вул. Маріупольська, 12

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:00

Ін'єкції диспорту та ботоксу

Однією з найефективніших та безпечних процедур, яка допоможе подбати про красу і молодість обличчя, є ботулінотерапія, яка проводиться в центрі TK Laser в Миколаєві.

Ботулінотерапія, відома як ботокс - це нехірургічний метод корекції зовнішнього вигляду обличчя. Під час ін’єкцій застосовується ботулотоксин типу А для тимчасового обмеження рухливості м'язів, зменшення виразності зморшок та вирівнювання поверхні шкіри. Токсин блокує передачу нервових сигналів, зменшуючи можливість подальшого утворення заломів й ліній.

До та після процедури

Вартість ін'єкцій

Переваги

Ботулінотерапія відзначається численними перевагами, які роблять її популярною серед тих, хто шукає ефективний та безпечний метод омолодження:

Ін`єкції
01.

Швидкий результат. Яскраві результати після ботулінотерапії можна спостерігати вже через пару тижні після першого сеансу.

02.

Профілактика появи нових зморшок. Ботулін блокує м'язові скорочення, що не лише розгладжує існуючі зморшки, але й запобігає утворенню нових, забезпечуючи тривалий омолоджуючий ефект.

03.

Безпека та комфорт. В наших центрах використовуються лише перевірені препарати, а процедуру проводять спеціалісти з медичною освітою. Для вашого комфорту можливе використання місцевої анестезії.

04.

Індивідуальний підхід. Перед процедурою косметолог проводить детальну консультацію та огляд зони обробки, враховує унікальні риси обличчя та особисті побажання клієнта, для досягнення найкращих результатів.

05.

Широкий спектр дії. Ботулінотерапія не тільки дбає про молодість вашої шкіри, а й може вирішити проблему гіпергідрозу, або допомогти підкоригувати ясенну посмішку.

Препарати

У салоні фахівці працюють виключно за допомогою сертифікованих препаратів ботулотоксину. Це є гарантією безпеки процедур і дає впевненість в ідеальному результаті. Зробити ботокс для обличчя бажають і чоловіки, і жінки. Процедура добре рятує людей, які страждають на схильність до ранньої появи зморшок і в'янення шкіри. Застосовувати препарат можна з 18 років.

Косметологи в салоні TK Laser використовують такі препарати:
Пілінги
Botox

«Ботокс»

Згладити зморшки, поліпшити усмішку, усунути проблему рясноного потовиділення можна за допомогою препарату «Ботокс». Виробляється компанією Allergan (Америка). Засіб працює за рахунок ботулінічного токсину А, який блокує імпульси нервових закінчень.

«Диспорт»

Препарат виробляється французькою компанією Ipsen. Впливає на шкіру за рахунок ботулотоксину А, який допомагає блокувати імпульси нервових закінчень. Завдяки речовинам, які знаходяться в препараті, він позбавляє від зморшок, зменшує потовиділення, робить привабливішою посмішку.

Disport
Ін`єкції

Етапи проведення

Початок процедури передбачає огляд шкіри клієнта косметологом, уточнення про відсутність будь-яких протипоказань для проведення ін’єкцій.

Підбір препарату та дозування ін'єкції залежить від віку, особливостей проблемних зон та бажаного результату.

Перед початком процедури шкіра очищається та дезінфікується. Якщо клієнт має низький больовий поріг, може застосовуватися місцевий анестетик, хоча в більшості випадків уколи добре переносяться.

За допомогою одноразового шприца та тонкої голки, косметолог точно вводить препарат підшкірно в м'язи заздалегідь визначених зон для обробки.

Після завершення процедури, шкіра повторно обробляється антисептичним засобом, який не висушує шкірні покриви та зменшує ризик негативних наслідків після ін'єкцій.

Тривалість сеансу залежить від області обробки та, зазвичай, складає від 30 до 45 хвилин. Після цього косметолог TK Laser надасть клієнту рекомендації щодо належного догляду за шкірою та правила, яких слід дотримуватися безпосередньо після процедури та протягом періоду дії препарату.

Показання та протипоказання

Ботулінотерапія показана для вирішення різних естетичних проблем та медичних станів. Зокрема, вона ефективна, якщо у вас є:

 • Мімічні зморшки на лобі, у зоні міжбрів'я.
 • Поява «гусячих лапок» навколо очей.
 • Шкірні заломи в області перенісся.
 • Вертикальні складки навколо рота.
 • Опущення куточків рота.
 • Сильно виражені верхні ясна під час посмішки.
 • Гіпергідроз пахвових западин, долонь, стоп.
 • М'язовий гіпертонус обличчя та шиї.
 • Купероз та розацеа.

Попри те, що ботулінотерапія є безпечною процедурою, вона має деякі протипоказання, про які слід знати. Заборонено проводити цю процедуру при:

 • Вагітності та періоді лактації (2-3 місяці).
 • Онкозахворюваннях будь-якої стадії.
 • Хворобах аутоімунної системи.
 • Псоріазі та екземі.
 • Запаленні на шкірі.
 • Гострій стадії герпесної інфекції.
 • Схильності шкіри до появи келоїдів.
 • Епілептичних та психічних розладах.
 • Цукровому діабеті в стадії декомпенсації.
 • Геморагічних хворобах.
 • ГРВІ, грипі, COVID-19.

Ефект від ін'єкцій «Диспорт» та «Ботокс» на обличчі починає проявлятися через кілька годин після процедури, а найбільш помітні результати спостерігаються від 7-го до 14-го дня. Ботулінотерапія являється всесезонною процедурою.
Перед початком проведення будь-якої процедури важливо повідомити косметолога про всі проблеми зі здоров'ям, оскільки це допоможе запобігти можливим ускладненням та забезпечить максимальну ефективність від ін’єкцій.

Догляд після процедури

Щоб забезпечити максимальну тривалість отриманого ефекту, необхідно слідувати рекомендаціям вашого косметолога.
Наприклад, важливо уникати масажу та фізичних маніпуляцій в області, де проводилася ботулінотерапія, протягом перших декількох днів. Також рекомендується утриматись від спорту та активних навантажень, відвідування бані та саун. За потреби, користуйтесь спеціальними засобами, які порадить спеціаліст.

Ефективність процедури

Ботулінотерапія являє собою високоефективний спосіб покращення зовнішнього вигляду, який дозволяє виглядати молодше та свіжіше, без необхідності хірургічних втручань.
Основні переваги цього методу включають індивідуальний підхід кваліфікованих косметологів, використання перевірених препаратів і мінімальні ризики. Це все робить ботулінотерапію в TK Laser надзвичайно популярною та затребуваною.
А результати після процедури будуть приносити задоволення ще тривалий час!