площа Конституції, 2/2

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Фотоомолодження в Харкові

Багато людей прагнуть зберегти молодий і свіжий вигляд, але вікові зміни, вплив навколишнього середовища та стресові фактори можуть призвести до появи зморшок, нерівномірного тону шкіри та інших ознак старіння. Однак, з розвитком косметології з’являється все більше інноваційних методів, які допомагають зробити шкіру свіжішою і привабливішою. Один з таких методів - фотоомолодження, яке набуває популярності в Харкові завдяки центрам TK Laser.

Фотоомолодження є неінвазивним методом, який використовує інтенсивне лазерне світло для відновлення молодості шкіри. Процедура базується на використанні світлових імпульсів певної довжини хвилі, які проникають у глибокі шари шкіри, стимулюють вироблення колагену і еластину та сприяють зменшенню вікових змін.

Вартість процедур в Харкові

Фотолікування Фотовидалення пігментації
Фотолікування Фотовидалення пігментації

Переваги

Фотоомолодження в TK Laser має численні переваги, основні з яких:

Фотолікування
01.

Відновлення молодості шкіри. Процедура сприяє збереженню і відновленню колагену та еластину, що робить шкіру більш пружною, гладкою та молодою.

02.

Зменшення зморшок і пігментації. Інтенсивне лазерне світло, використовуване під час фотоомолодження, сприяє зменшенню видимості зморшок, пігментних плям, розширених пор та інших ознак старіння.

03.

Підвищення тонусу шкіри. Цей метод сприяє підвищенню тонусу шкіри, підтягнутості шкіри обличчя і шиї та зменшенню появи в’ялості дерми.

04.

Мінімальні обмеження. Фотоомолодження є безпечною і неінвазивною процедурою, що не вимагає тривалого відновлення та мінімізує можливі побічні ефекти.

Показання

Фотоомолодження в TK Laser рекомендується для таких проблем шкіри:

Видалення пігментації
/ 01.

Зморшки та мімічні зморшки.

/ 02.

Нерівномірний тон шкіри.

/ 03.

Гіперпігментація та пігментні плями.

/ 04.

Розацеа.

/ 05.

Судинна сітка.

Лазерне омолодження є дуже ефективним методом, як для природного старіння шкіри, так і для фотостаріння, що виникає під впливом шкідливих ультрафіолетових променів.
При цьому, лазерні промені націлені лише на визначені області шкіри, не пошкоджуючи при цьому навколишні тканини. Цей підхід максимально знижує ризик пошкоджень та робить процедуру безпечною та результативною.

Протипоказання

Хоча фотоомолодження є безпечною процедурою, воно має певні протипоказання, до яких відносяться:

Результат
01.

Період вагітності і лактації (2-3 місяці);

02.

Грибкові та інфекційні захворювання шкіри;

03.

Металеві імпланти в зоні проведення процедури;

04.

Гепатит типу В і С;

05.

Онкологія;

06.

Ішемічна хвороба серця;

07.

Гормональний дисбаланс в організмі;

08.

Декомпенсація цукрового діабету;

09.

Келоїдні рубці в області впливу;

010.

Епілепсія.

Щоб уточнити можливість проведення процедури, запишіться на безкоштовну консультацію до косметолога центру TK Laser та повідомте спеціаліста про наявні проблеми зі здоров’ям, аби уникнути можливих негативних наслідків.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Етапи проведення процедури

Фотоомолодження в TK Laser проводиться у декілька етапів:

Консультація

Перед початком процедури відбувається консультація зі спеціалістом, який оцінить стан вашої шкіри, визначить проблемні зони та розповість про процедуру.

Підготовка шкіри

Шкіра очищається від макіяжу та забруднень. В зоні впливу апарату, родимки або татуювання акуратно обводять та зафарбовують білим олівцем. Клієнт надягає спеціальні окуляри для захисту очей від прямого впливу світлових імпульсів.

Процедура

Косметолог наносить гель на шкіру, обробляє маніпулу дезинфікуючим засобом та проводить процедуру на проблемних ділянках шкіри.

Завершення процедури

Після завершення фотоомолодження наноситься заспокійлива мазь або крем. Рекомендується захищати шкіру від сонця протягом зазначеного косметологом періоду часу.

Особливості процедури

Фотоомолодження в TK Laser - це інноваційний метод, який надає можливість відновити молодість і свіжість шкіри.
Ця неінвазивна процедура допомагає зменшити зморшки, пігментацію та розширені пори, покращити тонус і вигляд шкіри. Проте, перед самим фотоомолодженням важливо проконсультуватися зі спеціалістом і врахувати можливі протипоказання.
Віддайте перевагу фотоомолодженню в TK Laser і насолоджуйтеся прекрасною шкірою протягом тривалого часу.