пр-т. Грушевського, 31

Вт.,Ср.,Пт.,Сб. з 9:00 до 20:00

Лазерна епіляція у Кам'янці-Подільському

Мрієте позбутися небажаного волосся? Це стало можливим завдяки методу лазерної епіляції. Безпечна технологія спрямована не на механічне видалення волосків, які потім здатні відростати, а на позбавлення волосяних цибулин живлення і поступове відмирання. Внаслідок цього нове волосся не з’являється протягом років.

Якщо на початку до лазера була певна недовіра, то зараз безпечність, ефективність та комфорт методики підтверджені як дослідами, так і відгуками клієнтів. Лазерні технології давно застосовуються в медицині та відкривають безліч нових можливостей в апаратній косметології.

Все більше людей зважуються на видалення волосся таким способом. До того ж якщо є можливість потрапити в один з кращих салонів країни у своєму місті, нею треба скористатися. Центр ТК Laser запрошує на видалення волосся у Кам'янці-Подільському. Затишні кабінети сучасно обладнані для вашого комфорту.

Вартість лазерної епіляції

Популярне Обличчя Інтимні зони Ноги Руки Спина та живіт

Косметологічний салон ТK Laser використовує сучасне сертифіковане обладнання, в штаті висококваліфіковані фахівці, що забезпечує відмінний сервіс. Ви залишитеся задоволені якістю послуг і нашими цінами.

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Переваги лазерної епіляції

лазерна епіляція
/ 01.

Тривалий ефект. Жоден інший метод механічного видалення волосся не дає такого результату. Пройшовши повний курс, можна позбутися волосся на 5-7 років. В разі появи острівків світлого пушку можна проходити 1-2 процедури на рік для профілактики.

/ 02.

Лазерне випромінювання діє виключно на волосяну цибулину. Внутрішні органи та шкіра не піддаються впливу, тому процедура на 100% безпечна, якщо немає протипоказань. При цьому важливо, що шкіра також не травмується та швидко відновлюється після сеансу.

/ 03.

Відсутність неприємних відчуттів. Процедуру не можна назвати повністю безболісною, проте в порівнянні з епілятором, воском чи шугарингом дискомфорт значно менший. Переважно клієнти відчувають лише легке поколювання.

/ 04.

Зручність та швидкість. Залежно від зони сеанс може зайняти від кількох хвилин до години. Цей час нескладно виділити в будь-якому графіку. Між сеансами не потрібно відрощувати волосся та терпіти пов’язані з цим незручності, а після проходження курсу ви відчуєте, що таке справжня свобода.

/ 05.

Відсутність врослого волосся та інших побічних ефектів, які властиві більшості альтернативним способам депіляції.

/ 06.

Ціна. Сума, яка витрачається на повний курс лазера, в рази менше, аніж та, що знадобиться для регулярної епіляції будь-яким іншим способом наступні 10 років.

Завдяки досвіду, ми знаємо, що якщо ви пройдете процедуру лазерної епіляції один раз, то не захочете повертатися до інших способів видалення волосся.

Види лазерної епіляції

Залежно від використовуваного обладнання методика ділиться на кілька типів:

Олександритовий
Особливість в тому, що в процесі не використовується контактний гель. У зв’язку з цим більше ризиків подразнити шкіру та отримати дискомфортні відчуття.

Неодимовий
Технологія відмінна тим, що для її ефективності волоски потрібно не поголити попередньо, а повністю видалити механічним способом.

Діодний
Найсучасніший підхід з дбайливою дією на шкіру та максимально безболісним впливом лазера.

Результати лазерного видалення волосся

Лазерна епіляція
иконка

Лазерна епіляція – найбільш ефективна з усіх доступних на сьогодні способів видалення волосся, проте не чудодійна. Саме тому для повного видалення волосків знадобиться час.

иконка

Після першого сеансу через 14-20 днів волосинки почнуть відпадати. Ті, які не вдалося забрати, відростуть заново. Це нормальний процес, не потрібно хвилюватися. З кожним наступним разом вони будуть світліші та тонші, зменшуватиметься їх кількість.

иконка

Може бути парадоксальне відростання після 5-6 сеансу. Це означає, що волосяні цибулини роблять спробу знову активізуватися, проте після кількох наступних сеансів цей процес піде на спад, а ви вже зможете спостерігати ідеальну гладкість шкіри.

підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Як підготуватися до лазерної епіляції

Якісне обладнання та професіоналізм майстра – найважливіші складові успішної та безпечної процедури. Проте трішки зусиль вимагається і від клієнта – зокрема, дотримуватися рекомендацій щодо підготовки до сеансу.

