вул. Небесної Сотні, 7

Вт. - Нд. з 8:00 до 21:30

Ін'єкції диспорту та ботоксу

Ботулінотерапія – це косметологічна процедура, яка базується на використанні ботулотоксину типу A. Цей білок блокує сигнали, які пересилаються нервами до м'язів, що призводить до їхнього тимчасового пригнічення. У зв'язку з цим, м'язи розслаблюються, зменшуючи видимі лінії та зморшки.
Процедура є мінімально інвазивною та повністю безпечною, що робить її такою популярною серед клієнтів TK Laser в місті Полтава.

До та після процедури

Вартість ін'єкцій

Переваги

Ботулінотерапія має багато вагомих переваг, розглянемо основні:

Ін`єкції
01.

Процедура забезпечує помітне розгладження зморшок, навіть в ніжній зоні навколо очей, де особливо яскраво проявляються ознаки старіння.

02.

Ботулінотерапія відзначається доволі швидкими результатами. Клієнти можуть очікувати на помітні зміни уже протягом 1-2 тижнів після процедури, що робить її ідеальним варіантом для тих, хто цінує свій час.

03.

Процедура відома довготривалістю отриманого ефекту. Результати можуть зберігатися і радувати вас до 6 місяців, в залежності від індивідуальних особливостей організму та реакції на препарат.

Препарати

У салоні фахівці працюють виключно за допомогою сертифікованих препаратів ботулотоксину. Це є гарантією безпеки процедур і дає впевненість в ідеальному результаті. Зробити ботокс для обличчя бажають і чоловіки, і жінки. Процедура добре рятує людей, які страждають на схильність до ранньої появи зморшок і в'янення шкіри. Застосовувати препарат можна з 18 років.

Косметологи в салоні TK Laser використовують такі препарати:
Пілінги
Botox

«Ботокс»

Згладити зморшки, поліпшити усмішку, усунути проблему рясноного потовиділення можна за допомогою препарату «Ботокс». Виробляється компанією Allergan (Америка). Засіб працює за рахунок ботулінічного токсину А, який блокує імпульси нервових закінчень.

«Диспорт»

Препарат виробляється французькою компанією Ipsen. Впливає на шкіру за рахунок ботулотоксину А, який допомагає блокувати імпульси нервових закінчень. Завдяки речовинам, які знаходяться в препараті, він позбавляє від зморшок, зменшує потовиділення, робить привабливішою посмішку.

Disport
Ін`єкції

Етапи проведення

Початок процедури передбачає огляд шкіри клієнта косметологом, уточнення про відсутність будь-яких протипоказань для проведення ін’єкцій.

Підбір препарату та дозування ін'єкції залежить від віку, особливостей проблемних зон та бажаного результату.

Перед початком процедури шкіра очищається та дезінфікується. Якщо клієнт має низький больовий поріг, може застосовуватися місцевий анестетик, хоча в більшості випадків уколи добре переносяться.

За допомогою одноразового шприца та тонкої голки, косметолог точно вводить препарат підшкірно в м'язи заздалегідь визначених зон для обробки.

Після завершення процедури, шкіра повторно обробляється антисептичним засобом, який не висушує шкірні покриви та зменшує ризик негативних наслідків після ін'єкцій.

Тривалість сеансу залежить від області обробки та, зазвичай, складає від 30 до 45 хвилин. Після цього косметолог TK Laser надасть клієнту рекомендації щодо належного догляду за шкірою та правила, яких слід дотримуватися безпосередньо після процедури та протягом періоду дії препарату.

Показання та протипоказання

Ботулінотерапія показана для вирішення різних естетичних проблем та медичних станів. Зокрема, вона ефективна, якщо у вас є:

 • Мімічні зморшки на лобі, у зоні міжбрів'я.
 • Поява «гусячих лапок» навколо очей.
 • Шкірні заломи в області перенісся.
 • Вертикальні складки навколо рота.
 • Опущення куточків рота.
 • Сильно виражені верхні ясна під час посмішки.
 • Гіпергідроз пахвових западин, долонь, стоп.
 • М'язовий гіпертонус обличчя та шиї.
 • Купероз та розацеа.

Попри те, що ботулінотерапія є безпечною процедурою, вона має деякі протипоказання, про які слід знати. Заборонено проводити цю процедуру при:

 • Вагітності та періоді лактації (2-3 місяці).
 • Онкозахворюваннях будь-якої стадії.
 • Хворобах аутоімунної системи.
 • Псоріазі та екземі.
 • Запаленні на шкірі.
 • Гострій стадії герпесної інфекції.
 • Схильності шкіри до появи келоїдів.
 • Епілептичних та психічних розладах.
 • Цукровому діабеті в стадії декомпенсації.
 • Геморагічних хворобах.
 • ГРВІ, грипі, COVID-19.

Ефект від ін'єкцій «Диспорт» та «Ботокс» на обличчі починає проявлятися через кілька годин після процедури, а найбільш помітні результати спостерігаються від 7-го до 14-го дня. Ботулінотерапія являється всесезонною процедурою.
Перед початком проведення будь-якої процедури важливо повідомити косметолога про всі проблеми зі здоров'ям, оскільки це допоможе запобігти можливим ускладненням та забезпечить максимальну ефективність від ін’єкцій.

Ефективність процедури

Ботулінотерапія в центрі TK Laser у місті Полтава – це не тільки сучасний метод боротьби з ознаками старіння, але й надійний спосіб для підтримки природної краси та здоров’я шкіри. Результати після цієї процедури будуть радувати вас ще довгий час.
Завдяки високому рівню кваліфікації майстрів, приємній атмосфері сучасних кабінетів та використанню тільки перевірених препаратів, центр TK Laser забезпечує клієнтам бажані результати та справжнє задоволення від відвідування косметолога.