пр-т Соборний, 35

Вт. - Нд. з 9:00 до 19:30

Ін'єкції диспорту та ботоксу

Однією з найпопулярніших та ефективних процедур для збереження молодості та краси на сьогоднішній день є ботулінотерапія, що проводиться в центрі TK Laser у місті Запоріжжя.

Ботулінотерапія, відома також як "ботокс", полягає у введенні ботулотоксину типу А в м'язи обличчя, для тимчасового пригнічення їхньої активності. Основний компонент, ботулін, блокує сигнали нервів до м'язів, зменшуючи їхню концентрацію та усуваючи зморшки та лінії.

До та після процедури

Вартість ін'єкцій

Переваги

Ботулінотерапія має численні переваги, які роблять її однією з найбажаніших процедур у світі косметології:

Ін`єкції
01.

Природний вигляд. Клієнти часто переживають, що будуть виглядати штучно чи “пластиково”. Але ботулінотерапія в TK Laser проходить максимально ефективно, при цьому зберігаючи природну красу вашого обличчя.

02.

Довготривалість ефекту. Ботокс відомий своєю довготривалістю отриманого ефекту. Після проведення процедури клієнти можуть радіти результатам до 6 місяців, в залежності від індивідуальних особливостей організму. Це не тільки зменшує необхідність частого візиту до косметолога, але і робить процедуру доступною та економічно вигідною.

03.

Помітне омолодження. Ботулін блокує м'язову активність, запобігаючи повторним заломам шкіри та утворенню нових зморшок. Окрім того, процедура допомагає розгладжувати вже існуючі зморшки, забезпечуючи помітне омолодження та підтягнення дерми. Таким чином, ботулінотерапія не тільки зменшує ознаки старіння, але й діє як запобіжний захід.

04.

Безпека і комфорт. Ін’єкції ботоксу вважаються однією з найбезпечніших косметологічних процедур, оскільки використовуються лише якісні, перевірені препарати. Ризик алергічних реакцій чи інших непередбачених наслідків мінімальний. Також варто відзначити відсутність потреби в довготривалому відновленні чи реабілітації після процедури.

Препарати

У салоні фахівці працюють виключно за допомогою сертифікованих препаратів ботулотоксину. Це є гарантією безпеки процедур і дає впевненість в ідеальному результаті. Зробити ботокс для обличчя бажають і чоловіки, і жінки. Процедура добре рятує людей, які страждають на схильність до ранньої появи зморшок і в'янення шкіри. Застосовувати препарат можна з 18 років.

Косметологи в салоні TK Laser використовують такі препарати:
Пілінги
Botox

«Ботокс»

Згладити зморшки, поліпшити усмішку, усунути проблему рясноного потовиділення можна за допомогою препарату «Ботокс». Виробляється компанією Allergan (Америка). Засіб працює за рахунок ботулінічного токсину А, який блокує імпульси нервових закінчень.

«Диспорт»

Препарат виробляється французькою компанією Ipsen. Впливає на шкіру за рахунок ботулотоксину А, який допомагає блокувати імпульси нервових закінчень. Завдяки речовинам, які знаходяться в препараті, він позбавляє від зморшок, зменшує потовиділення, робить привабливішою посмішку.

Disport
Ін`єкції

Етапи проведення

Початок процедури передбачає огляд шкіри клієнта косметологом, уточнення про відсутність будь-яких протипоказань для проведення ін’єкцій.

Підбір препарату та дозування ін'єкції залежить від віку, особливостей проблемних зон та бажаного результату.

Перед початком процедури шкіра очищається та дезінфікується. Якщо клієнт має низький больовий поріг, може застосовуватися місцевий анестетик, хоча в більшості випадків уколи добре переносяться.

За допомогою одноразового шприца та тонкої голки, косметолог точно вводить препарат підшкірно в м'язи заздалегідь визначених зон для обробки.

Після завершення процедури, шкіра повторно обробляється антисептичним засобом, який не висушує шкірні покриви та зменшує ризик негативних наслідків після ін'єкцій.

Тривалість сеансу залежить від області обробки та, зазвичай, складає від 30 до 45 хвилин. Після цього косметолог TK Laser надасть клієнту рекомендації щодо належного догляду за шкірою та правила, яких слід дотримуватися безпосередньо після процедури та протягом періоду дії препарату.

Показання та протипоказання

Ботулінотерапія показана для вирішення різних естетичних проблем та медичних станів. Зокрема, вона ефективна, якщо у вас є:

 • Мімічні зморшки на лобі, у зоні міжбрів'я.
 • Поява «гусячих лапок» навколо очей.
 • Шкірні заломи в області перенісся.
 • Вертикальні складки навколо рота.
 • Опущення куточків рота.
 • Сильно виражені верхні ясна під час посмішки.
 • Гіпергідроз пахвових западин, долонь, стоп.
 • М'язовий гіпертонус обличчя та шиї.
 • Купероз та розацеа.

Попри те, що ботулінотерапія є безпечною процедурою, вона має деякі протипоказання, про які слід знати. Заборонено проводити цю процедуру при:

 • Вагітності та періоді лактації (2-3 місяці).
 • Онкозахворюваннях будь-якої стадії.
 • Хворобах аутоімунної системи.
 • Псоріазі та екземі.
 • Запаленні на шкірі.
 • Гострій стадії герпесної інфекції.
 • Схильності шкіри до появи келоїдів.
 • Епілептичних та психічних розладах.
 • Цукровому діабеті в стадії декомпенсації.
 • Геморагічних хворобах.
 • ГРВІ, грипі, COVID-19.

Ефект від ін'єкцій «Диспорт» та «Ботокс» на обличчі починає проявлятися через кілька годин після процедури, а найбільш помітні результати спостерігаються від 7-го до 14-го дня. Ботулінотерапія являється всесезонною процедурою.
Перед початком проведення будь-якої процедури важливо повідомити косметолога про всі проблеми зі здоров'ям, оскільки це допоможе запобігти можливим ускладненням та забезпечить максимальну ефективність від ін’єкцій.

Результати після процедури

Клієнти, які звертаються до TK Laser задля ботулінотерапії, вже після першого сеансу помічають видимі результати. Зморшки стають менш помітними, покращуються контури, підвищується тонус шкіри, а обличчя виглядає більш відпочилим та молодим.

Ефективність процедури

Ботулінотерапія в центрі TK Laser у Запоріжжі - це не тільки можливість удосконалити свій зовнішній вигляд, але й чудовий метод для відновлення молодості та сяйва шкіри.
Процедура, безумовно, заслуговує на вашу увагу, оскільки вона є високоефективною, безпечною та швидкою. З урахуванням індивідуального підходу до кожного клієнта, отримані позитивні результати будуть радувати вас ще довгий час!