площа Конституції, 2/2

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Ін'єкційний ліполіз в м. Харків

Ліпомоделювання обличчя та інших зон тіла є процесом усунення жирових відкладень на різних проблемних зонах. Після проведення процедури зменшуються об'єми тіла, шкіра підтягується, у ній прискорюються обмінні процеси.
Ін'єкційний ліполіз ефективний навіть для тих частин тіла, де складно досягти позитивного результату спортом та правильним харчуванням. У салоні TK Laser в Харкові ви можете зробити ліпомоделювання тіла та обличчя за приємною ціною. Процедуру проводять сертифіковані косметологи із великим досвідом роботи.

До/Після процедури

Переваги

Ін`єкції
иконка

Видимий результат з першої процедури. Ін'єкційний ліполіз виконується без хірургічного втручання. Укол ліполітика виконується точково у підборіддя, живіт та інші проблемні зони. Ліполітичні препарати проникають у глибокі підшкірні шари, де відбувається розщеплення клітин жиру. Оброблені ділянки тіла підтягуються, зменшуються об'єми.

иконка

Малотравматичність. Фахівці нашого салону для виконання процедур використовують тонкі голки. Це допомагає не допустити травмування шкіри, а також унеможливити відчуття дискомфорту у клієнта. На глибину введення препарату впливають особливості обраного препарату та кількість підшкірного жиру в оброблюваній зоні.

иконка

Безпечність. Ліполітики для тіла та обличчя виготовлені із безпечних компонентів на натуральній основі. Завдяки цьому клієнти легко переносять процедуру. Продукти розпаду, що утворюються в процесі розщеплення клітин жиру, природно виводяться з організму.

Проблемні зони та результат

Ліполітиками можна скоригувати такі проблемні зони:

Результат
/ 01.

Обличчя. Ін'єкції дозволяють скоригувати овал обличчя, прибрати брили. Ліполітики для обличчя - ефективний спосіб позбавлення зайвої жирової тканини в області вилиць і щік. Процедура сприяє підвищенню тонусу шкіри, відновленню її еластичності. Ліполітики допоможуть також прибрати друге підборіддя.

/ 02.

Живіт. Ін'єкції препаратів допоможуть скоригувати ділянку талії, зробити її більш вираженою. Можна прибрати живіт ліполітиками, а також зменшити бока, що виступають.

/ 03.

Руки. Процедура дозволяє досягти відмінного результату в тих місцях, на які неможливо вплинути спортом: кисті, зовнішній бік долоні. Також наші косметологи успішно коригують передпліччя, внутрішню та зовнішню область плечей.

/ 04.

Ноги. Уколи ліполітика в ноги дозволяють впливати як комплексно на всі області, так і локально. Препарати здатні зменшити ікри, усунути складку над коліном, усунути «галіфе». Процедура ліполізу відмінно справляється з ненависною багатьом «апельсиновою кіркою», прибираючи вже наявний целюліт і запобігаючи появі нового.

/ 05.

Сідниці. Введення препаратів сприяє підтяжці сідниць, ущільненню тканин. Також ліпомоделювання усуває прояви целюліту на сідницях. Після процедури ця зона стає гладкою, пружною та підтягнутою.

/ 06.

Спина. Ліпомоделювання може усунути жирові відкладення на задній частині шиї. Також введення препаратів усуває складки на талії, боках, відкладення жиру в зоні попереку.

Введення ліполітиків у живіт, обличчя та інші області дозволяє ефективно скоригувати так звані «жирові пастки», які складно піддаються схуднення. Дотримуючись правильного харчування та достатньої фізичної активності, ви довгий час насолоджуватиметеся результатом ліпомоделювання.

Ін`єкції

Курс і тривалість ефекту

Позитивний ефект від сеансу буде помітний після першого візиту до косметолога. Однак, для закріплення результату ми рекомендуємо виконати курс процедур. Його тривалість майстер підбирає індивідуально, орієнтуючись на використовуваний препарат, область дії та кількість підшкірно-жирової клітковини. Наприклад, введення ліполітиків в обличчя найчастіше обмежується курсом із 4–5 процедур, чого достатньо досягнення бажаного результату.
У середньому курс ін'єкційного ліполізу в салоні TK Laser в м. Харків складає від 3 до 8 сеансів. Перерва між процедурами триває від 10 до 30 днів (встановлюється нашим косметологом персонально для кожного відвідувача залежно від особливостей впливу, очікуваного клієнтом результату).

