вул. Київська, 239

Вт. - Сб. з 10:00 до 21:00

SMAS-ліфтинг у Броварах

Підтягнути, повернути шкірі пружність та еластичність допоможе безопераційний СМАС-ліфтинг. Процедура проводиться для повернення молодості та краси шкірі обличчя та тіла. Не потребує хірургічного втручання та не має тривалого періоду відновлення.
SMAS-ліфтинг – ультразвукова підтяжка обличчя, шиї, декольте, живота, внутрішньої поверхні рук та ніг. Забезпечує видимий результат після першого сеансу. Максимальний ефект можна спостерігати через 2-3 місяці. Ефект омолодження та підтяжки шкіри зберігається до 1-2 років.

До і після процедури

*Позитивні зміни помітні вже відразу після процедури SMAS-ліфтингу, потім шкіра з кожним днем стає все більш пружною і підтягнутою. Максимальний ефект від процедури досягається протягом 3-х місяців і триває 1-2 роки.

ВАРТІСТЬ СМАС-ЛІФТИНГУ У БРОВАРАХ

Жінки Чоловіки
Популярне Обличчя Тіло

В мережі салонів TK Laser надаються косметологічні послуги незмінно високої якості. При цьому ми встановлюємо доступні ціни на всі види процедур.
Вартість проведення СМАС-підтяжки залежить від особливостей області, що коректується. Для більшої вигоди клієнтів ми надаємо знижки на замовлення комплексної обробки відразу декількох зон.

Записуйтесь на безопераційну підтяжку обличчя у Броварах за доступною ціною, зателефонувавши нам або залишивши номер телефону в онлайн-формі на сайті.

Записатись

До/після процедури SMAS-ліфтинг

Покращення стану шкіри відзначається відразу після проведення одного сеансу. Причому з кожним днем ​​позитивних змін буде дедалі більше. Максимальний результат підтяжки HIFU буде помітний через 2-3 міс. Ефект зберігається терміном до 2-х років.

Що таке СМАС ліфтинг апаратний

Процедура відноситься до сучасних методик. Вперше була проведена в США, потім поширилася у всьому світі. Назва відображає суть процедури: "СМАС" - підшкірний м'язово-апоневротичний шар, який задіяно під час сеансу, і "ліфтинг" - підтяжка шкіри. SMAS утворює каркас обличчя. З віком м'язово-апоневротичний шар слабшає. Візуально це помітно по опущенню та в'ялості шкірних покривів, появі зморшок.

Під час операційного омолодження хірурги працюють саме із шаром СМАС. HIFU апарат також впливає на лицьовий каркас лише за допомогою спрямованого ультразвуку. Не слід робити надрізи або іншим чином травмувати шкіру. Стандартні косметологічні процедури здатні покращити лише верхній шар шкіри. Тоді як ультразвукові імпульси проникають на глибину залягання СМАС та дозволяють зсередини впливати на м'язовий каркас.

Устаткування для ультразвукового ліфтингу обличчя та тіла складається з корпусу, маніпули та насадок на неї, монітора для налаштування та відображення ходу процедури. Фокусований ультразвук проникає в глибокі підшкірні шари, досягає шару СМАС і впливає на волокна колагену та еластину. Забезпечує миттєве стиснення, ущільнення та зміцнення тканин. Процедура завдає мінімум неприємних відчуттів клієнту.

Ефект HiFu впливу помітний одразу після закінчення сеансу. Протягом 2-3 місяців спостерігається подальше покращення шкірних покривів: підтяжка, підвищення тонусу, еластичності. Ліфтинг-ефект тримається протягом 1-2 років. Після цього процедуру можна повторити. Безопераційна підтяжка рекомендована для усунення другого підборіддя, носогубних складок, в'ялості шиї, живота, внутрішньої поверхні рук та ніг. Дозволяє ущільнити та підтягнути шкіру в ділянці грудей.

Обладнання для СМАС-ліфтинга в TK Laser

Для безопераційного омолодження наші спеціалісти використовують косметологічний апарат 3D HIFU SMAS Technology. Обладнання оснащене маніпулою, для якої передбачено 5 насадок, розрахованих на різну глибину впливу ультразвуку (1,5 мм – 13 мм).
Ультразвукові випромінювачі рухаються кроковими моторами, якими оснащені маніпули. Апаратна дія на СМАС-шар розподіляється точно і рівномірно, що дозволяє досягти максимально видимого результату після сеансу.

Переваги та недоліки процедури

Ультразвуковий СМАС-ліфтинг обличчя та тіла не має аналогів у косметології та естетичній медицині. Тільки ця методика дозволяє без хірургічного втручання впливати на глибокі підшкірні шари, досягаючи м'язового. SMAS-підтяжку можна поєднувати з іншими апаратними процедурами. Безопераційний ліфтинг не призводить до незворотних змін у зовнішності та не супроводжується хворобливим процесом відновлення тканин. Це абсолютно безпечна для організму процедура.

/ 01.

Омолодження після 1 сеансу. Це передова технологія комплексного впливу на шкіру обличчя та тіла. У ході однієї процедури стимулюється клітинна активність, запускаються процеси регенерації та оновлення тканин. Результат – більш пружна та підтягнута шкіра.

/ 02.

Мінімум неприємних відчуттів. За відгуками наших клієнтів під час процедури відчувається поколювання та тепло у зоні впливу. Ліфтинг підтяжка обличчя, різних частин тіла добре переносяться.

/ 03.

Налаштування апарата. Перед процедурою Косметолог TK Laser вибирає необхідну частоту, інтенсивність та період дії HIFU. Завдяки чому можна вирішити індивідуальні косметологічні завдання клієнта та отримати миттєвий відгук шкіри.

