пр-т Соборний, 35

Вт. - Нд. з 9:00 до 19:30

Ін`єкції

Контурна пластика губ

За останні десятиліття індустрія краси стрімко розвилася, пропонуючи нові методики та підходи для покращення і гармонізації обличчя. Однією з таких дієвих процедур є контурна пластика губ, яка дозволяє підкреслити вашу природну красу та додати бажані об’єми.

Контурна пластика губ - це процедура, яка базується на введенні спеціального наповнювача в обрану зону. Основним компонентом наповнювача є гіалуронова кислота, яка є природним елементом у складі нашого організму. Процедура дозволяє отримати більш наповнені, соковиті губи, а також скоригувати форму та контури, виправити їх асиметрію.

До та після процедури

Ціни на послуги

Переваги

Розгляньмо основні переваги процедури:

Ін`єкції
01.

Швидкість та ефективність. Однією з основних переваг контурної пластики губ є швидкі, бажані результати. Клієнти помічають позитивні зміни одразу після першого відвідування.

02.

Індивідуальний підхід. Контурна пластика губ в центрі TK Laser завжди проходить максимально індивідуалізовано. Косметолог враховує особливості обличчя кожного клієнта та його побажання, підбирає оптимальний варіант наповнювача, щоб забезпечити гармонійний результат, який підкреслить вашу красу.

03.

Безпека та мінімальні ризики. Використання високоякісних препаратів та професіоналізм спеціалістів, сприяє мінімізації ризиків та забезпеченню повної безпеки під час процедури.

04.

Довготривалість результату. Контурна пластика губ здатна забезпечити тривалий ефект, який може зберігатися від 8 до 12 місяців і радувати вас довгий час.

05.

Комфорт. Оскільки контурна пластика губ не вимагає тривалого відновлення або хірургічного втручання, можна повернутися до звичного ритму життя майже одразу після завершення процедури. Це робить її ідеальним вибором для зайнятих та активних людей, які цінують свій час.

Показання та протипоказання

Контурна пластика чудово впорається із наступними випадками:

 • Вікові зміни шкіри;
 • Наявність асиметрії форми губ;
 • Деформація зони підборіддя;
 • Виражені носогубні складки;
 • Необхідність у скульптуруванні нижньої третини обличчя;
 • Нестача об’єму в області вилиць.

Хоча контурна пластика є безпечною процедурою, вона також має свої протипоказання. Не рекомендується проводити ін’єкції у таких випадках:

 • Наявність пошкоджень у зоні проведення процедури (виразки, рани, опіки, висипання);
 • Наявність родимих ​​плям, родимок у зоні виконання маніпуляції;
 • Захворювання крові (у тому числі погане згортання);
 • Недавнє проведення лазерного шліфування шкіри в зоні корекції;
 • ВІЛ, СНІД;
 • Вагітність та період годування груддю;
 • Захворювання шкіри (вірусні, грибкові, бактеріальні);
 • Індивідуальна чутливість до препарату;
 • Неповноліття клієнта;
 • Дерматози або дерматити в області проведення процедури;
 • Захворювання сполучної тканини системного характеру;
 • Розлади психіки, епілепсія;
 • Злоякісні новоутворення;
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.

Перед проведенням процедури необхідно обов'язково повідомити косметолога про будь-які проблеми зі здоров'ям або наявність протипоказань, щоб уникнути можливих негативних наслідків. Результат після процедури зберігається від 8 до 12 місяців. Далі за бажанням клієнта можна зробити повтор сеансу.

Препарати

Косметологи в салоні для ін'єкцій використовують сертифіковані препарати, які пройшли численні лабораторні дослідження, та підтвердили свою якість.

В TK Laser використовують такі види препаратів:
Ін`єкції
Juvéderm-ultra

Juvederm Ultra 2

Філлер для контурної пластики різних зон обличчя, для корекції поверхневих та середніх зморшок. Він показаний для впливу на горизонтальні зморшки в області чола, зморшок періоральної області (навколо рота). Препарат дозволяє скоригувати контур губ та збільшити їх. Juvederm Ultra 2 ефективно виправляє шкірні заломи, розгладжує мімічні та вікові зморшки.

Juvederm Smile

Монофазний, біосумісний, в'язкий філер для підшкірного введення на основі висококонцентрованого гіалуронату натрію використовуэться з метою помітного збільшення губ, формування чіткого контуру, корекції рельєфу та форми губ. Препарат має високу щільність, яка дозволяє ефективно розгладжувати вертикальні зморшки в періоральній ділянці (навколо рота).

Juvederm-Ultra-Smile
juvederm-ultra

Juvederm Ultra 3

Філер для контурної пластики різних зон обличчя: області чола, вилиць та носогубних складок. Препарат дозволяє скоригувати контури губ та збільшити їх. Juvederm Ultra 3 має щільну консистенцію, яка дозволяє ввести його в глибокі шкірні шари. Він ефективно виправляє шкірні заломи, піднімає куточки губ, розгладжує мімічні та вікові зморшки, окреслює овал обличчя.

Juvederm Volbella

Філер на основі гіалуронової кислоти. Допомагає скоригувати поверхневі та середні зморшки, відновлює рельєф шкіри, додає об'єму губам, коригує нососльозну борозну та область під очима (маскує синці під очима).

Препарат

Результати

Після проведення контурної пластики в центрі TK Laser клієнти отримують вражаючі результати:

/ 01.

формування більш гармонійних пропорцій обличчя;

/ 02.

ефект ліфтингу м'яких тканин;

/ 03.

більш окреслений овал обличчя, чіткий контур;

/ 04.

виражений омолоджуючий ефект відразу після процедури;

/ 05.

зменшення зморшок, заломів та ліній на шкірі.

Якщо проводити процедуру регулярно, з кожним наступним сеансом результат буде триматися все довше, адже препарат стимулює вироблення колагену та еластину.

Догляд після процедури

Ін`єкції
01.

Після контурної пластики губ важливо дотримуватися рекомендацій вашого косметолога для забезпечення максимальної тривалості результату та уникнення можливих ускладнень.

02.

Клієнтам рекомендується уникати сильних фізичних навантажень протягом перших днів, утримуватися від відвідування сауни та солярію протягом тижня.

03.

Також важливо уникати масажу області навколо губ протягом перших декількох днів та використовувати доглядову косметику з обережністю, уникати агресивних засобів.

Ефективність процедури

Контурна пластика губ в центрі TK Laser в Запоріжжі - це ефективний та безпечний метод досягнення бажаного зовнішнього вигляду. Клієнти отримують можливість підкреслити свою природну красу та виправити певні недоліки й асиметрію.
Висококваліфіковані фахівці та перевірені препарати гарантують якість та безпеку під час процедури. Після неї результати приємно вас вразять, підкреслять вашу красу й будуть радувати ще довгий час!