Ліполітики в живіт та інші зони – це безпечний та ефективний спосіб скоригувати форми обличчя та тіла, позбутися небажаних сантиметрів, покращити тонус та зовнішній вигляд шкіри. Процедура позбавляє целюліту, формує бажані пропорції тіла. Такого швидкого і помітного результату неможливо досягти вправами або дієтами.
Головною перевагою ліпомоделювання є те, що процедура не потребує хірургічного втручання. Немає потреби у посиленій тривалій підготовці, тому може виконуватися у будь-яку пору року.
Тривалість ефекту від ліпомоделювання залежить від того, якого способу життя клієнт дотримується, чи займається спортом і чи стежить за харчуванням. Дотримуючись всіх рекомендацій нашого косметолога, ви довго можете насолоджуватися відмінним результатом. Доповнити курс ін'єкційного ліполізу можна іншими процедурами для краси та здоров'я тіла, наприклад масажем або пілінгом.

inektsii

Показання та протипоказання

Ін'єкції ліполітиків показані тим, хто має:

 • локальні відкладення жирової тканини на тілі чи обличчі;
 • погано виражений овал обличчя;
 • птоз, брили, друге підборіддя;
 • розтяжки на шкірі;
 • валики в ділянці попереку, складки на боках;
 • целюліт будь-якого ступеня;
 • складки на обличчі в носогубній зоні;
 • набряклість обличчя, тіла;
 • втрата тонусу, еластичності тканин.

Ліполітики під очі, у живіт, ноги та інші області не можна застосовувати при:

 • вагітності та в період лактації;
 • онкології;
 • аутоімунних захворюваннях;
 • хворобах шкіри (екзема, псоріаз, герпес);
 • схильності до утворення келоїдних рубців;
 • цукровому діабеті та хворобах крові;
 • епілепсії, розладах психіки;
 • місяць після вірусних захворювань (грип, ГРВІ, Covid-19);
 • вакцинації менше місяця;
 • проходження менше двох тижнів після закінчення курсу антибіотиків.

У TK Laser не виконують ліпомоделювання за наявності алергії на гіалуронову кислоту та інших індивідуальних протипоказань. Також слід утриматися від ін'єкцій під час лікування антибіотиками, гормонами, антикоагулянтами, противірусними препаратами та ретиноїдами.

Препарати

Косметологи в TK Laser використовують високоякісні препарати, які впливають комплексно на проблемні зони. Ін'єкції ліполітиків абсолютно безпечні. Крім локального розщеплення відкладень жиру, препарати підтягують шкіру, роблячи її еластичнішою.
За бажанням клієнта, ліпомоделювання може проводитися засобом, якому він надає перевагу. Введення препарату виконується лише після попередньої консультації зі спеціалістом TK Laser. Препарат купується салоном, підсумкова вартість послуги відрізнятиметься.

Ін'єкційний ліполіз у нашому салоні проводиться двома препаратами:
Ін`єкції
Ліпомоделювання

RRS HACellutrix (виробник - Італія)

Препарат у складі має гіалуронову кислоту, дія якої доповнює комплекс з вітамінів, амінокислот, антиоксидантів, мікроелементів тощо. Після проведення курсу процедур оброблені області підтягуються, шкіра набуває тонусу, пружності. Засіб стимулює обмінні процеси у клітинах шкіри, завдяки чому вже після перших процедур помітно зменшуються прояви целюліту, набряклості, в'ялості. Цей ліполітик можна придбати у дозуванні 1, 2,5 та 5 мл. Косметолог TK Laser підбирає кількість засобу індивідуально для клієнта в залежності від поставлених завдань та особливостей зони проведення процедури.

PBSerum «Тріада» (виробник – Іспанія)

Препарат містить три основні діючі речовини: ліпазу, гіалуронідазу та колагеназу. Таке поєднання відмінно справляється з жировими відкладеннями на обличчі та тілі. Ліпаза запускає процес схуднення, сприяє розщепленню жиру. Гіалуронідаза справляється з набряками, виводить зайву рідину, бореться з «апельсиновою кіркою». Колагеназа стимулює активне вироблення нових колагенових волокон, а також розчиняє старі. Завдяки цій речовині шкіра знову набуває гладкості, пружності та еластичності.

PBSerum_TRIADA

Ціна ліполітики в Харкові

У салоні TK Laser ви можете отримати високоякісні та безпечні косметичні послуги, такі як мезотерапія, ліполітика та ін. Вартість процедур залежить від зони проведення та обраного препарату.
Щоб виконати обробку ніг, знадобиться два флакони препарату, для обличчя достатньо одного. Тому косметолог після консультації індивідуально підбере вам потрібну кількість засобу.
Ми дбаємо про комфорт та безпеку кожного нашого клієнта, тому використовуємо антисептики та одноразові інструменти для проведення ін'єкцій. Також ми суворо дотримуємося санітарно-гігієнічних норм, щоб процедури проходили в стерильних умовах та не виникало негативних наслідків для клієнтів.
В TK Laser вас чекає затишна обстановка, привітний та поважний персонал. Після відвідування салону у наших клієнтів залишаються лише позитивні враження.
Ми переконані, що ціни на процедури повинні залишатися доступними, тому регулярно проводимо акції та робимо знижки для наших відвідувачів. Щоб завжди залишатися в курсі нових пропозицій салону, стежте за нашими профілями в соціальних мережах.
Дізнатися точну вартість ін'єкційного ліполізу, а також записатися на процедуру можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши.
Запрошуємо відвідати салон TK Laser в Харкові: наші фахівці із задоволенням підберуть процедури для краси та здоров'я, які підходять саме вам.