вул. Київська 2Л (ТРЦ Cherry Mall, 2 поверх)

Вт. - Сб. з 10:00 до 20:00

Лазерна епіляція рук у Вишневому

На сьогодні, лазерна епіляція стала найефективнішим та безпечним методом видалення небажаного волосся на руках. Процедуру можна пройти в центр TK Laser у місті Вишневе, в комфортних та затишних кабінетах.

Лазерна епіляція - це процедура, під час якої лазерне проміння спрямовується на волосяні фолікули, нагріваючи та руйнуючи їх. Це дозволяє знищити волосяні цибулини та запобігти подальшому зростанню волосся на довгий час.

Вартість лазерної епіляції

Популярне Обличчя Інтимні зони Ноги

Компанія TK Laser цінує кожного клієнта і намагається задовольнити всі потреби. Щоб зробити відвідування салону більш приємним і вигідним, регулярно проводимо акції і робимо знижки. Привабливі пропозиції діють для жінок і чоловіків. Вибравши комплексну епіляцію, ви отримаєте знижку до 40%.
Забудьте про неприємну процедуру регулярного гоління. Залиште в минулому настирливий свербіж і подразнення. Подаруйте своєму тілу красу і комфорт. Насолоджуйтесь гладенькою доглянутою шкірою кожного дня.

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Переваги

Основні переваги процедури включають:

Підготовка до процедури

Перед тим як вирушити на лазерну епіляцію, слід заздалегідь підготуватись до процедури:

Салон TK Laser
/ 01.

За 2 тижні до процедури

уникайте тривалого перебування на сонці та використовуйте засоби з високим рівнем захисту SPF, оскільки засмага може збільшити ризик появи пігментації та подразнень шкіри.

/ 02.

За 3 тижні перед процедурою

виключіть інші методи видалення волосся, крім гоління, оскільки для успішного проведення лазерної епіляції необхідно, щоб волосяні цибулини були на місці

/ 03.

За 2 тижні до сеансу

важливо припинити прийом антибіотиків тетрациклінової групи, а також препарати фторхінолонового ряду.

/ 04.

За 3 дні до відвідування центру

не використовуйте косметичні засоби, що містять спирт.

/ 05.

Прямо перед процедурою

поголіть потрібні зони, щоб не лишилось жодного видимого волоска або щетини. Також уникайте нанесення косметичних засобів на тіло перед процедурою, включаючи лосьйони, креми, дезодоранти та інші. Чиста шкіра допомагає максимально ефективно передати енергію лазера до фолікула волосся.

Протипоказання

Попри те, що лазерна епіляція вважається безпечним і ефективним методом видалення волосся, існують певні протипоказання, які слід враховувати перед проходженням цієї процедури:

удаление волос на спине лазером
/ 01.

Онкологічні захворювання.

/ 02.

Ішемічна хвороба серця.

/ 03.

Цукровий діабет в стадії декомпенсації.

/ 04.

Незгортання крові.

/ 05.

Гепатит В і С.

/ 06.

Фотодерматоз і прийом антибіотиків тетрациклінової групи.

/ 07.

Всі грибкові та інфекційні захворювання шкіри, наприклад, герпес, лишай, трихофітія.

/ 08.

Келоїдні рубці.

/ 09.

Важка форма варикозу в зоні проведення процедури.

/ 010.

Вагітність.

/ 011.

Метал в тілі.

Будь ласка, турбуйтесь про своє здоров’я та завчасно сповіщайте майстра про будь-які зміни у вашому самопочутті.

Використовуване обладнання

Лазерна епіляція на руках у Вишневому проводиться майстрами TK Laser за допомогою діодного лазера TK Unique – нового, удосконаленого апарату з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Догляд за обличчям

Догляд за шкірою після сеансу

Захист від сонця

Уникайте прямого сонячного проміння та використовуйте засоби з високим рівнем SPF для запобігання появи небажаної пігментації.

Уникайте гарячих процедур

Утримайтесь від відвідування саун, соляріїв та гарячих ванн протягом кількох днів після сеансу.

Зволоження

Використовуйте зволожуючі засоби для збереження м'якості та здоров'я шкіри.

Ефективність процедури

Лазерна епіляція рук, що здійснюється в центрі TK Laser у місті Вишневе, являється не тільки ефективним, а й комфортним методом позбавлення від небажаного волосся. Комбінація передового обладнання та професійного підходу, перетворює цей процес на чудовий ритуал догляду за собою, як для чоловіків, так і для жінок.
Завдяки результатам, які будуть радувати вас протягом тривалого часу, клієнти нашої мережі можуть насолоджуватися гладенькою та шовковистою шкірою рук без зайвих зусиль.