пр-т. Грушевського, 31

Вт.,Ср.,Пт.,Сб. з 9:00 до 20:00

Карбокситерапія

Карбокситерапія, яка проводиться в центрі TK Laser у місті Кам'янець-Подільський - це професіональна доглядова процедура для обличчя, спрямована на максимальне відновлення шкіри з хорошим омолоджуючим ефектом.
Суть методу полягає в дії на шкіру через глибоке проникнення в епідерміс та дерму вуглекислого газу. Цей процес, відомий також як ефект Бору, базується на властивості діоксиду вуглецю підвищувати здатність крові переносити кисень, що сприяє покращенню мікроциркуляції та ревіталізації клітин.

Переваги

Виділимо основі переваги процедури:

01.

Безпечність. Використання впливу вуглекислого газу абсолютно безпечне та не вимагає інвазивних втручань, забезпечуючи мінімальний ризик для здоров'я клієнтів.

02.

Швидке відновлення. Можна повертатися до щоденних справ практично одразу після процедури, адже вона не потребує тривалого періоду для відновлення.

03.

Висока ефективність. Карбокситерапія стимулює мікроциркуляцію та насичення киснем тканин, тим самим покращуючи колір шкіри, вирівнюючи її текстуру й тон, зменшуючи зморшки.

04.

Індивідуальний підхід. Процедура може бути адаптована до унікальних потреб та характеристик шкіри кожного клієнта, забезпечуючи оптимальний, бажаний результат.

05.

Покращення тонусу та пружності. Карбокситерапія стимулює синтез колагену та еластину, забезпечуючи підтяжку дерми та зменшуючи ознаки старіння.

Етапи проведення процедури:

Процедура карбокситерапії в центрі TK Laser відбувається в кілька етапів:

Консультація та огляд

Косметолог оглядає шкіру та уточнює наявність протипоказань.

Очищення обличчя

Наступним етапом процедури є очищення шкіри від забруднень та макіяжу.

Нанесення препарату

Спеціаліст наносить спеціальний засіб на обличчя, який містить діоксид вуглецю.

Використання сироватки

Залежно від типу шкіри застосовується відповідна сироватка, що підвищує ефективність процедури.

Нанесення захисного крему

Після завершення сеансу, косметолог наносить захисний крем для збереження результатів.

Надання рекомендацій

Клієнт отримує рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою для максимізації отриманого ефекту.

Процедура карбокситерапії є повністю безболісною та неінвазивною, весь процес разом із підготовчими маніпуляціями займає до 40 хвилин, а результати стають помітними вже після першого сеансу.

Показання до проведення процедури

  • темний, тьмяний колір обличчя;
  • відсутність тонусу шкіри та дряблість;
  • темні кола під очима;
  • мімічні та вікові зморшки;
  • сліди від висипань та пігментні плями;
  • помітні судини;
  • порушена жирність шкіри й надмірне виділення себуму.

Процедура карбокситерапія дає накопичувальний ефект, а тому для найкращого результату бажано пройти повний курс. Спеціаліст залежно від наявних проблем та бажаних цілей визначить потрібну вам кількість сеансів. Як правило, курс займає 4-9 процедур з інтервалом до 2 тижнів. Проходити курс можна один раз на рік як в цілях лікування певних проблем, так і профілактики.
На консультації з косметологом, спеціаліст ретельно огляне вашу шкіру та запропонує підходящий курс саме для вас.

Чи є протипоказання?

  • хронічні та інфекційні захворювання;
  • наявні запалення на обличчі;
  • підвищену температуру тіла.

Дана процедура базується лише на використанні вуглекислого газу, має мінімальний перелік протипоказань та не може зашкодити організму будь-яким чином.

Результати після процедури

Після проходження повного курсу карбокситерапії, клієнти помічають суттєві та приємні зміни в стані своєї шкіри. Зменшення зморшок, покращення текстури дерми, усунення небажаної пігментації та здоровий блиск - це ті результати, які можна спостерігати вже після перших сеансів.

Ефективність процедури

Карбокситерапія в центрі TK Laser в місті Кам'янець-Подільський - це не лише ефективний, але й безпечний шлях до доглянутої та здорової шкіри.
Процедура дозволяє досягти якісних результатів у відновленні стану обличчя безболісно та без ризиків. А наші кваліфіковані косметологи подбають, щоб процедура принесла не тільки омріяний результат, а й позитивні емоції під час відвідування центрів!