пр-т Дмитра Яворницького, 83

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

Контурна пластика у Дніпрі

Зайві об'єми, тонкі губи, асиметрія, недосконалість форми губ це вважається поширеним естетичним недоліком. Якщо ви зіткнулися з подібними проблемами і мрієте про пухкі губи бантиком, то завдяки сучасній ін'єкційній косметології, проблему можна усунути з довгостроковим ефектом.
Контурна пластика губ — це ін'єкційна методика збільшення та моделювання верхньої та нижньої губи за допомогою філлера з гіалуронною кислотою. Завдяки цьому невеликі зморшки та складки розгладжуються моментально, а форма губ набуває спокусливої ​​та природної форми.

До та після процедури

Особливості процедури

Фахівці проводять контурну пластику та збільшення губ філером за допомогою індивідуального набору інструментів, дотримуючись правил асептики та антисептики. При високому больовому порозі клієнтам можуть ввести аплікаційну анестезію. Перед процедурою шкіра обробляється дезінфікуючим розчином і лише потім вводиться філер у вибрану зону.
Тривалість маніпуляції становить близько 20-40 хвилин. Після процедури клієнт може зіткнутися з набряклістю, синцями, ущільненнями, може відчувати невеликий дискомфорт. У середньому реабілітаційний період триває до 14 днів.

Переваги

Ін'єкційна контурна пластика обличчя філерами має безліч переваг:

01.

Ефективність. Контурна пластика губ гіалуроновою кислотою дозволяє заповнити тканини верхньої та нижньої губи.

02.

Безпечність. У TK Laser процедуру проводять із використанням сертифікованих філерів від світових виробників.

03.

Безболісність. Фахівці використовують анестезуючі креми, щоб усунути болючі відчуття.

04.

Тривалість ефекту. У середньому, результат тримається від 8 до 12 місяців. З наступними сеансами ін'єкції філерами зберігає свій ефект більш тривалий період.

Показання та протипоказання

Показаннями до процедури контурної пластики є такі фактори, як:

 • коригування об'єму чи форми губ;
 • сухість;
 • вікові зміни;
 • лущення на губах;
 • наявність кистьових зморшок;
 • невиражений контур;
 • опущення куточків губ.

Протипоказання до ін'єкції:

 • онкологічні захворювання (доброякісні чи злоякісні);
 • шкірні захворювання (псоріаз, екзема та інші);
 • захворювання аутоімунної системи;
 • психічні розлади, зокрема епілепсія;
 • вагітність та лактаційний період;
 • запальний процес на шкірі;
 • респіраторні захворювання;
 • алергія на гіалуронову кислоту чи компонент препарату;
 • систематичний прийом противірусних препаратів, антикоагулянтів, ретиноїдів;
 • цукровий діабет;
 • гостра стадія герпесної інфекції;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

Якщо у вас є сумніви чи залишилися питання, рекомендуємо проконсультуватися у нашому контакт-центрі.

Препарати

Косметологи в салоні для ін'єкцій використовують сертифіковані препарати, які пройшли численні лабораторні дослідження, та підтвердили свою якість.

В TK Laser використовують такі види препаратів:

Juvederm Ultra 2

Філлер для контурної пластики різних зон обличчя, для корекції поверхневих та середніх зморшок. Він показаний для впливу на горизонтальні зморшки в області чола, зморшок періоральної області (навколо рота). Препарат дозволяє скоригувати контур губ та збільшити їх. Juvederm Ultra 2 ефективно виправляє шкірні заломи, розгладжує мімічні та вікові зморшки.

Juvederm Smile

Монофазний, біосумісний, в'язкий філер для підшкірного введення на основі висококонцентрованого гіалуронату натрію використовуэться з метою помітного збільшення губ, формування чіткого контуру, корекції рельєфу та форми губ. Препарат має високу щільність, яка дозволяє ефективно розгладжувати вертикальні зморшки в періоральній ділянці (навколо рота).

Juvederm Ultra 3

Філер для контурної пластики різних зон обличчя: області чола, вилиць та носогубних складок. Препарат дозволяє скоригувати контури губ та збільшити їх. Juvederm Ultra 3 має щільну консистенцію, яка дозволяє ввести його в глибокі шкірні шари. Він ефективно виправляє шкірні заломи, піднімає куточки губ, розгладжує мімічні та вікові зморшки, окреслює овал обличчя.

Juvederm Volbella

Філер на основі гіалуронової кислоти. Допомагає скоригувати поверхневі та середні зморшки, відновлює рельєф шкіри, додає об'єму губам, коригує нососльозну борозну та область під очима (маскує синці під очима).

PromoItalia Gold Plus

Препарат ідеально підходить для усунення середніх зморшок, лікування рубців та виділення чіткого контуру губ, а також їх зволоження. Косметологи використовують для всіх зон обличчя.

PromoItalia Diamond Plus

Ін'єкційний засіб використовується для середньої та нижньої третини обличчя. Завдяки цьому препарату ви можете скоригувати глибокі зморшки, заповнити недоліки підшкірно-жирової тканини, змінити форму щелепи або підборіддя, а також підтягнути овал обличчя.

PromoItalia Silver Plus

Філлер європейського виробництва. Завдяки цьому препарату косметологи допоможуть позбавитися таких поширених проблем, як: невеликі зморшки на обличчі, виправити контур губ без збільшення об'єму, позбавить зморшок навколо рота, в'ялісті шкіри, дрібних заломів, шрамів.

Як проходить сеанс

Контурна пластика за допомогою філерів проводиться у кілька етапів:

01.

консультативний прийом косметолога (огляд, оцінка проблеми, збирання анамнезу, виключення протипоказань);

02.

демакіяж (очищення зони корекції від косметичних засобів);

03.

дезінфекція верхнього шару епідермісу;

04.

знеболення;

05.

введення філера в проблемну зону з рівномірним розподілом гіалуронової кислоти;

06.

повторне знезараження.

Скільки коштує контурна пластика у Дніпрі

Багато дівчат хочуть зробити об'ємне моделювання, але не наважуються, тому що вважають цю процедуру дорогою. То скільки ж коштує контурна пластика гіалуроновою кислотою в Дніпрі? Відповідь лежить на поверхні. Ціна на контурну пластику губ безпосередньо залежить від філера, який будуть вводити під шкіру пацієнтці.
У TK Laser вас проконсультують кваліфіковані косметологи, які вдосконалюють свої теоретичні та практичні знання, щоб ви отримали якісний результат. Щоб догляд за собою приносив ще більше задоволення, TK Laser постійно організовує акції для клієнтів.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон