площа Конституції, 2/2

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Лазерне видалення тату і татуажу в м. Харків

Часи, коли татуювання було вічною прикрасою, яскравим нагадуванням про певну подію або життєвий етап, давно пройшли. На сьогоднішній день існує кілька ефективних методів виведення татуювань. Лазерне видалення малюнків на тілі - найбільш безпечний спосіб позбавлення від зображення, яке перестало подобатися, вийшло з моди, втратило вигляд. Апаратна технологія підходить також для видалення перманентного макіяжу.
Майстри салону TK Laser допоможуть звести татуювання будь-якої давнини, зроблені чорним і кольоровим барвником, видалити невдалий перманентний татуаж. Повне видалення пігменту вимагає курсу процедур.

До та після процедури

Ціна на лазерне видалення

Обов'язково уважно вивчіть протипоказання до процедури лазерного видалення татуювання, татуажу. І проконсультуйтеся з косметологом TK Laser, щоб уточнити можливість проведення процедури в окремих випадках.
Апаратна технологія заснована на впливі на пігмент, що знаходиться на глибині від 0,5 до 2 мм, світлових імпульсів. При зведенні кольорових тату довжина хвилі лазера підбирається з урахуванням кольору малюнка. Кольоровий або чорний пігмент притягує промені світла. Молекули барвника під дією тепла розпадаються на дрібні частинки, які поглинаються імунними клітинами - макрофагами і через лімфатичну і сечовидільну систему виводяться з організму.

Переваги процедури

За ефективністю, безпечністю і вартостю лазерне виведення тату, татуажу перевершує застосування ремувера, хірургічного скальпеля, агресивну дермабразію. Метод користується популярністю завдяки таким перевагам:

Протипоказання

  • Вагітність, лактація (перших 2-3 місяці після пологів)
  • Декомпенсований цукровий діабет
  • Онкологія
  • Запалення шкірного покриву, викликані бактеріальними, вірусними, грибковими інфекціями
  • Епілепсія
  • Травми епідермісу в області впливу лазера
  • Келоїдні рубці
  • Гормональні порушення
Видалення татуажу лазером

Як проходить сеанс видалення тату в салоні

Якщо татуювання, татуаж ще свіжі, перед походом в салон на видалення необхідно почекати як мінімум місяць. Заздалегідь записавшись на процедуру відомості наколки, виведення татуажу брів, повік, протягом трьох днів до відвідування майстра утримайтеся від банних процедур, інтенсивних фізичних навантажень, плавання в басейні. Сеанс в центрі косметології може тривати від 15 до 90 хвилин.

Процедура включає такі етапи:

Консультація

Спеціаліст розмовляє з клієнтом, переконується у відсутності протипоказань до застосування лазерного методу, оглядає тату або перманентний макіяж. Попередньо визначає кількість сеансів, які необхідно пройти, щоб вивести пігмент.

Підготовка до обробки тату лазером

Відвідувач надягає захисні окуляри, зручно розташовується на кушетці. Майстер готує витратні матеріали, очищає і дезінфікує епідерміс в зоні татуювання, обробляє антисептиком маніпулу приладу, підбирає необхідні налаштування.

Виконання маніпуляції

Для максимального контакту маніпули зі шкірою, активного впливу світлових променів на пігмент барвника при проведенні процедури завжди використовується спеціальний контактний гель.

Завершення сеансу

Після обробки татуювання майстер видаляє з епідермісу залишки контактного гелю, заспокоює шкірний покрив пантенолом, дає рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою, призначає дату наступного сеансу.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

Кількість відвідувань салону і інтервал між сеансами фахівець визначає в індивідуальному порядку, залежно від площі, відтінку, глибини залягання пігменту, давності татуювання. Якщо мова йде про кольоровому зображенні, практика показує, що звести барвник холодного тону набагато легше, ніж пігмент теплого відтінку. Професійне тату складніше піддається освітленню і подальшого видалення, ніж наколки, зроблені любителями.
В середньому курс процедур по виведенню татуювання складається з 6-10 сеансів, по видаленню перманентного макіяжу - з 3-6. Інтервал між сеансами становить від 1 до 2 місяців.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Результат після процедури

Красива дівчина
иконка

У салонах мережі TK Laser маніпуляції виконують дипломовані косметологи, використовується професійне обладнання, строго дотримуються санітарні норми, тому побічні ефекти практично відсутні. Почервоніння і набряки проходять за 2-3 дні. На 6-7-й день виникають лущення, які є нормою і проходять без стороннього втручання.

иконка

Незважаючи на безпеку і атравматичность лазерної методики, все ж існують деякі правила і обмеження, яких варто дотримуватися для отримання бажаного результату і уникнення ускладнень. У перші дні після відвідування салону, на оброблені ділянки слід наносити засіб з декспантенол. Протягом 2-3 днів заборонені фізичні навантаження, банні процедури, плавання в басейні і відкритому водоймищі.

иконка

Незважаючи на безпечність та атравматичність лазерної методики, все ж існують деякі правила і обмеження, яких варто дотримуватися для отримання бажаного результату і уникнення ускладнень. У перші дні після відвідування салону, на оброблені ділянки слід наносити засіб з декспантенол. Протягом 2-3 днів заборонені фізичні навантаження, банні процедури, плавання в басейні і відкритому водоймищі.

Вартість лазерного видалення тату в Харкові

Актуальні ціни на процедури вказані в розділі "Акції" і на цій сторінці. Вартість видалення татуажу і маленьких татуювань фіксована, в інших випадках остаточна сума залежить від площі зображення.
Для запису до майстра зв'яжіться з адміністратором по телефону або залиште заявку на сайті.