Етапи проведення епіляції в ТК Laser в Кам’янці-Подільському

Обравши для епіляції наш салон, ви можете бути певні, що вас чекає абсолютна стерильність приміщень, комфортабельність умов та привітність персоналу. Ми турбуємося про те, аби кожному клієнту було зручно проходити процедури та хотілося повертатися за якісним сервісом.

01.

Консультація
До початку процедури спеціаліст повинен переконатися, що у вас відсутні протипоказання, а шкіра готова до впливу лазера.

02.

Епіляція
Майстер наносить дезінфікуючий засіб та контактний гель, завдяки якому легше працювати лазером. За необхідності можна використати знеболюючий крем.

03.

Тривалість процесу
Процедура займає від кількох хвилин в зоні над верхньою губою до години в найбільших за площею ділянках.

04.

Після епіляції
Майстер наносить заспокійливий засіб та дає рекомендації, як доглядати за шкірою для швидкого відновлення.

рекомендованный график

Як формується графік курсу

Перші три рази обов’язково робити епіляцію щомісяця. Лиш після цього спеціаліст оцінить результати, швидкість відростання нового волосся та його сприйнятливість до лазера, на основі чого сформує індивідуальний графік.

Щомісячний – у випадку, якщо волосся росте досить швидко та видаляється за один раз в невеликій кількості.
Інтервальний – якщо нові волоски ростуть повільно та за перші сеанси вдалося забрати великі ділянки волосся.

Догляд після епіляції

/ 01.

Два тижні після впливу лазера рекомендується постійно обробляти шкіру в зоні впливу сонцезахисним кремом. Протягом цього ж періоду не варто засмагати під сонцем чи в солярії. Це загрожує пігментацією.

/ 02.

Три дні після процедури під забороною лазня, басейн та відкриті водойми. Старайтеся не користуватися агресивними засобами догляду на основі спирту та інтенсивно зволожуйте шкіру.

Показання для вибору лазерної епіляції

Якщо у вас просто є непереборне бажання надовго позбутися волосся і не робити віск/шугаринг кожні 3 тижні, обирайте лазер. Особливо популярна ця послуга серед тих, кому через професію завжди треба виглядати бездоганно – спортсменів, акторів.

Салони працюють

Медичні показання до лазерної епіляції:

/ 01.

Ріст волосся у жінок за чоловічим типом – надмірна рослинність над верхньою губою, підборідді, на животі чи спині.

/ 02.

Надмірна кількість волосся в чоловіків та жінок у звичних зонах та мала ефективність інших способів епіляції.

/ 03.

Гостра проблема вростання волосся.

/ 04.

Підвищена чутливість шкіри та важке сприйняття інших, більш болісних процедур.

Лазерна епіляція

Чи є недоліки?

Хіба те, що все волосся не можна забрати за один раз. Потрібно пройти повний курс з 8-10 процедур, щоб повністю позбутися небажаних волосків в певній зоні. Але з врахуванням того, що ефект потім зберігається роками, воно того варте. На будь-які інші види епіляції потрібно ходити ще з більшою періодичністю постійно.

Важливо! В інфопросторі побутує міф, що нібито лазерну епіляцію заборонено робити влітку. Після процедури шкіра дійсно більш чутлива до УФ-випромінювання, проте це не означає, що лазерне видалення волосся в теплий сезон буде шкідливим. Достатньо при виході на вулицю на відкриті ділянки наносити сонцезахисний крем. Плануйте свій курс лазера без обмежень відносно сезону!

Лазерна епіляція

Протипоказання для проведення лазерної епіляції

 • злоякісні новоутворення;
 • гепатит В і С;
 • цукровий діабет;
 • варикоз важкої форми в ділянці проведення процедури;
 • металеві пластини в тілі;
 • келоїдні рубці;
 • проблеми зі згортуваністю крові.
 • вагітність та період лактації;
 • інфекційні хвороби;
 • пошкодження шкіри, рани, подразнення;
 • приймання антибіотиків;
 • свіжа засмага.
ефективна лазерна епіляція волосся

Вартість лазерної епіляції в Кам’янці-Подільському

Ціна залежить від обладнання, на якому працює майстер, та зони обробки (її площі та складності рельєфу). Завжди вигідніше опрацьовувати одразу кілька ділянок – це економить час та кошти, адже на комплексні процедури у нас діють знижки.

Ми часто проводимо цікаві акції для заохочення клієнтів та в цілому турбуємося про доступність цін. Догляд за тілом повинен бути доступним. І в ТК Laser в Кам’янці-Подільському ви зможете в цьому переконатися.