пр-т Дмитра Яворницького, 83

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Механічна чистка обличчя в Дніпрі

Чорні цятки, дрібні підшкірні прищики чи запальні елементи не надто естетично виглядають та з часом сприяють рознесенню інфекції і подальшому поширенню висипань на шкірі. Тому з ними варто професійно боротися. Окрім підбору якісного догляду та пошуку причин, які провокують появу прищів, важливо робити професійні чистки. Адже наявні комедони та забиті пори іншим шляхом вже не усунути.
Ми запрошуємо вас на механічну чистку обличчя в ТК Laser у Дніпрі. Професійні косметологи ефективно, проте дбайливо очистять пори та заберуть наявні висипання, дадуть корисні рекомендації щодо подальшого догляду для підтримання результату. Чиста шкіра — це найкраща окраса, яка доступна для вас.

Чистка обличчя до і після

Переваги процедури в салоні TK Laser

В ручному очищенні шкіри особливо важливе дотримання спеціалістом технології та санітарно-гігієнічних норм. Ми в цьому аспекті максимально відповідальні. Правильна робота з очищенням пор та різного роду висипань не піддається сумніву завдяки досвіду та кваліфікації нашого персоналу. Основні переваги механічної чистки в ТК Laser:

Показання

Мануальна чистка оптимальна для жирного, комбінованого типу шкіри з розширеними порами та надмірною роботою сальних залоз.
Показання для процедури:

- поява чорних крапок або відкритих комедонів;
- наявні закриті комедони;
- нерівний рельєф шкіри, тусклий, темний, сірий колір обличчя через надмірне забруднення шкіри.

Закупорення пор — це серйозна проблема, яку потрібно вирішувати регулярним професійним очищенням шкіри з супровідними лікувальними процедурами.

Догляд за шкірою після процедури

Внаслідок певної травматичності механічної чистки перші кілька днів після процедури можуть бути почервоніння, набряки та сліди від видалених висипань. Не варто хвилюватися, це нормальна реакція шкіри, яка швидко мине та зміниться чистим, гладеньким, оновленим шкірним покривом.
Аби це відбулося швидше, врахуйте кілька рекомендацій косметолога:

Догляд за обличчям
/ 01.

мінімізуйте використання декоративної косметики (протягом доби відмовтеся від макіяжу);

/ 02.

регулярно наносьте на шкіру зволожуючі, протизапальні доглядові засоби;

/ 03.

перед виходом на вулицю в сонячний день обробіть шкірні покриви сонцезахисним кремом;

/ 04.

протягом тижня не засмагати на пляжі, не відвідуйте солярій і не користуйтеся автозасмагою;

/ 05.

не займайтеся активними фізичними вправами і не відвідуйте басейн, лазню або сауну.

Важливо надати шкірі повноцінний правильний догляд. В цьому випадку можна подовжити і посилити ефект від косметичної процедури.

Вартість ручної чистки в ТК Laser в Дніпрі

Розцінки на всі послуги салону ТК Laser в Дніпрі доступні на сайті. В окремому розділі можна переглянути актуальні акції, які в нас діють на постійній основі. Спеціальні пропозиції дозволяють вдало заощадити та підібрати оптимальний комплекс процедур за зниженою ціною.
Звертайтеся, щоб записатися на зручний час.

Дивіться також: Чистки.