прайсом косметологічного салону може здатися, що послуга досить витратна. Однак покупка бритв, регулярне проведення воскової епіляції або шугаринга протягом життя, також вимагає вагомих грошових вкладень. Основною перевагою лазерної епіляції є те, що ви зможете забути про небажані волоски на довгі роки і більше не витрачати кошти на альтернативні методи видалення волосся.

/ 06.

Мінімальна болісність

Вплив на волосяні цибулини лазера може відчуватися клієнтами по-різному. Адже рівень больового порогу у кожної людини індивідуальний. Обробка ділянок з небажаним волоссям апаратом викликає невеликий дискомфорт, в рідкісних випадках - больові відчуття. Для епіляції чутливих зон (над верхньою губою, пахв, в області бікіні) використовують анестетик.

Показання до проведення процедури

До епіляції лазером, ціна на яку залежить від зони росту волосся, вдаються як жінки, так і чоловіки. Особливо популярний метод у людей, чиї професії вимагають підвищеної уваги до зовнішнього вигляду: моделі, спортсмени, актори театру і багато інших.

лазерная эпиляция в салоне

Епіляція рекомендується при наступних показаннях:

/ 01.

Гірсутизм - гормональне порушення, при якому ріст волосся відбувається за чоловічим типом (наявність вусів, оволосіння грудей, живота).

/ 02.

Гіпертрихоз - надмірний ріст волосся на тілі в будь-якій зоні як у чоловіків так і у жінок.

/ 03.

Висока чутливість шкіри, неможливість застосування інших методів.

/ 04.

Схильність до вростання в шкіру волосяних стрижнів.

Протипоказання до виконання процедури

Від видалення небажаного волосся за допомогою лазерного апарату варто відмовитися при:

  • вагітності і перших місяцях грудного вигодовування;
  • шкірних висипаннях;
  • прийомі антибіотиків;
  • засмазі (сонячні ванни заборонені за 2 тижні до і 2 після походу до косметолога).

Забороняється вдаватися до лазерної епіляції, якщо є:

  • онкологія;
  • декомпенсований цукровий діабет;
  • герпес;
  • серцево-судинні захворювання.

Не рекомендується дівчатам і юнакам віком до 18 років. Через нестабільний гормональний фон забезпечити гарантовану високу ефективність косметологічних маніпуляцій неможливо.

лазерная эпиляция подбородка

Рекомендований графік процедур

Кількість сеансів лазерної епіляції, а відповідно, ціна за курс залежать від індивідуальних особливостей клієнта: кольору і структури волосяного покриву, гормонального фону. На допроцедурній консультації клієнт з майстром обговорюють подробиці процедури і орієнтовний графік курсу.
В середньому потрібно 8-10 відвідувань, найчастіше щомісяця.

За результатами третьої процедури косметолог визначає подальший графік: інтервал може залишитися незмінним або збільшений до 1,5-2 місяців (в залежності від того, як швидко активізується «спляче» волосся).
Для отримання бажаного ефекту і максимального збереження результату від процедур дотримуйтесь графіку відвідувань і рекомендацій фахівця салону ТК Laser з догляду за шкірою до і після процедури.

результат лазерної епіляції

Підготовка до процедури лазерної епіляції

Для досягнення максимального результату і уникнення побічних ефектів рекомендуємо:

лазерна епіляція

Етапи проведення процедури

Консультація з косметологом

Виявлення протипоказань, обговорення бажаного результату, підбір налаштувань відповідно до типу шкіри, кольору і структури волосся клієнта.

Підготовка до сеансу

Дезінфекція шкірного покриву, гоління поодиноких волосків (при необхідності).

Видалення волосся

Нанесення на ділянки, які підлягають обробці, контактного гелю, налаштування апарату, опромінення фолікул лазером.

Завершення процедури

Очищення шкіри від залишків гелю, дезінфекція, нанесення на оброблений шкірний покрив пантенола.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Кропивницькому, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.