пр-т Соборний, 35

Вт. - Нд. з 9:00 до 19:30

Дівчина з чудовою усмішкою

Лазерна епіляція обличчя у Запоріжжі

Ніжна та чутлива шкіра обличчя

може відреагувати на видалення зайвих волосків появою подразнення, запалення та іншими негативними реакціями. Щоб цього не сталося, потрібно підібрати найбільш безпечний і делікатний спосіб досягнути гладкості шкірних покривів. Провідні косметологи світу рекомендують лазерну епіляцію обличчя. Це один з найсучасніших і найефективніших методів видалення волосся на багато років вперед.

Запрошуємо клієнтів

оцінити переваги лазерної епіляції обличчя у затишному салоні TK Laser в місті Запоріжжя. Високий рівень професіоналізму наших майстрів та використання сертифікованого обладнання категорії преміум забезпечує найкращий результат процедури.

Дівчина робить процедури

Ціна лазерної епіляції області обличчя в салонах ТК Laser в Запоріжжі визначається кількістю оброблюваних зон. Позиція нашої компанії: послуга повинна залишатися доступною.
Ми регулярно проводимо акції, тішимо клієнтів щедрими знижками та рекомендуємо обробляти одночасно декілька зон - так ви можете відчутно заощадити.

Не відкладайте ТУРБОТУ ПРО СВОЄ ТІЛО: ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ та знижки на процедуру І ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

Записатись

Переваги процедури

Видалення волосся з обличчя лазером - це найбільш безпечний спосіб подарувати шкірі гладкість зі збереженням результату не на декілька днів, а протягом багатьох років. Для цього потрібно тільки не порушувати встановлений графік відвідування майстра, забезпечити правильний післяпроцедурний догляд та дотримуватись кількох правил підготовки до сеансу.
Чому варто вибрати процедуру лазерної епіляції?

ефективна лазерна епіляція волосся
/ 01.

Може проводитись навіть на найчутливіших ділянках обличчя. Майстри TK Laser акуратно та ретельно видаляють волоски в області верхньої губи, підборіддя, щік, бакенбардів. Епіляція проводиться як на окремих зонах, так і всього обличчя.

/ 02.

Забезпечує ідеально гладкий результат. При своєчасній корекції 1-2 рази на рік, результат радуватиме протягом 5-10 років.

/ 03.

Не залишає вросле волосся і навіть рекомендується для їх усунення. Після впливу лазера на шкіру не залишається запалення, темні точки від волосків, які залишилися під шкірою.

/ 04.

Займає мінімальну кількість часу. Сеанс триває від 5 до 20 хвилин залежно від зони, яка обробляється на обличчі.

/ 05.

Відрізняється безпекою та не провокує появу алергічної реакції. Лазер діє тільки на пігмент, що міститься у волосках та волосяному фолікулі. При цьому не порушується цілісність шкіри.

Навіть при проведенні лазерної епіляції на такій чутливій зоні, як обличчя, процедура завдає клієнту мінімум дискомфорту. Може відчуватися тільки легке поколювання, тепло в області впливу.

Показання та протипоказання

Епіляція лазером показана для чоловіків та жінок, які хочуть видалити волосся на обличчі без побічних реакцій та зі збереженням результату на довгі роки. Процедуру можна проводити при:

 • надмірному зростанні волосся на обличчі;
 • зростанні волосся у жінок за чоловічим типом;
 • алергії на складові воску, пасти для шугарінгу;
 • схильності шкіри до появи врослих волосків.

В окремих випадках наші майстри рекомендують відмовитись від проведення процедури:

 • грибкові та інфекційні захворювання шкіри;
 • період вагітності та годування груддю перші 2-3 місяці;
 • онкологічне захворювання;
 • гепатит В та С;
 • ішемія;
 • імпланти з металу в зоні, що планується до обробки;
 • нестабільний гормональний фон;
 • діабет у стадії декомпенсації;
 • гемофілія.

Ми заздалегідь попереджаємо клієнтів, що видалення світлого, рудого, сивого або пушкового волосся на обличчі за допомогою лазера неефективне через особливості технології. Енергія лазера поглинається пігментом у волосках і волосяних фолікулах, від теплового впливу вони нагріваються і руйнуються. Якщо волосся містить невелику кількість меланіну, то цибулинка не нагріється до потрібної температури та процедура може пройти безрезультатно.

лазерная эпиляция лица

Етапи проведення процедури

Перед першим сеансом спеціаліст салону TK Laser обов'язково проводить огляд шкіри та опитування клієнта на наявність протипоказань до процедури.

Далі послуга проходить так:

Дезінфекція

Обробляє антисептиком маніпулу діодного апарату та обертає її одноразовою плівкою. Розпаковує одноразові витратні матеріали.

Видалення зайвого волосся

Якщо клієнт не встиг або забув перед процедурою прибрати волоски майстер зробить це на підготовчому етапі за допомогою бритвенного станка.

Захист невусів та очей

Майстер обводить та зафарбовує білим олівцем великі родимки, тату, під час роботи обходить їх маніпулою. Клієнт одягає захисні окуляри.

Нанесення гелю для епіляції

Майстер індивідуально налаштовує апарат, наносить на потрібну зону гель-провідник і починає обробку шкіри лазером. Щоб прискорити відновлення проепільованої області відразу після процедури, косметолог нанесе на обличчя пінку «Пантенол».

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Лазерне видалення волосся

на обличчі майстром салону TK Laser у Запоріжжі проводиться 1 раз на місяць. В середньому потрібно від 8 до 10 процедур.

Догляд за обличчям

Догляд за шкірою після лазерного видалення

Основні рекомендації, як доглядати проепільовану зону:

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість лазерної епіляції обличчя у Запоріжжі

Прайс на всі види косметологічних послуг представлений на сайті нашого салону. Ціна епіляції залежить від особливостей зони, де проводиться процедура.
Для зручності клієнтів на офіційному сайті салону TK Laser відкрито онлайн-запис на прийом до майстра для лазерної епіляції обличчя в Запоріжжі. Приходьте до нас будь-якого дня тижня на безкоштовну консультацію! Привітний адміністратор запропонує клієнту чай або каву, проведе у комфортабельний кабінет спеціаліста та подбає про оперативне вирішення будь-яких організаційних питань.