вул. Маріупольська, 12

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:00

Лазерна епіляція бікіні в Миколаєві

Гладка шкіра у чутливих інтимних зонах – обов'язковий атрибут доглянутих та впевнених у собі жінок та чоловіків. Досягти бажаного результату можна у різний спосіб. Одна з найбільш ефективних та безпечних методик – використання лазера.
Центр TK Laser надає послуги лазерної епіляції бікіні у Миколаєві. На вибір клієнтів – тотальна епіляція, видалення непотрібного волосся у зоні глибокого та класичного бікіні.

До та після 5 сеансів

Показання та протипоказання

Показання до процедури

 • Дотримання гігієни;
 • Турбота про зовнішність;
 • Чутлива шкіра;
 • Схильність до вростання волосків, рубців.

Протипоказання до процедури

 • Вагітність, перші 3 місяці лактації;
 • Онкологія;
 • Декомпенсований цукровий діабет;
 • Інфекційні недуги;
 • Проблеми зі згортанням крові.

Лазерна епіляція волосся в зоні бікіні рекомендована для представників обох статей за різними показаннями.

Переваги лазерної епіляції зони бікіні

Апаратне видалення волосяного покриву – неінвазивна та комфортна процедура, що забезпечує довгостроковий ефект. Лазерна епіляція бікіні дуже поширена в усьому світі, і причин тому чимало.

лазерна епіляція ноги повністю
/ 01.

Відсутність болю. За відгуками клієнтів, під час сеансу відчувається лише тепле поколювання. Наявність в апараті системи охолодження пом'якшує дискомфорт, що дозволяє уникнути опіків. Для людей із високою чутливістю до болю використовується знеболюючий гель із лідокаїном.

/ 02.

Мінімум витрат часу. У салоні ТК Laser видалення волосяного покриву в делікатній області повністю займає близько 20 хвилин. Процедури проводяться не частіше ніж раз на місяць.

/ 03.

Видимий результат. Як показує практика, за допомогою діодного лазера вдається позбавитися 95-98% небажаного волосся. Після першого сеансу випадає 7-20% волосся.

/ 04.

Довготривала гладкість шкіри. За умови проходження курсу, дотримання встановленого фахівцем графіку, шкіра буде виглядати бездоганно протягом 5–10 років.

/ 05.

Безпека здоров'ю. Дія лазера апарату спрямована виключно на волоски, цілісність епідермісу при цьому не порушується. На внутрішні органи, лімфатичну, репродуктивну систему світлові промені не мають жодного впливу. Наші майстри використовують сертифіковане обладнання та суворо дотримуються інструкцій, тому опіки та інші негативні наслідки виключені.

Методика ґрунтується на впливі на фолікули світлового потоку. Меланін (пігмент волосяної цибулини) і гемоглобін судини, що живить волосяний стержень, поглинають лазерні промені. Енергія світла перетворюється на тепло, висока температура сприяє руйнації цибулини, запаювання капіляра. Волосся, ізольоване від джерела живлення, відмирає і через 14–21 день випадає.

подготовка к лазерной эпиляции, бритье ног

Підготовка до проведення процедури

Зона бікіні не зазнає активної інсоляції. Тому вдатися до лазерної епіляції по лінії білизни можна навіть улітку. Головне, на час проходження курсу виключити відвідування солярію. Цілеспрямована підготовка до інтимної епіляції починається за 3-4 тижні до першої процедури:

Акційний комплекс

Лазерна епіляція глибокого бікіні, ноги повністю і пахви зі знижкою до 40%

Записатись

У салоні TK Laser кваліфіковані фахівці подбають про красу і здоров'я вашої шкіри. Більше вигідних пропозицій ви знайдете в розділах «Наші ціни» і «Акції».
Не відмовляйте собі в задоволенні мати гладку шкіру кожен день. Приходьте до нас на процедуру лазерної епіляції і переконайтеся в її ефективності.

Етапи проведення процедури в TK Laser

Лазерна епіляція зони бікіні проходить у кілька стандартних етапів:

Кабінет в салоні

Консультація майстра

Огляд зон, що підлягають обробці, підбір параметрів приладу.

Підготовка

Обробка антисептиком шкірного покриву клієнта, маніпули лазера, нанесення антисептика (за потреби), контактного гелю.

Лазерне видалення волосся в області бікіні

Проходження маніпулою по волосистим зонам.

Завершення сеансу

Зняття залишків гелю нанесення на епільовані ділянки пантенолу.

Зробити лазерну епіляцію бікіні в салонах TK Laser можуть як жінки, так і чоловіки.

Лазерна епіляція глибокого бікіні для жінок передбачає видалення волосся:

 • з лобка;
 • статевих губ;
 • сідниць та міжсідничної складки.

Глибока епіляція зони бікіні для чоловіків включає в себе позбавлення від зайвого волосся:

 • з лобка;
 • мошонки;
 • міжсідничної складки.

Видалити волосся можна як повністю, так і залишивши недоторканою частину обраної зони.

Догляд після процедури

Догляд за шкіроюпісля сеансу

1 день

Не приймати гарячий душ, ванну, не терти шкіру мочалкою, скрабом.

3-4 дні

1-2 рази на добу обробляти шкіру антисептиком, заспокійливим засобом.

3 дні

Утриматись від походу в лазню, басейн, спортзал.

2 тижні

Не засмагати в солярії, на пляжі.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Бразильське бікіні - це гормонально залежна зона, тому жоден фахівець не зможе заздалегідь сказати, скільки процедур потрібно тому чи іншому клієнтові для досягнення ідеальної гладкості. Більш того, будь-який сильний гормональний стрибок може знову спровокувати ріст волосся.

Лазерна епіляція бікіні у м. Миколаїв передбачає проведення 8-10 сеансів. Перші 3 – щомісяця, далі – раз на 1–3 місяці. Інтервал визначає спеціаліст салону, частота відвідувань майстра залежить від індивідуальних особливостей організму. Для підтримки результату процедури повторюють 1-2 рази на рік.

ефективна лазерна епіляція волосся

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Миколаєві, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість лазерної епіляції в Миколаєві

Актуальна ціна за позбавлення від волосся в інтимних зонах фіксована та вказана на цій сторінці та у розділі «Ціни». Обов'язково ознайомтесь з інформацією про акції та знижки. Щоб заощадити, скористайтеся вигідними пропозиціями та запишіться на видалення волосся одразу в кількох зонах. Залишились питання? Зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті, або замовте зворотній дзвінок.