вул. Cоборна, 48

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

Контурна пластика в м. Суми

Процедура контурної пластики – вигідне та безпечне рішення для жінок, які хочуть омолодити шкіру та зробити більш привабливими риси обличчя. Безопераційний метод передбачає внутрішньошкірне введення на різну глибину філерів, активні компоненти яких заповнюють об'єми, що відсутні, в тканинах. У салоні TK Laser у Сумах ін'єкції виконуються гелями на основі гіалуронової кислоти. Наші косметологи підберуть найефективніший препарат для розгладження зморшок, збільшення губ, контурної корекції носа, вилиць, підборіддя або підтяжки овалу обличчя.

До та після процедури

Переваги процедури

Затребуваність процедури

Для ін'єкційної корекції використовуються препарати відомих світових брендів, безпека та ефективність яких підтверджена клінічними дослідженнями та багаторічною практикою косметологів. Контурна пластика гіалуроновою кислотою є широко затребуваною завдяки таким її перевагам:

Область проведення процедури

Косметологи салону TK Laser в місті Суми в залежності від поставленого завдання виконують контурну корекцію на різних ділянках обличчя.

/ 01.

Верхня частина. Уколи виконуються в основному легкими інтрадермальними наповнювачами з метою розгладження зморшок на лобі, у міжбрівній зоні, корекції «гусячих лапок» та нососльозних борозен.

/ 02.

Середня третина. У цій зоні косметолог працює над усуненням носогубних складок, заповненням обсягів вилиць. За допомогою щільного філера також можна зробити менш помітною горбинку на носі.

/ 03.

Нижня частина. Контурне моделювання в цій зоні дає можливість досягти чіткого овалу обличчя, прибрати зморшки маріонетки, надати красивої форми підборіддю.

/ 04.

Губи. Корекція губ філерами - затребуваний напрямок ін'єкційної косметології. Гіалуронові гелі дають можливість не тільки збільшити об'єм, але й змінити форму губ, підняти куточки рота, прибрати асиметрію.

Уколи ботулотоксинів, мезотерапія та контурна пластика, а також інші методи можуть поєднуватись у рамках комплексних програм.

Як проходить сеанс

Коригування філерами, як правило, проводиться одноразово. Техніка, як і глибина введення різних видів препаратів, може відрізнятися.

Загальний всім видів внутрішньошкірних наповнювачів алгоритм процедури виглядає так:

Підготовка шкіри

Майстер очищає та дезінфікує шкіру, проводить розмітку, за необхідності наносить місцевий анестетик.

Підготовка філера та інструментів

Препарат, шприц та голка розкриваються у присутності клієнта.

Проведення ін'єкцій

Гель вводиться точково в намічені зони.

Масаж та обробка антисептиком

Філлер розподіляється всередині дерми масажними рухами. Оброблені ділянки повторно дезінфікуються.

Показання та протипоказання

Корекція гіалуроновими філерами рекомендується при:

 • зморшках та складках різного ступеня прояву;
 • в'ялості та провисання шкіри;
 • шрамах, рубцях;
 • недостатньому обсязі м'яких тканин в області вилиць, підборіддя, щічній зоні;
 • асиметрії;
 • необхідності корекції форми носа, мочок вух;
 • деформації овалу лиця.

До протипоказань відносяться:

 • вагітність, грудне вигодовування;
 • вік молодше 18 років;
 • порушення згортання крові;
 • схильність до рубцювання тканин;
 • аутоімунні розлади;
 • запальні процеси у організмі;
 • шкірні інфекції та дерматити у зоні передбачуваних ін'єкцій.

За тиждень до відвідування салону варто припинити прийом ліків, що розріджують кров. Також не варто робити уколи філерів після нещодавнього проведення лазерного шліфування та інших агресивних маніпуляцій.

Скільки коштує контурна пластика в Сумах

Вартість процедур залежить від препарату, його кількості та зони корекції. Актуальні ціни наведені в однойменному розділі, а також у прайсі на цій сторінці. Якщо хочете заощадити, стежте за знижками та акціями, які періодично діють у нашому салоні.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон