пр-т Дмитра Яворницького, 83

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

ефективна лазерна епіляція волосся

Лазерна епіляція бікіні в Дніпрі

Краса та доглянутість шкіри багато в чому залежить від її гладкості та ніжності. І інтимна зона - не виняток. Чутлива шкіра в цій області вимагає делікатного догляду. Особливо це стосується видалення волосся. Адже найчастіше маніпуляція супроводжується роздратуванням і почервонінням, не дає тривалих результатів, доводиться постійно підголювати волоски. В результаті - дискомфорт і врослі волоски в інтимній області.

Позбавте себе і свою шкіру від неефективного і травматичного видалення волосся, приходьте на лазерну епіляцію бікіні в Дніпрі в сучасний салон TK Laser. Маніпуляція здійснюється дипломованими косметологами за допомогою діодного обладнання. Наш салон - це затишна атмосфера, відповідальне і доброзичливе ставлення до клієнтів. Майстер TK Laser надасть вичерпну інформацію про епіляцію та подбає, щоб сеанс пройшов максимально комфортно.

лазерна епіляція ноги повністю

Переваги процедури

Завдяки діодному лазеру видаляти волоски в області бікіні стало безпечніше, комфортніше та результативніше. Лазер не травмує шкіру, його дія спрямована виключно на волосяні фолікули. Світловий промінь не робить ніякого впливу на внутрішні органи.
Епіляція користується попитом як серед жінок, так і у чоловіків, і ось чому:

лазерная эпиляция ягодицы
/ 01.

Волоски можна збривати. Сміливо видаляйте волосся під «нуль» до і після сеансу. Якщо для шугаринга обов'язково відростити волоски певної довжини, то лазерна епіляція в зоні бікіні здійснюється на гладку шкіру. Ніякого дискомфорту в період допроцедурної підготовки.

/ 02.

Комфортне видалення волосся. Під час маніпуляції відчувається тільки тепло і легке поколювання на шкірі. Від перегріву верхні шкірні шари захищає система охолодження діодного апарату, яка дозволяє зменшити чутливість процедури. Сеанс проходить в комфортній обстановці і під чуйним контролем майстра.

/ 03.

Ніякого врослого волосся. З видаленням лазером це просто неможливо. Світловий промінь проникає до волосяної цибулини і повністю руйнує її. Маніпуляція допоможе навіть, якщо врослі волоски вже є на шкірі після гоління або воску.

/ 04.

Це швидко. Досвідчені майстри салону TK Laser проведуть лазерне видалення волосся в зоні бікіні за 20 хвилин. При цьому ретельно опрацьовується кожна ділянка епільованої області.

/ 05.

Довгостроковий результат після курсу. Щоб шкіра залишалася гладкою і радувала ніжністю та доглянутим виглядом, необхідно робити профілактику - приходити на сеанс 1-2 рази на рік.

Майстри TK Laser відповідально ставляться до забезпечення гігієнічності та стерильності проведення процедури: дезінфікуємо обладнання до і після кожного клієнта, обертаємо маніпулу одноразовою плівкою, використовуємо одноразові витратні матеріали. Дотримуємося всіх правил проведення процедури по видаленню волосків в інтимній області.

Процедура лазерної епіляції бікіні в TK Laser у м. Дніпро

Косметологи салону виконують такі види:

/ 01.

Глибоке - тотальне видалення волосків по лінії нижньої білизни, з лобка, статевих губ і міжсідничної складки. Лазерна епіляції глибокого бікіні - одна з найбільш затребуваних процедур.

/ 02.

Неглибоке - волосся видаляються по лінії трусиків, з лобка і статевих губ.

/ 03.

По лінії трусиків - за допомогою лазера обробляється зона на 3-4 см вище і нижче уявної лінії краю білизни.

Спеціаліст нашого салону на первинній консультації допоможе визначитися з вибором оптимального виду бікіні, якщо клієнт поки не зупинився на конкретному варіанті.

Лазерна епіляція бікіні до і після

Акційний комплекс

Лазерна епіляція глибокого бікіні, ноги повністю і пахви зі знижкою до 40%

Записатись

У салоні TK Laser кваліфіковані фахівці подбають про красу і здоров'я вашої шкіри. Більше вигідних пропозицій ви знайдете в розділах «Наші ціни» і «Акції".
Не відмовляйте собі в задоволенні мати гладку шкіру кожен день. Приходьте до нас на процедуру лазерної епіляції і переконайтеся в її ефективності.

Показання до проведення процедури

Глибоке, неглибоке та по лінії трусиків бікіні проводять за допомогою лазерного видалення волосся, коли:

01.

потрібно забезпечити ідеальну гладкість шкіри на довгий час;

02.

проявляється алергічна реакція на склад пасти для шугаринга, воску;

03.

шкіра схильна до появи врослих волосків;

04.

волосся швидко відростає після гоління та інших видів видалення волосків.

Протипоказання

 • грибкові та інфекційні захворювання шкіри;
 • онкологічне захворювання;
 • гормональний дисбаланс;
 • гепатит типу В і С;
 • ішемія;
 • сильні пошкодження шкірних покривів в зоні обробки;
 • келоїдні рубці на шкірі;
 • металеві імпланти або пірсинг в зоні обробки;
 • вагітність і перші 2-3 місяці лактації;
 • цукровий діабет при декомпенсації;
 • порушення здатності крові до згортання.

Діодний лазер націлений на темний пігмент - меланін. Чим більше його міститься в волосі, тим ефективніше процедура.
Ми відразу попереджаємо, що не робимо процедуру клієнтам зі світлими, рудими і сивими волосками. Тому що в таких волосках недостатньо меланіну, щоб концентрувати енергію лазера. Також епіляція не дасть необхідного ефекту на пушковому волосі.

Кабінет в салоні

Підготовка до сеансу

Правильний догляд за шкірою до сеансу посилить ефективність видалення волосків лазером. Допоможе уникнути появи таких негативних реакцій, як роздратування або пігментація. Косметологи салону TK Laser радять:

Етапи проведення сеансу

Після заповнення клієнтом анкети косметолог салону TK Laser проводить допроцедурну консультацію, оглядає зону обробки і приступає до підготовки обладнання і проведення сеансу:

лазерная эпиляция в салоне
/ 01.

Повторна дезінфекція діодного апарату.

/ 02.

Розпакування витратних матеріалів.

/ 03.

Маніпула обладнання обертається одноразовою плівкою.

/ 04.

Підголюються поодинокі волоски в епільованій області.

/ 05.

Великі родимки і тату обводятся спеціальним олівцем.

/ 06.

Клієнта просять одягнути захисні окуляри.

/ 07.

Майстер індивідуально налаштовує діодний лазер.

/ 08.

На шкіру клієнта наноситься провідниковий гель, що поліпшує ковзання маніпули.

/ 09.

Косметолог приступає до процедури.

По закінченню майстер обробляє шкірні покриви зволожуючим та заспокійливим засобом.
Не хвилюйтеся, якщо після процедури виникло невелике почервоніння. Подібна реакція безслідно проходить протягом доби. Головне - забезпечити шкірі правильний післяпроцедурний догляд.

Рекомендований графік сеансів

рекомендованный график
иконка

Залежно від типу волосся, інтенсивності їх росту і особливостей оброблюваної ділянки може знадобитися різна кількість сеансів. Тому косметолог TK Laser індивідуально визначає періодичність сеансів і тривалість курсу. В середньому достатньо 8-10 сеансів для повного видалення волосків з оброблюваної зони.

иконка

Лазер впливає тільки на волоски, що знаходяться в активній фазі росту, тому за один раз можна усунути ≈7-20% волосяного покриву. До наступного сеансу, який проводиться через 1,5-2 місяці, «прокидається» інша частина волосся. Поступово майстер повністю видалить все волосся.

иконка

Зона бікіні обробляється за допомогою діодного лазера, поки не буде досягнуто бажаного результату - повне видалення зайвих волосків. Дотримуйтеся розробленого для вас графіка сеансів і зможете довгі роки насолоджуватися неперевершеною гладкістю шкіри в інтимній області.

Догляд за шкірою після сеансу

Дотримуйтесь кількох простих правил, щоб видалення волосків лазером принесло максимальний ефект:

/ 01.

перші дні активно зволожуйте шкіру і наносьте заспокійливий засіб, наприклад, «Пантенол»;

/ 02.

протягом 3 днів не приймайте гарячу ванну, не розпарюйте шкіру в лазні і сауні, не відвідуйте басейн і спортзал;

/ 03.

на 2 тижні відмовтеся від засмаги на пляжі і в солярії.

/ 04.

Волоски в проміжку між сеансами видаляйте лише бритвою.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість та знижки в Дніпрі

З цінами на всі види процедур клієнти можуть ознайомитися на нашому сайті. Ми встановлюємо доступну вартість на послуги професійних косметологів. Уточнити, скільки коштує лазерна епіляція бікіні в Дніпрі, можна у контакт-центрі TK Laser. Регулярні акції в нашому салоні допоможуть заощадити на комплексі процедур. Знижки діють як для нових, так і для постійних відвідувачів.
Ви можете записатися на лазерну епіляцію бікіні на будь-який зручний для вас час і день. Телефонуйте консультантам TK Laser або залишайте заявку на сайті. Клієнтів чекає тепла атмосфера, професійні співробітники та обладнання нового покоління.