/ 04.

Пролонгований ефект омолодження. Запущені під час впливу процеси ліфтингу наростають із часом. Протягом наступних 2-3 місяців шкіра молодітиме природним шляхом. Отриманий ефект зберігається протягом 1,5-2 років.

/ 05.

Безпечність та широкі можливості застосування Використовуючи апарат 3D HIFU SMAS, майстер робить ультразвукову підтяжку обличчя, впливає на проблемні ділянки тіла. Ультразвук проникає на певну глибину, причому не ушкоджує тканини. На поверхні шкіри не залишаються шрами та рубці.

До недоліків процедури можна віднести високу вартість сеансу. Але скориставшись знижками на комплексні програми в салоні TK Laser у місті Бровари можна зробити СМАС-ліфтінг за доступною ціною.
Ще один мінус — в окремих випадках після процедури може з'явитися невелика набряклість та почервоніння тканин. Після сеансу може відчуватися невелике оніміння в обробленій зоні. Подібні реакції проходять самостійно та безслідно протягом 1-3 днів.

Показання та протипоказання до процедури

HiFu підтяжка шкіри рекомендована у таких випадках:

 • змінений лицьовий овал;
 • знижена щільність шкіри;
 • провисання м'яких тканин обличчя та тіла;
 • наявність другого підборіддя;
 • сформовані носогубні складки;
 • неоднорідний рельєф, заломи шкіри;
 • розпливчасті контури обличчя;
 • опущення брів;
 • фото- та природне старіння шкіри.

Процедура не проводиться при:

 • вагітності та лактації;
 • онкологічній хворобі;
 • простудних, вірусних та інфекційних захворюваннях;
 • наявності металевих імплантатів в області впливу;
 • гепатиті типу В і С;
 • схильності до епілептичних нападів;
 • захворюваннях шкіри;
 • хворобах сполучної тканини.

Наші косметологи не рекомендують перед СМАС-ліфтингом проходити інші процедури, що провокують появу набряків: біоревіталізація, плазмоліфтинг, міостимуляція та ін.

Етапи проведення SMAS-ліфтинга

Тривалість процедури залежить від особливостей та кількості оброблюваних зон. Наприклад, підтяжка обличчя та декольте триває близько 2,5 годин, корекція окремих областей – від 45 хв. до 1:00.
Косметологи TK Laser за допомогою HiFu обладнання працюють із різними зонами: брови, нижня третина обличчя, шия, декольте, живіт, внутрішня поверхня рук, ніг. Обладнання дозволяє обробляти як окремі, навіть невеликі ділянки, так і комплексно впливати на обличчя і тіло.

Підготовка

Наш спеціаліст оглядає проблемну зону, очищує та знежирює шкірні покриви. Обов'язково обробляє антисептиком маніпулу апарату та розпаковує необхідні розхідники.

Розмітка зони впливу

Майстер планує область проведення процедури за допомогою косметичного олівця. Наносить на шкіру гель-провідник, що полегшує ковзання маніпули.

Налаштування апарату

Косметолог коригує роботу апарату таким чином, щоб отримати максимальний ефект після сеансу. Приступає до ультразвукової обробки проблемної зони.

Завершення процедури

Майстер очищає шкіру, видаляє залишки провідникового гелю та розмітки. Для прискорення відновлення шкірних покровів наносить засіб у складі якого є декспантенол.

Скільки потрібно сеансів СМАС-підтяжки

Підвищення пружності шкіри можна спостерігати після першої процедури. Сеанс проводиться одноразово. Протягом наступних 2-3 місяців ефект омолодження та поліпшення стану шкірних покривів наростатиме. Тривалість дії СМАС підтяжки залежить від особливостей організму, в середньому становить не менше 1-2 років.
Для підтримки ефекту та покращення якості шкіри майстер нашого салону у м. Бровари може порекомендувати інші косметологічні процедури та додатково – домашній догляд.

Післяпроцедурний догляд

Косметологи салону TK Laser рекомендують дотримуватися лише кількох обмежень:

/ 01.

Протягом 3 днів не ходити до сауни, басейну, лазні. Не провокувати підвищене потовиділення і не піддавати шкіру впливу високих температур.

/ 02.

Протягом 2 тижнів відмовитися від засмаги на пляжі та в солярії. Уникайте тривалого перебування під палючим сонячним промінням.

/ 03.

Декілька днів не відвідуйте спортзал. Виключіть сильні фізичні та спортивні навантаження.

/ 04.

На 2 тижні відмовтеся від масажу. Не потрібно навантажувати зону додатковим ручним або апаратним впливом.

Завдяки неінвазивному впливу на шкіру відразу після сеансу можна повернутись до звичного способу життя.
Якщо після сеансу виник невеликий набряк та почервоніння в області проведення SMAS-lifting – не переживайте, подібна реакція мине протягом доби.

Вартість HiFu SMAS-ліфтинга у Броварах

У мережі салонів TK Laser надаються косметологічні послуги незмінно високої якості. При цьому ми встановлюємо доступні ціни на всі види процедур.
Вартість проведення СМАС-підтяжки залежить від особливостей області, яку потрібно коректувати. Для більшої вигоди клієнтів ми надаємо знижки на замовлення комплексної обробки відразу декількох зон.
Приходьте в наш салон у м. Бровари, щоб насолодитися приємним та корисним проведенням часу, за поліпшенням якості шкіри обличчя та тіла. Ми облаштували для відвідувачів комфортну зону очікування, пропонуємо смачний чай або каву. Наші косметологи приймають клієнтів у затишних кабінетах, обставлених сучасними меблями та укомплектованих найновішим обладнанням.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон