вул. Київська, 239

Ср. - Нд. з 10:00 до 21:00

Ін'єкції диспорту та ботоксу

За останні десятиліття ботулінотерапія стала однією з найпопулярніших та найефективніших процедур для збереження молодості та краси, пройти її можна в центрі TK Laser в місті Бровари.

Ботулінотерапія, також відома як "ін'єкційна терапія ботуліну" або "ботокс", полягає у введенні ботулотоксину типу А в певні м'язи обличчя, щоб тимчасово обмежити їх рухливість і зменшити видимість зморшок та вікових ліній.

До та після процедури

Вартість ін'єкцій

Переваги

Розглянемо основні переваги даної процедури:

Ін`єкції
01.

Мінімальні ризики. Ботулінотерапія - мінімально інвазивний метод, з використанням тільки місцевої анестезії. Тонкі голки зменшують ризики ускладнень та мінімізують больові відчуття.

02.

Помітні результати. Відразу після процедури помітне покращення стану шкіри, а відновлення після сеансу займає мало часу. Це нехірургічний метод, тому клієнти можуть без значних обмежень повернутися до звичного ритму життя.

03.

Природний вигляд та індивідуальний підхід. Високий рівень досвіду косметологів в центрі TK Laser дозволяє отримати природні результати, враховуючи індивідуальні особливості кожного клієнта.

04.

Довготривалість ефекту. Ефект тримається 3-6 місяців, а процедури можна абсолютно безпечно повторювати за потреби для підтримки бажаних результатів.

Препарати

У салоні фахівці працюють виключно за допомогою сертифікованих препаратів ботулотоксину. Це є гарантією безпеки процедур і дає впевненість в ідеальному результаті. Зробити ботокс для обличчя бажають і чоловіки, і жінки. Процедура добре рятує людей, які страждають на схильність до ранньої появи зморшок і в'янення шкіри. Застосовувати препарат можна з 18 років.

Косметологи в салоні TK Laser використовують такі препарати:
Пілінги
Botox

«Ботокс»

Згладити зморшки, поліпшити усмішку, усунути проблему рясноного потовиділення можна за допомогою препарату «Ботокс». Виробляється компанією Allergan (Америка). Засіб працює за рахунок ботулінічного токсину А, який блокує імпульси нервових закінчень.

«Диспорт»

Препарат виробляється французькою компанією Ipsen. Впливає на шкіру за рахунок ботулотоксину А, який допомагає блокувати імпульси нервових закінчень. Завдяки речовинам, які знаходяться в препараті, він позбавляє від зморшок, зменшує потовиділення, робить привабливішою посмішку.

Disport
Ін`єкції

Етапи проведення

Початок процедури передбачає огляд шкіри клієнта косметологом, уточнення про відсутність будь-яких протипоказань для проведення ін’єкцій.

Підбір препарату та дозування ін'єкції залежить від віку, особливостей проблемних зон та бажаного результату.

Перед початком процедури шкіра очищається та дезінфікується. Якщо клієнт має низький больовий поріг, може застосовуватися місцевий анестетик, хоча в більшості випадків уколи добре переносяться.

За допомогою одноразового шприца та тонкої голки, косметолог точно вводить препарат підшкірно в м'язи заздалегідь визначених зон для обробки.

Після завершення процедури, шкіра повторно обробляється антисептичним засобом, який не висушує шкірні покриви та зменшує ризик негативних наслідків після ін'єкцій.

Тривалість сеансу залежить від області обробки та, зазвичай, складає від 30 до 45 хвилин. Після цього косметолог TK Laser надасть клієнту рекомендації щодо належного догляду за шкірою та правила, яких слід дотримуватися безпосередньо після процедури та протягом періоду дії препарату.

Показання та протипоказання

Ботулінотерапія показана для вирішення різних естетичних проблем та медичних станів. Зокрема, вона ефективна, якщо у вас є:

 • Мімічні зморшки на лобі, у зоні міжбрів'я.
 • Поява «гусячих лапок» навколо очей.
 • Шкірні заломи в області перенісся.
 • Вертикальні складки навколо рота.
 • Опущення куточків рота.
 • Сильно виражені верхні ясна під час посмішки.
 • Гіпергідроз пахвових западин, долонь, стоп.
 • М'язовий гіпертонус обличчя та шиї.
 • Купероз та розацеа.

Попри те, що ботулінотерапія є безпечною процедурою, вона має деякі протипоказання, про які слід знати. Заборонено проводити цю процедуру при:

 • Вагітності та періоді лактації (2-3 місяці).
 • Онкозахворюваннях будь-якої стадії.
 • Хворобах аутоімунної системи.
 • Псоріазі та екземі.
 • Запаленні на шкірі.
 • Гострій стадії герпесної інфекції.
 • Схильності шкіри до появи келоїдів.
 • Епілептичних та психічних розладах.
 • Цукровому діабеті в стадії декомпенсації.
 • Геморагічних хворобах.
 • ГРВІ, грипі, COVID-19.

Ефект від ін'єкцій починає проявлятися через кілька годин після процедури, а найбільш помітні результати спостерігаються від 7-го до 14-го дня. Ботулінотерапія являється всесезонною процедурою.
Перед початком проведення будь-якої процедури важливо повідомити косметолога про всі проблеми зі здоров'ям, оскільки це допоможе запобігти можливим ускладненням та забезпечить максимальну ефективність від ін’єкцій.

Ефективність процедури

Ботулінотерапія в центрі TK Laser в Броварах - це інноваційний та безпечний спосіб збереження своєї молодості. Клієнти отримують стійкі та бажані результати, які перевершують всі очікування.
Саме кваліфіковані косметологи, перевірені препарати та індивідуальний підхід до кожного клієнта в TK Laser забезпечують таку популярність цієї процедури в наших центрах.
Час подбати про свою красу разом із нами!